Profil kouče

Kamila Pospíšilová

 „Jsi dokonale nedokonalá lidská bytost jako všichni ostatní. Uznejme a oslavme vše co je na Tobě úžasné a skvělé a každý den se můžeš s hravostí zdokonalit o malý kousek.“ 

Proč začít spolupracovat se mnou?

Nevím. To víte vy. A nemusíte to rozhodnout teď a tady. Domluvme si setkání a seznámíme se a potom se rozhodnete. A domluvte si těch setkání víc, ať máte z čeho vybírat, pokud to tak cítíte. Anebo taky ne. Je to vaše volba. Já můžu s jistotou říct, že budu vaším průvodcem, parťákem a pomocníkem na vaší cestě objevování a rozzáření vašeho diamantu, v bezpečném prostředí. Pomůžu vám vnést do života lehkost a hravost. 

Život je skvělý v každém svém okamžiku a tělo, srdce a mysl jsou úžasní ve své propojenosti a komplexnosti. Objevíme Vaše silné stránky a naučíte se je vědomě používat ve svém životě. Naučím Vás následovat intuici, vnímat pocity na těle a začnete si život užívat. Problémy proměníme na dary a příležitosti. Jste skvělý/á už v tomto okamžiku. 

Tak tedy něco o mě…

Posledních 10 let se zajímám o psychologii člověka, lidské tělo a mysl, zdravý životní styl, způsoby, jak si život užít co nejvíce a nejlépe. Jsem koučka, mentorka, lektorka a masérka. Jsem máma dospělého syna, žena, která otočila svůj život o 180° po padesátce, vydala se daleko za hranice své komfortní zóny, našla smysl v pomoci lidem, žije vyšší level svého života, prošla transformací a uvědomila si, že nic není napořád. Jediná jistota v životě je ZMĚNA. Narodila jsem se v květnu, miluji krásu, přírodu, hudbu a cestování. Mluvím česky a obstojně anglicky. A jak to máte Vy?

V čem se cítím dobře?

Témata, životní etapy, kterými jsem si sama prošla mě jsou inspirací ve vedení mých klientů. Sebepoznání. Víte, že člověk sám sebe zná z cca 46%? A co ten zbytek? Umíte si představit co by další sebepoznání mohlo s kvalitou vašeho života udělat? Komunikace. Věčné téma, já vím. Ale kdo nás vlastně učil komunikovat? A jak vám funguje vaše komunikace? Podnikání. Jste nebo nejste podnikavý typ člověka? Dá se to takto určit? Nevím. Možná, když se známe ani ne z poloviny, jak to můžeme s jistotou říct, že ano nebo ne. Kariéra. Máte pocit, že jste v zaměstnání nedoceněni? Že máte navíc? Tak to ukažte a jděte do toho. A vztahy. Všudypřítomné vztahy. Kam se podíváte, kam se ve svém životě otočíte, tak narážíte na vztahy. Je to tak? Jaké jsou ty Vaše? Sebeláska. Co si pod tímto představujete? 

Pokud Vás cokoliv zaujalo a máte pocit, že chcete vědět víc o sobě, o lidech kolem sebe, o světě, tak klikněte a domluvte si se mnou nezávazný call. Těším se na Vás, už teď.

Reference

Transformace vzteku do svobody

Můj vztek, hrozně mě to vyčerpávalo a neuměla jsem to ovládnout, snažila jsem se to potlačovat, zápasit s tím, ale bylo to jen horší. Občas se mě to povedlo, ale vždy mě to neskutečně vyčerpalo.

Po jedné hodině s Kamčou jsem se dokázala uvolnit svůj vztek, rozpoznat, pojmenovat a prostě vypustit. Tohle jsem sama nedokázala za 15 let svého života. Byl to zásadní obrat v mém životě a další koučování a sebevzdělávání mě otevírá další a další možnosti, jak žít a užít si svůj život, ne to muset vydržet, zvládnout, přežít, jak chcete přežít svůj život, když jednou stejně zemřete?

Pocit svobody, který jsem cítila po celém těle tak silně, až jsem se trochu lekla, teď už se nebojím a nenechám si to už nikdy vzít.

Soňa, máma dvou skvělých dětí a koučka

Začínám u sebe a tím ovlivňuji sebe a lidi okolo

Na začátku spolupráce s Kamčou: Vztah – nespokojenost a často hádky, práce – stres.

Výsledek koučování s Kamčou: Vztah – nelpění na vztahu, hádky v řádu minut, v začátku ukončujeme, změna chování k lepšímu u partnera. Práce – více říkám své potřeby, více sebevědomí, experimentuji a zjišťuji, co chci já.

Koučink s Kamčou mi vždy zvedl náladu a pomohl mi dozvědět se nové věci o sobě, v čem se můžu rozvíjet a nové techniky na práci sama se sebou. 

Partner se ke mně chová lépe, hádky skoro nejsou nebo je končíme v zárodku, chování partnera tolik neovlivňuje mou náladu. V práci jsem sebevědomější a říkám ostatním své potřeby. Umím dát negativní zpětnou vazbu i výše postaveným lidem, než jsem já. Aktuálně experimentuji s flexibilitou pracovní doby, případně budu pracovat na IČO, abych měla více svobody. Více si vybírám, s kým trávit čas, nebojím se odmítnout negativní lidi, kteří mě chtějí vidět, ale já je ne. Cítím se více sama sebou. 

Lenka, IT specialistka
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Veronika Ryglová

karieraKomunikaceOsobní rozvojSEBEPOZNÁNÍvztahy

Nic vás nevyčerpá víc než změna, kterou pořád odkládáte.

Detail kouče

Hana Mezerová, ACC

karieraKomunikaceOsobní rozvojvztahy

V přítomném okamžiku. Citlivosti ke svému tělu, k jeho moudrosti. V plnosti okamžiku…

Detail kouče

Lenka Krajhanzlová

KomunikaceLeadershipSEBEPOZNÁNÍvztahy

Mám ráda knihu Nesnesitelná lehkost bytí od Milana Kundery. V souvislosti s ní si uvědomuji, že mým posláním je pomoci mým hráčům lehkost v bytí najít a naplno si ji užívat se vším všudy!

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: