Profil kouče

Pavlína Šafusová, ACC

Podporuji podnikatele a tvořivé lidi, jednotlivce i týmy, v jejich životní cestě.

Kdo jsem a co vám můžu nabídnout?

Podporuji lidi v jejich záměrech žít svůj život s vnitřní svobodou a moudrostí, bez strachů a limitů. Jsem certifikovaná koučka na nekončící cestě za mistrovstvím, zvu vás na společnou cestu, stát se odborníkem na svůj život. 

Jsem spoluzakladatelka sociálních podniků, neziskových organizací a spolků, mám zkušenost s životem a vztahy v sebeřídících týmech a se „svobodou nádechu“, která je mi vlastní, i vás ráda provedu na vaší objevné cestě.

Můj medailonek

Reference

„práce snů“

Ráda bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovala za koučování. Náš rozhovor byl velmi inspirativní a pomohl mi utřibit si myšlenky a nastavit procesy, které mi pomohou s řešením mé budoucí kariéry a práce snů. Pokud nevíte, kam se v budoucnu vrtnout, tápete ve své stávající práci a chcete na sobě pracovat, Pavla je určitě člověkem, který vás pomůže nasměrovat na tu vaši cestu. 

Díky.

Aneta B.

„priority, vlastní plán, sny a hloubky“

Koučování s Pavlínou mi pomáhá srovnat si priority, zamyslet se nad svými sny, zkusit je realizovat pomocí koučování. Sama v sobě se ponořím do svých hlubin…https://azylak.eu/smileys/smiley_big_grin.png a zkusím si vymyslet způsob realizace, snu nebo toho co chci změnit, záleží na každém, co chce. Vytvoříme plán hry, který se skládá z mých nápadů, poznatků během koučinku – povídání si  s Pavlínou. Zkusím podle svého plánu hrát svojí hru, poté hovoříme o úspěchu či neúspěchu. Většinou o úspěchu..https://azylak.eu/smileys/smiley_big_grin.png. Koučink dává prostor zamyslet se nad sebou, prací nebo svými sny. Pavlína nás celou hrou provází velmi pozitivně a profesionálně. Pomáhá mi hledat individuální řešení pro to, co uznám za důležité řešit, má-li mě to posunout v mé hře. Vřele všem doporučuji. 

A dodává: Život je hra a záleží jen na nás, jak budeme hrát a užívat si svůj život.

Jsem vděčná za čas, který mi věnuješ jako koučka. Moc mi to pomáhá v práci i v osobních věcech. Díky tvým dovednostem si hraji své hry, které mi pomáhají být sama sebou. Díky za to, že jsi tu s námi a pro nás. Přeji ti hodně úspěchů a krásných chvil v tvém čokoládovém království a těším se na další hru a snad mé vítězství s tebou…

Renata R., sociální pracovnice

„pohodový prostor k vlastním pohledům a úsměvům“

Pro mě skvělá příležitost popovídat si s kolegyní Pavlínou, téma se samo vyklubalo, mám málo času, žiju dost naučeně a koučink mi dal pohodový prostor k pohledu na některé aspekty, se kterými se dá štelovat třeba směrem k většímu úsměvu z toho co dělám. Příjemné, díky Pavlíno.

Tomáš K., terénní sociální pracovník

„dokonalé výsledky s nadhledem a hravostí“

Ahoj za mě velmi dobře odvedená práce ve hře, naučila jsem se spoustu nových pracovních věci, jak se posunout dál a žit teď a tady, slunce sviti každý den a život je hra. Děkuju za vše, nikdy se nevzdám.

Moc si vážím toho, že sem si mohla zkusit hru, vidím už mou práci terénní pracovnice jinak, za to ti děkuju, myslím si, že jsem už došla do cíle, výsledek je dokonalý. Nadále se budu držet tématu, Nikdy se nevzdávej, ještě jednou za vše děkuju.

Chtěla bych ti tímto poděkovat a jsem ráda, že jsem tě mohla poznat. Jsi úžasná, klidná, soběstačná osoba. Máš můj veliký obdiv, že si jdeš za svým snem a dokážeš si ho splnit. Děkuju za to, že mohu být nadále součástí hry, kterou jsi zavedla. Ve tvých odpovědích najdu svoji silu. Děkuji za vše. 

Zdenka D., terénní sociální pracovnice

„spolupráce“

Znám tě krátce a vím, že jsi jela naplno, fajn spolupráce a v posledních dnech jsi mi dala nejvíc a těším se i přesto všechno na naší spolupráci. 

Děkuji 

Petr K., terénní sociální pracovník

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Zdeněk Krejčí

karieraKomunikaceObchodOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěra

„Jestliže se k lidem chováme dle toho, kdo jsou, škodíme jim. Jestliže se k nim chováme podle toho, jací by mohli být, pomáháme jim dosáhnout na jejich limity.“
Johann Wolfgang von Goethe

Detail kouče

Jiří Habarta

Osobní rozvoj

“Každý den se ocitáme v situacích, kde bychom měli trénovat roli účastníka i pozorovatele současně.” – Epictetus

Detail kouče

Valérie Tošerová

karieraKomunikaceLeadershipSEBEPOZNÁNÍvztahy

Rozhodněte se, jestli chcete ve svém životě začít dělat změny – a pokud ano, ráda vás jimi provedu!

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: