Profil kouče

Lenka Zemanová

„Každý znás je originální. Proto přístup k Vám je jedinečný podle Vašich potřeb, priorit, hodnot, snů a cílů. Nejen na té vědomé úrovni, ale i na té nevědomé. Kdy se můžeme společně podívat mnohem hlouběji. Objevit ten poklad ukrytý uvnitř Vás a odemknout dveře vedoucí k Vašemu úspěchu a nastavit směr Vaší vysněné budoucnosti.“

° Cítíte se někdy, jako byste byli na lodi uprostřed bouřlivého moře, bez mapy, bez kompasu, bez jasného směru? Jen Vy a Vaše sny, přání a vize, ztraceni ve tmě?

° Máte pocit, že Vaše cíle a předsevzetí jsou příliš velké, že jsou nepřiměřené a nereálné, že si je zaslouží jen ti nejlepší? Máte strach, že to nezvládnete?

° Máte pocit, že jste na všechno sami, jen bok po boku se svými sny a obavami?

° Znáte ten pocit frustrace, kdy jste měli geniální nápad, ale jednoduše jste se motali v jednom místě a nedařilo se Vám ho zrealizovat? Ten pocit, kdy se Vám myšlenky míhají hlavou, ale nemůžete je usměrnit do jednoho směru?

° Ten pocit, kdy jste se rozhodli udělat obrovskou změnu ve svém životě, ať už v kariéře, vztazích nebo osobním rozvoji, ale strach a nejistota Vás zastavili a drží na místě?

° Ten pocit, že jste uvízli v rutině a že ať děláte co děláte, nejste schopni se posunout dál?

° Ten pocit, že jste sami proti světu, že Vám chybí někdo, kdo by Vás pochopil a pomohl by Vám najít tu správnou cestu?

HLEDÁTE SMĚR A PODPORU NA CESTĚ ZA VAŠÍM LEPŠÍM ŽIVOTEM?

Pokud toužíte po tom, být více než jen pasivním pozorovatelem vlastního života. Chcete se rozvíjet a neustále posouvat své hranice vpřed. Máte v sobě touhu dokázat víc, než co jste dosáhli doposud. Pak jste na správném místě.

Toužíte po parťákovy, který by byl Vaším opěrným bodem, s nímž byste mohli sdílet úspěchy i obavy, s nímž byste mohli otevřeně komunikovat o všem, co Vás naplňuje i trápí, co je pro Vás důležité? Chcete najít někoho, kdo Vám pomůže objevovat nové možnosti, nabídnout jiný úhel pohledu na svět, s kým byste mohli sdílet Vaše vize a plány do budoucnosti?

PŘEDSTAVTE SI…….

⭐ jak se Vám uleví, když k Vám dorazí správný nápad nebo řešení a Vy máte někoho s kým ho můžete sdílet, prozkoumávat a probírat nejvhodnější řešení a strategie.

⭐ jaké by to bylo se každý den probouzet s jistotou, že máte někoho, kdo Vás podporuje a věří ve Vás. Někoho kdo Vám naslouchá, rozumí Vám a pomáhá Vám vidět věci z různých úhlů pohledu, rozšiřuje Vaše obzory a pomáhá růst. 

⭐ užíváte si svobodu a klid. Získáváte důvěru, že jste na správné cestě, aniž byste museli čelit výzvám sami. Cítili byste se přijati a oceněni za to, kým skutečně jste bez jakýchkoliv omezení nebo očekávání. 

⭐ jak kráčíte s lehkostí a radostí ke svým snům a cílům a pozorujete jak se přetvářeji do Vaší skutečné reality.

CO VÁM NAŠE PARŤÁTSTVÍ PŘINESE?

✅ Rozšíříte možnosti a růst Vašeho podnikání. Získáte stabilitu.

✅ Naučíte se pracovat s vlastní myslí a emocemi.

✅ Získáte jasno v tom co skutečně chcete a jak toho dosáhnout.

✅ Zlepšíte vztahy se sebou a svým okolím.

✅ Budete se cítit šťastnějšími a spokojenějšími.

✅ Naleznete svobodu, nezávislost a vnitřní klid.

✅ Zbavíte se svých bloků a strachů, které Vám brání k úspěchu.

✅ Naučíte se překonávat překážky a přetvoříte je ve výzvy, které Vás budou posilovat a posouvat dál.

✅ Převedete své myšlenky a sny do reality. 

✅ Začnete aktivně tvořit svůj život místo toho, abyste se přizpůsobovali okolnostem.

Pokud hledáte společníka, přítele a průvodce na Vaší životní cestě za splněnými sny, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu, abych Vám pomohla na cestě za Vaším snem.

Pokud jste to právě Vy a nejste si jistý jestli je to právě pro Vás, nemusíte se bát. Dávám garanci vrácení peněz do 30 dnů. Pokud zjistíte do 30 dnů, že to není pro Vás, vrátím Vám peníze bez zbytečného vyptávání a zdůvodňování.

Reference

Díky Lenčině odbornosti a zapálení pro koučování jsem teď mnohem sebevědomější ve svých obchodních rozhodnutích

Koučování s paní Lenkou Zemanovou bylo pro mě jako malíře klíčovým milníkem na cestě k profesnímu rozvoji. Lenka má výjimečnou schopnost naslouchat a hluboce porozumět uměleckému poslání svých klientů, což bylo v mém případě naprosto zásadní. Její rozsáhlé znalosti v oblasti vytváření obchodních strategií prodeje originálních uměleckých děl byly pro mě nesmírně cenné.

Již od prvních sezení jsem ocenil její individualizovaný přístup, který respektoval mé osobní potřeby a umělecké cíle. Lenka mě provedla procesem identifikace klíčových aspektů mé tvorby a ukázala mi, jak je mohu účinně sdílet s potenciálními klienty a sběrateli.

Díky jejímu vedení jsem na cestě k vytvoření pevné značky, která věrně reflektuje unikátnost mého umění a umožňuje mi komunikovat hlubší příběhy a emoce obsažené v mých dílech.

Lenka mi nejen poskytla cenné náhledy do světa online marketingu, ale také mě vybavila dovednostmi pro efektivní využívání sociálních sítí k oslovování a budování vztahů s potenciálními zákazníky. S jejími metodami a technikami jsem výrazně rozšířil povědomí o své práci a zaznamenal nárůst zájmu o mé umělecké obrazy.

Díky Lenčině odbornosti a zapálení pro koučování jsem teď mnohem sebevědomější ve svých obchodních rozhodnutích a věřím, že můj umělecký výraz bude nadále rezonovat s širším publikem.

Mgr. Vít Pavlík – umělec, ředitel ZUŠ, prezident asociace Jihočeských výtvarníků

Naučila jsem se dívat na věci z jiné perspektivy a v mém podnikání i osobním životě nastaly pozitivní změny

Jako podnikatelka jsem měla to štěstí, že jsem se setkala s Lenkou a jejím koučinkovým programem. Mohu upřímně říct, že její práce se mnou měla obrovský vliv na můj osobní i profesní život. Díky koučování moje zisky vzrostli o desetiticíce během pár měsíců. Lenčin přístup mi pomohl utřídit mé myšlenky, poskytla mi prostor, abych si v klidu promyslela všechny otázky, které momentálně řeším. V neposlední řadě mi koučink s Lenkou umožnil objevit nové možnosti a přinesl lehkost do situací, které dříve působili náročně a nepřekonatelně.

Lenka má skvělý způsob, jakým se klientům věnuje. Její přátelská povaha vytváří atmosféru důvěry a otevřenosti. Obzvlášť si cením její lidskosti a intuitivního, jemného přístupu, který je v dnešní době tak vzácný. Díky Lenčině podpoře jsem se naučila dívat na věci z jiné perspektivy a v mém podnikání i osobním životě nastaly pozitivní změny. Doporučuji její služby všem, kdo hledají cestu ke zlepšení svého profesionálního i osobního života.

Sandra Fischer – podnikatelka

Dosáhl jsem významného pokroku ve svých cílech a celkově se cítím sebejistěji

Moje zkušenost s koučinkem od Lenky byla naprosto vynikající. Lenka je profesionál, který má hluboké porozumění pro osobní rozvoj a skvěle se orientuje v řešení různých výzev. Její přístup byl empatický a plně přizpůsobený mým individuálním potřebám. Během našich sezení jsem získal cenné náhledy, které mi pomohli nejen v profesním životě, ale i v osobní sféře.

Lenčina schopnost naslouchat a poskytnout užitečnou zpětnou vazbu byla neocenitelná. Díky její podpoře jsem dosáhl významného pokroku ve svých cílech a celkově se cítím sebejistěji.

Doporučuji Lenka všem, kteří hledají kvalitního kouče, který skutečně rozumí, jak podporovat a rozvíjet své klienty.

Martin Doležel – živnostník

Lenka mi ukázala, jak mohu změnit své myšlení a začít spolupracovat se svým mozkem, místo toho, aby se stal překážkou

Několik let jsem si přála věnovat se vzdělávání v Čínské medicíně. Každý den jsem chtěla začít, ale nic s toho nebylo. Nedokázala jsem nikdy začít. To se změnilo, když jsem podkala Lenku. Byla to ona, kdo mi pomohl překonat strach a pochybnosti, které mě brzdily.

Lenka mi ukázala, jak mohu změnit své myšlení a začít spolupracovat se svým mozkem, místo toho, aby se stal překážkou. Díky její spolupráci se nyní každý den věnuji čínské medicíně a cítím se opravdu šťastná.

Setkání s Lenkou se stala součástí mého týdeního plánu. Naše schůzky mi pomáhají udržet se na správné cestě a plánovat další kroky v mém vzdělání. Její podpora a motivace pro mě znamenají nesmírně mnoho.

Doporučuji Lenku všem, kdo potřebují pomoc s nastartováním svého vzdělávacího procesu. Je to skvělá podpora a skutečně vás povede správným směrem.

Šárka Sosnová – ošetřovatelka

Díky postupným kladením správných otázek Lenkou, jsem se postupně dostával k jádru mých paradigmat a bloků

Lenka na mně od prvního momentu ˛působila mile, lidsky a profesionálně zároveň. 

Jednotlivé hodiny koučování probíhali v dobře uvolněné atmosféře. Každé koučovaní mělo začátek, jádro a závěr + diskuze.

Díky postupným kladením správných otázek Lenkou, jsem se postupně dostával k jádru mých paradigmat a bloků. Jinými slovy, loupala mě jako cibuli, až jsme se dostaly k jadru věci. Za co jsem jí velmi vděčný. Také k tomu přispěly aktivity, které jsme si nastavily na daný týden.

Celkem toto koučování hodnotím jako velmi dobré a přínosné pro mně. Je vidět, že to Lenku baví a naplňuje.

Andrej Fidluš- živnostník (bývalý kouč ve firmě Jaguar SL)

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Radim Roček

LeadershipMarketingObchod

MOJÍ SPECIALIZACÍ JE KOUČOVÁNÍ ZAKLADATELŮ A LÍDRŮ MALÝCH FIREM S VELKÝM POTENCIÁLEM VČETNĚ STARTUPŮ V OBLASTI UDRŽITELNOSTI.
CHCI TÍM PŘISPĚT K UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI PRO NÁS A NAŠE DĚTI..

Detail kouče

Jan Karásek

karieraLeadershipOsobní rozvojstartupvztahy

Každý člověk chce být šťastný a spokojený. Cestu ke štěstí si však volíme každý sám, dle povahy naší osobnosti, našich tužeb, přání a snů. Čím to, že někteří jsou úspěšní a jiní nikoliv? Čím to, že některým se plní přání a sny jakoby mávnutím kouzelného proutku a jiní dřou dnem i nocí, ale reálné výsledky se nedostavují? Odpověď je v našem způsobu myšlení! Je to jediné skutečné omezení, které nám brání rozvinout náš vnitřní potenciál. Každý z nás je schopen dosáhnout čehokoliv, pouze nás omezují naše vlastní limitující přesvědčení, náš nesprávný způsob myšlení.

Detail kouče

Lenka Šmídová

KomunikaceOsobní rozvojSEBEPOZNÁNÍvztahy

Můžeš dosáhnout úplně všeho, co si umí tvoje mysl představit. Pojďme spolu zhmotnit tvé představy.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: