Profil kouče

Veronika Ryglová

Nic vás nevyčerpá víc než změna, kterou pořád odkládáte.

Moje motto

Věřím, že každý může mít život, jaký chce mít, ale mnohdy nevíme, kterou cestou se vydat. Za mě je koučování na to ten nejlepší nástroj. Někdy stačí pár setkání a víte, jak se dostat ze slepé uličky. Jindy to může být delší proces, ale se mnou na to nebudete sami. Doprovodím Vás, společně budeme čelit výzvám, postavíme se strachům a přesvědčením. 

Vaše budoucnost se odvíjí od toho, co děláte dnes. (Gándhí)

Kdo jsem já

Přes šest let jsem působila v HR, vlastní zkušenost mě přivedla ke koučování, a to si mě získalo.

Jako koučka pomáhám odhodlaným lidem dělat v životě změny udržitelně, zvládnout jejich životní i pracovní situace s klidem, bez obav a stresu. 

V koučování je pro mě důležité respektovat jedinečnost každého klienta, otevřenost a důvěra.

Reference

Sebeuvědomění

Verča je velice příjemná, taktní, uvědomělá a asertivní koučka, která dokáže pohotově reagovat na nepořádek v mé hlavě, jenž mi pomáhá uklidit s následným finálním pocitem, že jsem si ho uklidil já sám. I přes prvotní nepotřebu pracovat s koučem, musím říct, že koučovací hodiny strávené s Verčou neskutečně posunuly hranice mého sebeuvědomění.

 Jakub T, R&D systém inženýr

Objevování sebe sama

Veronika mi svým profesionálním, empatickým a postupným přístupem otevřela zákoutí mysli, která zůstávala skryta nebo jsem je měl zahlcené denní rutinou.

Koučováním mě přivedla hlavně ke konkrétním aktivitám a v nich jsem dosahoval výsledků. Společně jsme aktivity probírali na setkáních a cíleně postupovali k dalším výsledkům.

Hlubší objevování sebe sama, mých možností, slabých a silných stránek nezná hranic. Verča je pro mě na cestě poznání, a hlavně v aplikování uvědomělých poznatků, skvělou parťačkou!

Silvan R., ekonom

Cesta ke svým cílům

Koučování s Veru bylo skvělé v tom, že jsem si sama vytvořila cestu, jak dosáhnu svých cílů. Někdy bylo až překvapivé, co všechno jsem si během setkání uvědomila. Veru rozhodně doporučuji a mockrát jí děkuji.

Veronika K., fitness trenérka

Úniková cesta ze stresových situací

Zaujímám v životě hodně rolí, od mámy, přes manželku, dceru, kamarádku až po manažerku. Dostala jsme se do bodu, kdy mi to všechno začalo přerůstat přes hlavu, protože jsem ve všech chtěla být perfektní. Nastavila jsme si své okolí na to, že ode mě dostávali vysoký standard, ale sama sobě jsem nedopřávala nic. Začalo se to podepisovat na mém zdraví, vztazích i v práci. K Veronice jsem se dostala náhodou, přes kamarádku, se kterou jsem svoje starosti probírala. Nejprve jsem si ani nedokázala představit, kde ve svém kalendáři vezmu čas na koučování. Po prvním setkání jsem věděla, že Veronika je moje krevní skupina, vyslechla mě, nesoudila ani nepodceňovala můj problém. Sama to se mnou měla ze začátku těžké, doháněla jsem svůj kalendář a koučování pro mě byla aktivita navíc. Bylo to to první, co oslovila a já věděla, že s ní po boku to zvládnu. Naše setkání už mají pevné místo v diáři, stejně jako čas, který věnuji sama sobě. Díky Veronice jsem našla cestu ze situací, které mi způsobovaly stres a napětí. Jsem ráda, že je stále moje koučka. 

Olga H., obchodní manažerka
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Nikol Janovská

karieraKomunikacevztahyživotní naplnění

Dobijte si baterky a získejte zase víc energie, abyste jí měli dost na realizaci svých nápadů a snů.

Detail kouče

Pavlína Šafusová, ACC

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipPodnikánísebeřídící týmy

Podporuji podnikatele a tvořivé lidi, jednotlivce i týmy, v jejich životní cestě.

Detail kouče

Nikola Doudová

Leadershipsebehodnotaseberozvoj

Nejsi tu od toho, abys žil(a) cizí životy!

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: