Profil kouče

Petra Luptáková

Osobním rozvojem se zabývám již 17 let. Vyzkoušela jsem řadu slibných metod, navštívila mnoho přednášek a setkání. Chtěla jsem změnu, ale viděla jsem spoustu cest někoho jiného. Až koučování mi ukázalo, že odpovědi najdu uvnitř sama sebe. Je to nejrychlejší cesta, jak dojít k vysněnému cíli a nebýt na tu změnu sama. Teď nabízím své zkušenosti a podporu Vám.

Něco o mně

Co je za námi? A co je před námi? Tyto otázky blednou ve srovnání s tím, co je v nás.  

Ráda poznávám nové věci a přicházím na to, jak kolečka v hodinách s názvem svět vlastně fungují. Nejen díky sportu jsem se začala zajímat o osobní růst. Po přečtení spousty knih, vyzkoušení mnoha metod a navštěvě různých přednášek mi to stále nefungovalo tak, jak jsem chtěla. A pak jsem objevila koučování. Díky němu stojím pevně nohama na zemi. Líbí se mi, že všechno vychází z mého vnitřního uvědomění, všechno je správně a je tu někdo nestranný a nehodnotící, kdo mi pomůže dosáhnout na vyšší metu a objevit skryté možnosti v mé mysli těmi správnými otázkami.

A co se skrývá za mojí fotkou? Spousta nespoutané energie, vtipu, smíchu, změny a také přátelství, empatie, sdílení a tvoření. Miluji společenský tanec, volejbal, knížky, filmy, kočky, přírodu a cestování. Ve svém životě jsem vyzkoušela spoustu aktivit a zájmů, abych měla dostatek zkušeností a našla si to správné místo v životě. Chci být skvělým koučem – třeba pro Vás.

Reference

Pocit, že s problémy můžu hýbat

Probrala jsem s Petrou čtyři témata, která momentálně v životě řeším. Petra je dobrá posluchačka, dokázala mě navést na otázky a nápady, které mi s tématy pomohly zásadně pohnout. Moje koučka vždy vystupovala příjemně a s chutí pomoci mi něco změnit. Dokázala vytvořit příjemné prostředí, kdy se mi i hodně osobní věci říkaly snadno, byla jsem uvolněná a možnosti řešení mých problémů pak přicházely rychle. Nikdy mě nekritizovala, neodbyla, nebo neoznačila něco jako hloupost, neposuzovala. S Petrou jsem získala pocit, že se svými potížemi mohu pohnout, a to pro mě bylo velmi přínosné. Jsem spokojená.

Andrea V.
podnikatelka

Zavedení změn do mého každodenního života

Před tím než jsem potkala Petru, by se můj život dal přirovnat k jízdě na hodně zrezivělém a zanedbaném kole. Šlapala jsem co to šlo, ale moc to nejelo. Pak jsme se pustily do hry a můj život začal být opravdu parádní jízda. A přitom jen stačilo, aby Petra položila ty správné otázky, a abych já zavedla pár drobných změn do mého každodenního života. Takže co se týče toho kola, stačilo jen, abych si díky Petře uvědomila, že potřebuji kolo jen vyčistit a pořádně promazat. A tak teď svištím jako o závod a cestu si skvěle užívám.

Natálie
maminka na rodičovské dovolené

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Veronika Daňková

karieraKomunikaceOsobní rozvojSebedůvěra

Každý člověk je stvořen k jedinečnosti na tomto světě. Je třeba to objevit a jít svou cestou, zábavně a svobodně k naplnění toho, k čemu jsme povoláni.

Detail kouče

Dita Pospíšilová Dvořáková

handicapmezilidské vztahyOsobní rozvojprofesní růstzdravý životní styl

Jsem profi koučka se zaměřením na osobní rozvoj, profesní růst, komunikaci, podnikání, sport a mezilidské vztahy. Pomáhám lidem s handicapem nebo po úrazu najít v sobě sílu a mít rád sebe takového, jaký jsem.

Detail kouče

Eva Valová

karieraseberozvojvztahy

„Nemrhej svým časem, přetvoř ho v něco, co za to bude stát.“ Pascal Mercier
Co to znamená? Odhodlej se a konečně si splň sny, po kterých toužíš. Přestaň si říkat, že na to bude čas jindy, protože JINDY už nemusí přijít.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: