Profil kouče

Zdeněk Krejčí

„Jestliže se k lidem chováme dle toho, kdo jsou, škodíme jim. Jestliže se k nim chováme podle toho, jací by mohli být, pomáháme jim dosáhnout na jejich limity.“

Johann Wolfgang von Goethe

Kdo jsem já?

Podnikatel, kterého odmítl klient i doma děti.

Obchodník, který slyšel „NE“ na všech návštěvách i pak večer od partnerky.

Realitní makléř, jemuž se nedaří prodat nemovitost ani doma dovolenou, na kterou by strašně rád už tak dlouho.

Pojišťovací agent, který věří více svému produktu než sám sobě a lidé to z něj cítí a on jim nepomáhá se zabezpěčit.

Otec rodiny, který má pocit že vše tak nějak plyne a den za dnem je pořád stejný.

Jsem obchodník s třináctiletou praxí a mohu říci, že téměř veškerá komunikace je o prodeji. Každý den prodáváme své myšlenky, ideály či sami sebe. Protože je vše o prodeji, býváme často odmítnuti. Ne každý se s tím dovede vyrovnat a většinu to po čase dovede sejmout. Je to o přístupu k druhým lidem a hlavně sám k sobě. Naslouchat lidem co říkají, jak to říkají i to, co je za tím.

Svým klientům pomáhám se sebevědomím, vlastní hodnotou, komunikací. Zaměřuji se na obchodníky a makléře, neboť vím, čím si procházejí. Dovedu dávat oporu i být tím, kdo nabádá k vyšším cílům. K těm si klient dojde rychleji, než když bude na cestě sám.

Reference

Zdeněk vám pomůže s najetím na funkční návyky a rutiny, směřující k vašemu úspěchu a dlouhodobé spokojenosti

Svými slovy, co mě na Zděňkovi zaujalo a čím je světu a může být i vám přínosem❓

🔹 svými dlouholetými zkušenostmi v obchodu dokáže i s vámi zamakat na vašich obchodních dovednostech a technikách
🔹 není jen obchodník, ale i kouč, tedy dokáže s vámi rozklíčovat, kde je zakopaný pes v oblastech, kde se vám nedaří
🔹 dokáže vám pomoct najít bloky, které vám v úspěchu brání nebo činnosti, které sami svým přístupem podvědomě sabotujete
🔹 pomůže vám s najetím na funkční návyky a rutiny, směřující k vašemu úspěchu a dlouhodobé spokojenosti

Za mě velmi zajímavý člověk, doporučuju

Magdaléna Bystroňová
Broučice-pytlíčice pro malé firmy v růstu – marketing, management, obchod, HR, média, procesy. LION

Zdeněk nedává nevyžádané rady a drží se linky stanoveného tématu koučování, klade otázky a čeká, na co si vlastně člověk dojde sám

Zdeněk,
na mě působí dojmem komunikativní a aktivně naslouchající osoby. Nedává nevyžádané rady a drží se linky stanoveného tématu koučování, klade otázky a čeká, na co si vlastně člověk dojde sám.
Při koučování jsem si udělala ve své dosavadní kariérní cestě revizi a zhodnotila, co se povedlo, co nikoliv a jakým směrem se vydat a jaké konkrétní kroky učinit. Zažila jsem řadu aha momentů. Takhle mě vlastně do této doby na některé věci nenapadlo nahlížet.
Obraz života jako hřiště a sebe jako hráče mi přijde hodně výstižný a inspirativní.
Jsem trochu nesystematická, tak nedovedu hned všechny kroky rychle a přesně uplatnit v praxi, ale nasměrování mám. Za to Zdeňkovi velmi děkuji a koučování vřele doporučuji.
Eva. 

Eva Velešíková 
#administrativa#zákaznická podpora#obchodní referentka#HR#baristka 

Začala jsem vnímat více své vnitřní pocity, cíle a hodnoty

Když mi Zdeněk poprvé řekl o koučinku, vůbec jsem neměla představu do čeho jdu ani co od toho čekat. Šla jsem do toho s tím, že zkusím něco nového a případně to ukončím, když mě to nezaujme. Ale opak by pravdou.

Už po prvním hovoru, mě obsah koučinku zaujal a chtěla jsem pokračovat. Po několika rozhovorech jsem zjistila, že Zdeňkovy otázky a rozbory mě nenásilným způsobem, donutily nad sebou přemýšlet jinak. Začala jsem vnímat více své vnitřní pocity, cíle a hodnoty. A díky tomu, se v určitých situacích začínám chovat jinak, než tomu bylo dřív. Začínám být sama se sebou vnitřně spokojená a začínám vnímat, že se to přenáší i na lidi v mém okolí. Zdeňka jsem si pojmenovala „svým svědomím“. Je vždy při hovorech příjemný, pozitivní a ráda s ním probírám své dosažené cíle, případně cestu k těm, které ještě nejsou u konce.

Věřím, že až dokončíme společně tu cestu sebepoznání, tak se mi možná otevřou nové cesty. Na hovory se těším, a jsem zvědavá, jak se budu cítit na konci.

Markéta Frnková 
Učitelka v mateřské školce, divadelní herečka a režisérka

Celkově jsem se u koučování cítil velmi komfortně a příjemně

Ze začátku jsem hodně bál odmítnutí lidí, které bych chtěl pozvat k sobě do podnikání, nevěděl jsem jak je pozvat a jak být sebevědomý, myslel jsem si že to nezvládnu.

Hodně se mi líbily otevřené otázky od Zdeňka s tím, že jsem se nad nimi vždy dokázal zamyslet více do hloubky když jsem na ně neznal odpověď. Další věcí bylo, že jsme si rozebírali moji rétoriku v souvislosti zvaním kamaráda do podnikání a došel jsem k tomu, že: vést 5 minut dlouhý monolog nikoho nezajímá a člověk si zapamatuje max 2 informace VS pokládat mnohem více otevřených otázek danému člověku, abych snázeji našel jeho motivační body. Další věcí, co jsem si odpřemýšlel, byly reakce na možné strachy lidí, které jsem chtěl oslovit typu: Nemám čas, Nebyl bych na to atd… a Zdeněk mi dal super myšlenku na to, jak tento strach bagatelizovat: „Kdyby to nebylo o čase, byl bys na to ? Zajímalo by tě to? Dejme volání a kontaktování klientů stranu, bavila by tě ta práce ?“ – pro mě hrozně důležité myšlenky, které si s sebou beru. Jinak celkově jsem se u koučování cítil velmi komfortně a příjemně, a již hned od začátku jsem Zdeňkovi důvěřoval díky jeho vystupování a otevřenosti.

 Dušan Buršík
Junior vedoucí týmu ve finančně-poradenské společnosti
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Kateřina Brzoňová

KomunikaceLeadershipSebedůvěra

Věřím tomu, že každý se rodíme se schopností změnit někomu kolem nás život. Jedním ze smyslů mého života je pomáhat lidem, měnit jejich životy na hru a hrát ji podle jejich vlastních pravidel.

Detail kouče

Jana Zhoufová

KomunikaceOsobní rozvojSebedůvěraSEBEPOZNÁNÍvztahy

Proč jsem kouč? Po absolvovní Technické univerzity v Liberci jsem pracovala mnoho let ve finančním oddělení. Časem  jsem zjistila, že na této pozici nevyužívám plně svůj potenciál. a hledala jsem, jak svoje silné stránky nejlépe využít. Do cesty mi přišel koučovací kurz a to mě nadchlo. Konečně jsem cítila , že tohle je to pravé […]

Detail kouče

Aneta Bártová

karieraOsobní rozvojPodnikáníSEBEPOZNÁNÍsportvztahy

Pomůžu Ti najít směr na cestě za sny a cíli, abys dosahoval/a svého vítězství snadněji a cestu za ním sis přitom užíval/a. Budu Ti dávat dostatečnou míru podpory a výzev.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: