Profil kouče

Petr Kraus

10 let zkušeností s vedením lidí a budováním týmů

Mezinárodní týmy, vzdálená časová pásma, jazykové bariéry a kulturní rozdíly

Moderní přístupy k budování vysoce efektivních týmů a úspěšných lídrů

CESTA, ZMĚNA, HRA, ÚSPĚCH

Jak spolu souvisí tato slova?

Jaká je Vaše cesta? K jakým vede změnám? Věřte, že pokud zapojíte hravost, budete svých cílů dosahovat rychle a budete si své cesty opravdu užívat. Pokud k tomu  přizvete kouče, dojdete tam, kam by Vás samotné ani nenapadlo, že se můžete někdy dostat. Jako kouč mohu být parťákem Vaším a Vašich týmů na cestě k úspěchu. 

Už jste slyšeli, že život nemusí být bojem, ale skvělou hrou? Pojďte si jej užít! 😉

O mně

Ve svých pětadvaceti letech jsem svou kariéru začal jako programátor. Ze světa dat a algoritmů, jsem však stále více pokukoval ven, vnímal dění okolo, sledoval, jak se práce organizuje, jak se vedou projekty a týmy. Často jsem slýchal, že tak to je a vždy bylo, a co my s tím. Možná to znáte, ironie, sarkasmus a frustrace.

Přístup typu „klapky na oči a hledět si svého“ mě děsně dráždil. Neměl jsem však dost vnitřní síly se zvednout a věci začít měnit. Přesto mě má intuice začala směřovat k rolím, ve kterých věci měnit šlo. Brzy jsem se stal projektovým manažerem a za nedlouho potom i manažerem lidí.

Byl jsem však typickým upracovaným šéfem se spoustou hodin přesčasů, který nemá čas na sebe ani na své nejbližší. Svou intuici jsem tehdy nechal stát v koutě. Dospělo to k rozpadu mého manželství a osobní krizi.

Bylo to dno, od kterého jsem se odrazil ke zcela jinému životu. Možná to znáte i Vy. Někdy je holt třeba dostat ránu, aby se nám rozsvítilo. 🙂 Intuice mi tehdy znovu pomohla najít cestu. Stála za prvním krokem, kterým bylo zdánlivě náhodné otevření knihy o osobním rozvoji a přečtením prvních vět. Tam jsem začal svou cestu šťastného člověka.

Dnes jsem někým, kdo má čas. Kdo si život užívá. Jsem koučem a stále také manažerem. Baví mě lidé, baví mě je vést, ale ještě více mě baví s nimi hledat cesty k jejich radosti a úspěchům.

Věřím tomu, že to jde. Téměř vždy existuje cesta k radostnému životu, který je naplněný smyslem dle Vašich hodnot.

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Jiří Habarta

Osobní rozvoj

“Každý den se ocitáme v situacích, kde bychom měli trénovat roli účastníka i pozorovatele současně.” – Epictetus

Detail kouče

Jan Klapsia

Firemní kulturakarieraKomunikaceLeadershipOsobní rozvojSebedůvěravztahy

Mým posláním je pomoc lidem, aby byli spokojenější, více si užívali života a mohli dosahovat toho, o čem se jim původně ani nezdálo.

Detail kouče

Hana Masaříková

KomunikaceOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěravztahy

Život není problém, který je třeba řešit. Je to nekonečné moře příležitostí, které nás učí poznat své JÁ a být lepším člověkem.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: