Profil kouče

Nikol Janovská

Jste připravení dát sebe na první místo? Nabít si zas baterky a mít dost času na vše, co máte rádi a je pro vás důležité? Miluju pomáhat, předávat svou energii dál a být svědkem toho, jak měníte sami sebe, končíte s výmluvami a děláte potřebné změny. Protože všechno, co ke svému posunu potřebujete, je už dávno skryto ve vás, jen to spolu vytáhneme na denní světlo 😊

MOJE MOTTO

Teprve ve chvíli, kdy dáte sami sebe a své sny na první místo, budete skutečně žít.

Chce to trénink, naučit se říkat „Ne“ různým vyrušením, jasně komunikovat s okolím a být k sobě při tom všem laskaví. Když víte, co je pro vás opravdu důležité, ostatní jde stranou. Zbytek jsou jen výmluvy nebo skryté strachy, které ovšem můžeme odstranit.

S ČÍM VÁM POMŮŽU

> Všem vytíženým pomáhám dobít si baterky. Tak abyste se cítili zase plní energie a měli jí dostatek na realizaci svých nápadů, projektů a rozvoj svého podnikání.
> Pokud si přijdete na rozcestí, nespokojení s aktuálním životem, vztahem či prací, podpořím vás v napojení se na svou hlubší moudrost. Tak abyste byli připraveni si pro sebe pojmenovat, co a proč opravdu chcete a udělat danou změnu teprve tehdy, pokud to opravdu dává smysl.
> Nespokojeným zaměstnancům pomáhám vyjasnit si, co je jejich DREAM JOB a jít postupně za jeho naplněním. Pro někoho to může znamenat „jen“ změnu firmy či oboru, pro někoho rozjezd vlastního podnikání. Ať tak či tak, skoncujeme s pochybami o vlastní hodnotě a přínosu tak, abyste mohli naplno zářit.

KDO JSEM JÁ A CO MÁM ZA SEBOU?

Léta jsem pracovala v marketingu, médiích a reklamě a také v oboru pojišťovnictví. Jenže žádná z těchto prací mě skutečně nenaplňovala a nedávala mi pocit smysluplnosti.
V roce 2020 se mi obrátil život naruby – našla jsem svoje PROČ, zjistila, že chci pomáhat druhým měnit životy k lepšímu a totálně jsem překopala celý svůj život. Odešla jsem z práce i z dlouhodobého vztahu a poprvé v životě začala žít sama. Něco, co mi dřív přišlo absolutně nemyslitelné, se stalo mou realitou a já si to navíc začala strašně užívat. 
Pojďte si dovolit to samé – proměnit svůj život a opravdu ho žít – tak abyste na jeho konci nemuseli ničeho litovat.

Reference

„Změnil jsem vnitřní nastavení a stal se tvůrcem svého života.“

Nikol mě provedla cestou od nastavení „otrok vnitřního kritika“ po uvědomění, že opravdu můžu být a jsem tvůrcem vlastního života a můžu se cítit jako „ukotvený vizionář“.

Začátkem roku jsem byl ve složité situaci, jak v pracovním, tak v osobním životě. S Nikol jsme začali efektivně pracovat na odblokování starých a nepotřebných programů a postupně se mi začalo vracet sebevědomí a uvědomění si vlastní hodnoty. 

Kdykoli jsem přišel s nějakou situací nebo problémem, Nikol si vždycky věděla rady. Ovšem pozor, nikdy neradí, „jen“ vždy pomůže k tomu, že si člověk „poradí sám“. Používali jsme různé praktické techniky, které mi účinně pomáhaly odstranit nepotřebné emoce, jako třeba strach, nejistotu, můj negativní přístup ke všemu obecně apod. 

Neskutečně moc jsem se díky koučování s Nikol o sobě dozvěděl a k mnoha složitým situacím ve svém životě už přistupuji jinak. Nikol mi poskytla celou řadu praktických způsobů, jak postupně měnit svůj život k lepšímu. Ta opravdová „tvrdá práce“ byla ale jen a jen na mě. Opravdu jsem v životě začal pozorovat změny k lepšímu, které by možná dříve či později přišly, ale díky Nikol se můj proces „návratu do života“ značně urychlil. Už se nenechám vláčet událostmi, ale jsem tvůrcem svého života. Stal jsem se opravdu vnitřně ukotveným vizionářem.

Ondřej N., Designér na volné noze

„Stala jsem se sebevědomější manažerkou a získala vysněnou práci v Google.“

S Nikol spolupracuji víc než 1,5 roku, což už hovoří samo za sebe. Jsem typ člověka, pro kterého je výzvou dokončovat nepříjemné úkoly. Osobní rozvoj je pro mě tedy rozhodně velmi náročná práce. 

K Nikol jsem přišla zmatená, jelikož jsem měla hodně oblastí, které vyžadovaly zlepšení a nevěděla jsem, kde začít. Nakonec jsme se rozhodly zaměřit především na rozvoj mých pracovních dovedností, protože jsem poprvé v životě měla řídit lidi a cítila jsem se v této roli nejistá, nevěděla, jak zvládnout všechnu tu pracovní zátěž a vztahy na pracovišti.

Skutečně oceňuji, že Nikol naše konverzace řídí strukturovaně, takže si vždy vyjasníme, co chci dosáhnout, jak a do kdy. Toto mi hodně pomohlo zaměřit se na úkoly s nejvyšší prioritou, zbavit se syndromu podvodníka a být sebevědomější ve svých rozhodnutích.

Odvažuju se říct, že právě tento přístup mi přinesl i úspěch během přijímacích pohovorů v Google. Zažila jsem zde totiž řadu situací, ve kterých jsem mohla jednat v souladu se svými hodnotami a cíly.

Nikol vytváří velmi bezpečný prostor i pro lidi, kteří nejsou zvyklí mluvit o svých pocitech (sama se považuji za introverta) a povzbudí vás v nalezení své osobních pravdy a hodnot. To mi pak pomáhá být víc nohama na zemi a šťastnější v tom, kým jsem, i v osobním životě.

Lucia Ď., manažerka Google

„Díky koučování už tolik neřeším toxické lidi ve svém okolí.“

Koučovaní s Nikol mi přináší čas věnovaný jen sobě. Pomohlo mi získat nové náhledy na vztahy v mém životě a začít více upravovat své prostředí tak, aby pro mě bylo podporující a neubíralo mi energii. 

Díky skvělým technikám jsem získala větší vnitřní klid a harmonii ve vztahu k dceři a řekla bych, že i silnější uprdelismus vůči toxickým lidem 😀

Silvie P., Life kouč

„Cítím se vyslyšena a dokážu lépe přijímat výzvy.“

Koučování s Nikol vždy probíhá v uvolněné a přátelské energii, cítím se v bezpečí a vyslyšena. Díky tomu i díky trefným a přesně cíleným otázkám mě Nikol umí navést ke konkrétní odpovědi, která vede k uvědomění, pochopení a přijetí určitých věcí. 

Líbí se mi, že používá velice příjemné a funkční techniky, které umožňují i jiný pohled na věc a následné rychlejší zpracování daného tématu. Za sebe mohu určitě jedině doporučit.

Markéta K., Post Market Quality Specialist
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Martina Wiecková

karieraLeadershipPodnikáníSebedůvěraSEBEPOZNÁNÍ

„Nikdy nevzdávejte svůj sen jen proto, že by stálo mnoho času jej uskutečnit.
Ten čas uplyne v každém případě“
Earl nightingale

Detail kouče

Hana Mezerová, ACC

karieraKomunikaceOsobní rozvojvztahy

V přítomném okamžiku. Citlivosti ke svému tělu, k jeho moudrosti. V plnosti okamžiku…

Detail kouče

Radim Roček

LeadershipMarketingObchod

MOJÍ SPECIALIZACÍ JE KOUČOVÁNÍ ZAKLADATELŮ A LÍDRŮ MALÝCH FIREM S VELKÝM POTENCIÁLEM VČETNĚ STARTUPŮ V OBLASTI UDRŽITELNOSTI.
CHCI TÍM PŘISPĚT K UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI PRO NÁS A NAŠE DĚTI..

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: