Profil kouče

Kateřina Valentini, PCC, MBA

Moji klienti jsou majitelé firem, profesionální sportovci, manažeři, ale i studenti a maminky na mateřské. Ve výsledku je totiž úplně jedno, zda se cíl, který tě dovede ke štěstí a spokojenosti, týká podnikání, obchodu, rodiny, sportovních výsledků či čehokoliv dalšího. Jakékoliv téma vždy začíná u toho nejdůležitějšího. a to jsme my sami.

Podpora – Výsledky – Radost – Mistrovství.
To je právě to, co ti spolupráce se mnou přinese. Pomohu ti najít cíl, dosáhnout výsledků a užívat si každý krok co ujdeš. Mám totiž znalosti, zkušenosti a techniky, které lidem pomáhají plnit si sny.

Moje bio

„Vy sami nosíte všechna řešení v sobě.“

Tady a teď

Sama jsem za 20 let své praxe v oblasti psychologie lidí, HR a obchodu měla možnost zažít, že pokud si sama nebudu stát v cestě – začnou se dít velké věci.
Stála jsem totiž několikrát čelem velkým výzvám a to, že jsem je překonala, mě vždy posunulo vpřed. Co mi k tomu pomohlo byla víra v sebe, poučení se z chyb a také koučing, který mi tehdy umožnil si svou cestu užívat a posouvat se rychleji. Tato zkušenost byla i důvodem, proč jsem nyní já koučem a proč pomáhám ostatním stát se přesně tím, kým se chtějí stát. 

Když zrovna nekoučuji, tak cestuji. Cestuji ráda jak po blízkém okolí, tak do různých koutů světa, kde ráda objevuji novou kulturu, lidi a dobré jídlo. Když nekoučuji a ani necestuji, věnuji se svým dvou psům, navštěvuji Toastmastery a miluji živou hudbu a humor v jakékoliv podobě.

Reference

Lépe zorganizovaná práce, lepší výsledky a větší radost

Než jsem začal spolupracovat s Katkou, koučink jsem znal, ale jen z teoretické stránky. Spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Jsem rád, že s Katkou mohu řešit jak rozvoj své firmy, tak i svůj osobní rozvoj. Díky koučinku se mohu na určité věci podívat z více úhlů pohledu a dojít tak k efektivnímu řešení. Dokážu si daleko lépe zorganizovat svou práci, dojít k lepším výsledkům a mít z nich větší radost. Na Katce se mi líbí, že její přístup je velice přátelský a pozitivní. Určitě doporučuji!

Daniel Z., Majitel firmy Bangles.cz

Můžu se rozvíjet tak, jak potřebuji

O koučování jsem začal přemýšlet, když jsem byl povýšen a potřeboval jsem zlepšit manažerské dovednosti. Proto jsem tehdy šel do ukázky koučování s Katkou. Musím říct, že už ta ukázka způsobila, že jsem si byl jistý, že je to něco, co mi pomůže získat jistotu v krocích, které chci učinit a zároveň se budu rozvíjet tak, jak potřebuji.

Na spolupráci mě nejvíce oslovilo, že jsem nebyl nikdy nikam tlačený ani jsme nejeli podle žádné učebnice, k čemuž mám z různých školení a kurzů averzi. Katka se věnuje vždy tomu, co je pro mě důležité, a ptá se mě na otázky, na které se mě nikdy nikdo nezeptal. Já si díky tomu vždy přijdu na řešení, která mi pěkně pasují na moji situaci a mohu je ihned začít dělat.

Teď jsem teamleader, který vede svůj tým efektivně a tak, jak vždy chtěl. Můj tým spolupracuje a přináší výsledky – troufám říct, že to totiž nyní dělám dobře a s jistotou.

Spolupráci s Katkou vřele doporučuji skutečně každému. Já sám se na každé setkání těším a musím říct, že energii a inspiraci z každého setkání čerpám ještě několik dalších dnů.

Tomáš K., obchodní manažer

Každý problém má svoje řešení

Měl jsem příležitost zaměřit se hned na dvě oblasti. Sport a vztahy. Před tím, než jsem šel do spolupráce, jsem vlastně přežíval formou práce x spánek. Nad problémy jsem nepřemýšlel moc aktivně, spíše je vytěsňoval. Největší výhodou spolupráce je připomenutí toho, že každý problém je možné řešit, a vlastně i relativně nenásilně. Schéma je jednoduché a opakující se. Spolupráce s koučem je efektivnější než s někým hodně blízkým a navíc pokud je to s Katkou, která má takové množství energie, kterou navíc nešetří. Děkuji.

Jiří F.
SQL Developer

Spolupráce mi přinesla jiný úhel pohledu na život

První dojem byl vskutku příjemný – ihned bylo poznat, že je Katka opravdový profík a její přístup mě oslovil. Na spolupráci se mi líbil postup, jak krásně Katka strategicky rozklíčovala mou situaci a pomohla mi uvědomit si spousty nových věcí a nebo ty, o kterých jsem věděl, tak ty si znovu „zvědomit“. Také mi odtajnila různé nové nástroje, které jsou do života velmi nápomocné. Zaujalo mne také to, že přistupuje ke klientům velmi přátelsky a člověk ke Katce získá poměrně snadno důvěru, aspoň tedy u mě to tak bylo.Největší dojem udělal lidský, vstřícný a empatický přístup, který v mé nelehké životní etapě velmi pomohl.

Spolupráce mi přinesla jiný úhel pohledu na život. Zredukoval jsem své aktivity na efektivnější mininum, zjistil jsem, že někdy „méně, znamená více“ a to přineslo úlevu. Život beru více jako hru 🙂

Michal S.
Quality Manager

Koučink mi pomohl vytřídit myšlenky a zbavit se toho, co mě spíše brzdilo

Do spolupráce jsem šla v situaci, kdy jsem zažívala nespokojenost v práci a trable ve vztahu. Sama jsem na vše řešení neměla. Koučink mi přinesl větší vědomí sama sebe. Pomohl mi utřídit myšlenky a zbavit se již nepotřebného, co mě v životě spíše brzdilo. Již mě netíží některé pochybnosti o mě samotné. Mám o něco větší nadhled na různé situace. Rozumím více tomu, co se děje semnou i s ostatními. NEJ úspěch vnímám v získání odvahy do toho jít i přes nekomfort, který přichází v těžších situacích.

Bronislava F.
HR Manager

Nová chuť do život a nyní mám pocit, že konečně žiji naplno

Katka mi pomohla najít chuť života a mám pocit, že nyní konečně žiji naplno a užívám si každý den. Coaching byl pro mě zcela nová zkušenost. O to více jsem byla překvapená, jak rychle a jak velké výsledky spolupráce s Katkou přinesla. Moje první téma, se kterým jasem šla do spolupráce bylo nalezení motivace. Byla jsem bez chuti a energie a dalo by se říci, že jsem chodila od jednoho k druhému. Neuměla jsem se radovat z výsledků, kterých jsem dosahovala, a často jsem si ani neuvědomovala, že vůbec nějakých výsledků dosahuji. Už po pár setkáních jsem tu chuť a motivaci v sobě nalezla, a to mě hrozně nakoplo. Nyní hraji mnohem větší hru a mám pocit, že konečně žiji život, který byl vzdálený, nedosažitelný a jakoby vždy schovaný v oblacích.

Lenka F., Finanční analytička

It helps me think of the future in a positive way

I had my own goals before coaching but Katka has helped me work on them and not give up! I think having something to focus on each week after our meeting helps me develop myself. After each session with Katka I feel very positive and ready and excited for the next week and my progress. The advantageis to see different perspectives that are offered and being able to talk openly about my thoughts, ideas and feelings with no judgment. It also helps me think of the future in a positive way. I have really enjoyed the materials that Katka has provided me with a long side our sessions and that each week we recapour last session and continue with anything that wasn’t completed previously.

Kristie E.
Private Tutor & Teacher

Spolupráce mi ukázala směr, jakým bych se mohl ubírat

Jaká byla situace před tím, než jsme začali spolupracovat? 
Chtěl jsem pracovat na svých projektech, ale nevěděl jsem, jak to uchopit, jak začít a od čeho se odrazit.

Jaký výsledek spolupráce přinesla?
Ukázalo mi to směr, jakým bych se mohl ubírat. Postupně jsem objevil myšlenku možného začátku a popsal si cíl a směr, jakým bych se mohl ubírat.

V čem spočívá výhoda toho, že spolu nyní spolupracujeme?
Výhoda spočívá v přátelském přístupu a pochopení. Dokáže mi to dodat energii a vnuknout nápady nebo chuť pokračovat, když něco nejde a chci to vzdát.  

Jaký byl první dojem?
První dojem? Skvělý, nevěděl jsem, co od toho očekávat, ale byl jsem mile překvapen.

Co na Tebe udělalo dosud největší dojem?
Rozhodně „sabotéři“ :-). Je jasné, že vše je v hlavě, ale dokázat to pojmenovat a ještě k tomu se strefit popisem do toho hlavního „sabotéra“, to jsem vážně nečekal.

Ladislav P.
Web master

Dosáhla jsem vnitřní síly a schopnosti ji umět použít i v pro mě slepých situacích

Když jsem Katku oslovila, můj život byl plný stresu a napětí. Aby toho nebylo málo, byla jsem v práci čerstvě povýšena a můj vstup do nové pracovní role brzdila nejistota a nízké sebevědomí. Někdy jsem dokonce měla chuť to vzdát a rozhodně jsem si to, o čem jsem vlastně snila a o co jsem usilovala, neužívala. Hned po první konzultaci s Katkou jsem se doslova vznášela a získala pocit, že vše, co nyní řeším, není tak neřešitelné, jak jsem si myslela. Že je tu přeci jen šance, že to zvládnu. Nyní po několikaměsíční spolupráci vidím nejen já, ale i mé okolí, že jsem si jistější v každém svém kroku. Dosáhla jsem vnitřní síly a schopnosti ji umět použít i v situacích, které dříve byly slepou uličkou. Na nové pozici se cítím mnohem jistější a z situací plných stresu, úzkosti a nekomfortu, který jsem prožívala nejen v práci, ale i v jiných oblastech života, jsem dokonce udělala i chvíle, které si užívám.

Lada T.

Přijetí toho, že je úplně v pohodě někdy selhat nebo si odpočinout, když je to potřeba

Do spolupráce jsem šla, protože jsem si se sebou moc nevěděla rady (hlavně v oblasti plnění povinností a prokrastinace). Nejvíce mě překvapilo, jak dokáží být některé Katčiny otázky záludné a jak se na ně blbě odpovídá, ale zároveň jsou velmi důležité a podstatné. Líbí se mi, že díky spolupráci získávám zase jiný úhel pohledu na různé věci, který jsem dřív neviděla. Naše spolupráce ve mně vzbuzuje podnětné myšlenky, které mě nutí přemýšlet jinak.

Mám-li zhodnotit dosavadní spolupráci, v mém životě se změnilo několik věcí. Pohled na to, když jsem unavená a jdu si odpočinout, i když mám ještě nějakou práci, tak je to úplně v pohodě a mám na to právo. Přístup k sobě samotné, kdy se méně odsuzuju a více si sebe vážím a starám se o sebe a vidím i drobnosti, které se mi daří (a ne jen ty věci, které se mi nedaří).

A Co konkrétně považuji za svůj NEJ úspěch v rámci svojí hry? Přijetí toho, že nejsem dokonalá a že je úplně v pohodě někdy selhat nebo si odpočinout, když je to potřeba.

Děkuji za spolupráci.

Anna B.

Užívám si výstup z komfortní zóny!

Než jsem začala spolupracovat s Katkou, nikdy jsem neměla zkušenost s koučingem. Nejprve jsem měla obavy ze schůzek po telefonu. Hned po první telefonické schůzce se však moje obavy vytratily. 
U Katky se mi libí, že umí naslouchat. Naslouchá natolik dobře, že ani žádný člověk v mém okolí to tak skvěle neumí. Často mi dělá problém pojmenovat moje pocity a v tomhle byla Katka naprosto famózní. Dokázala dát formu a ucelit mé pocity, které ve mně byly kolikrát i celý život. Katka mě naučila odhalit ve mně převládající sabotéry a tím je i oslabit. Už vím, že v životě nejsou žádné omezující limity. Je to jen o tom jak moc si věřím a s jakým přístupem se ke všemu stavím. Přišla jsem na to, že v životě nemám žádné pomyslné hranice, kam až se mohu dostat. Dnes už vím, že to bude záležet vždy na mě a že se dostanu přesně tam, kam budu chtít, pokud do toho dám všechno a svou hru budu hrát naplno.

Investice do kouče se mi vrátila zpět v podobě cenných informací, zkušeností, lepšího vnímání života, porozumění vnitřních strachů. A co je pro mě největší pokrok? 
Užívám si výstup z komfortní zóny!

Ještě jednou děkuji 🙂

Hana A., Obchodní zástupce

Měla jsem tendence vyhovovat všem, už si dovolím myslet více na sebe

Koučink s Katkou je intenzivní. Otázky jsou někdy až „na kost“. Někdy to bolí, ale je lepší si prostě věci uvědomit, měnit, než zůstávat v něčem, co nevyhovuje a uvědomit si to třeba pozdě. Katka má hodně energie a umí velice dobře naslouchat. Na všechno si přijdete sami. Není to o tom, co vám poradí, jen vás navede, na co se máte soustředit. A to je to, co jsem chtěla! Nastavila jsem si hranice ve vztazích, v práci. Vím, kam směřuji. Jsem důslednější ve svých krocích. V soukromé sféře jsem důslednější v tom, že trvám na některých věcech. Měla jsem tendence vyhovovat všem. Už si dovolím myslet více na sebe. Soustředit se na jednu věc. A to jsem dostala. Chtěla jsem si být jistá, kdo jsem a kam jdu. Jsem seskládaná jako puzzle z vícera, jako každý… Čím více si uvědomuji, co zapadá a co ne, tím jsem spokojenější.

ZetmARTina

Díky koučingu s Katkou jsem zažila tvrdý restart a díky tomu zase navázala na své staré já

Na spolupráci se mi líbila profesionalita, nadhled a také lidskost. Díky koučingu s Katkou jsem zažila tvrdý restart a díky tomu zase navázala na své staré já. Vím také co chci a za tím si jdu. Více se usmívám a jsem aktivnější. Chodím víc ven. 

Lenka T.
Quality controller

Katčina energie na mě udělala největší dojem

Jaký byl první dojem z naší spolupráce?
Už první dojem byl výborný. Káťa působila profesionálně, úžasně mě uklidnila a naladila na spolupráci.

Co na tebe udělalo dosud největší dojem?
Dosud největší dojem z naší spolupráce na mě udělala Katčina energie.

V čem spočívá výhoda toho, že spolu nyní spolupracujeme?
Možnost poznat úplně jiný styl koučování, než na jaký jsem byla zvyklá.

Lucie N., Projekt manažerka

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Helena Seifertová, PCC

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipOsobní rozvojSebedůvěravztahy

„Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.“ — Konfucius

Detail kouče

Blanka Mrázková, ACC

karieraLeadershipObchodPodnikánívztahy

Miluju hledání super-schopností a přeměňování výzev v příležitosti – vlastních i vašich.

Detail kouče

Helena Audová

KomunikacePodnikáníSEBEPOZNÁNÍvztahy

Když se něčeho bojíme, obvykle je to právě to, co bychom měli udělat.
Strach je mapou našich silných stránek.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: