Profil kouče

Martina Wiecková

„Nikdy nevzdávejte svůj sen jen proto, že by stálo mnoho času jej uskutečnit.

Ten čas uplyne v každém případě“

Earl nightingale

Kdo jsem

Jsem koučka, která v koučování vidí nedocenitelnou hodnotu. Nástroj, který je schopný spustit silný transformační proces, využít lidský potenciál na maximum a dojít si za tím, co skutečně chcete.

V 15 letech jsem přesně věděla, co chci v životě dělat. Ve 30 jsem tento názor od základu přehodnotila. Zkušenosti z podnikání a manažerských pozic v gastronomii a hotelnictví mi byly nedocenitelnými parťáky na mé cestě, kterou jsem nakonec našla v koučování.

 • Jsem cestovatelka, která při svých cestách hledá inspiraci v různých koutech světa.
 • Jsem malířka, která kreativitu reflektuje skrze svou tvorbu. 
 • Jsem člověk, který věří, že nikdy není pozdě v životě změnit směr.

Budeme si spolu rozumět s tím, kdo nechce slyšet odpověď, ale je ochotný ji hledat, kdo chce, aby vždy na kostce padla šestka, kdo bere celý život tak vážně, že došel k přesvědčení, že už to musí být také zábava.

Máš spousty cílů nebo jeden sen a nevíš, jak k nim dojít? Jsem tady a pomůžu Ti najít směr, aby se Tvé touhy staly realitou. A to s hravostí, lehkostí a dle vlastních pravidel.

Pojďme spolu udělat Tvůj první krok – moc se na to těším!

Reference

„VYSTOUPENÍ Z KRUHU MARNOSTI“

Pro koučování jsem se rozhodla, když jsem uvízla v životním bodě, ve kterém jsem cítila až příliš mnoho marnosti, frustrace a zbytečnosti. Říct pomyslné DOST pro mě bylo nadlidským úkolem, který jsem však nakonec zvládla díky koučce Martině. Ta pro mě byla a je parťákem, oporou i hnacím motorem v jednom. Ve spolupráci s ní jsem byla postupně schopná si sama pojmenovat, co je v mém životě špatně a začít pracovat na nápravě.

To vedlo k celkové přeměně mé osobnosti, která takto uvěřila, že zase bude lépe. Výsledky koučinku na sebe nenechaly dlouho čekat a nyní jsem hrdá na to, že jsem našla své životní poslání ve své nové práci, která mě naplňuje.  Koučink doporučuji všem, kteří touží ve svém životě něco změnit, vystoupit ze všednodennosti nebo jen potřebují vlít do žil trochu více ODVAHY k rozhodnutí, na které se chystají. Posuny, které na sobě můžete pozorovat díky pravidelnému koučinku v čase, vám pomohou najít ztracenou SEBEDŮVĚRU.

Sabina O.
Obchodní zástupce

„CESTA ZA ÚSPĚCHEM A SPOKOJENOSTÍ “

Už po první hodině jsem věděl, že koučování mi pomůže usměrnit mé myšlenky a zrealizovat posun v mé cestě za lepšími výsledky – jak v mém podnikání, tak i v mém pracovním týmu. Začal jsem více věřit svým pracovním výsledkům. Rozvinul jsem u sebe větší sebedůvěru a byl jsem schopen si za svojí prací stát a s hrdostí ji prezentovat. Díky koučování s Martinou jsem si uvědomil hlavně své hodnoty a jak s nimi co nejlépe pracovat. Jak také využít čas ve svůj prospěch a že důležitá je konzistence. I malý pokrok je pokrok.

Důležité bylo uvědomění si svých kvalit, ohlédnout se za svými úspěchy a stavět na nich. V koučinku si člověk nastaví takové zrcadlo, které ho popožene za lepšími výsledky. Baví mě týden, co týden sledovat svůj progres a seberozvoj, za který hraji. Baví mě se připravit na důležité pracovní výzvy a rozhovory. Třeba formou roleplay, která častokrát odbourá nervozitu a dá mi v daném momentu jistotu. Martina je kouč, který mi opravdu rozumí a díky ní vždy dokážu v sobě objevit to, co jsem přehlížel. Doporučili bych ji každému, kdo chce pracovat na svém seberozvoji a kdo chce svoji cestu v kariéře nasměrovat tím správným směrem.

Jakub P.
Art Director

„MÁTE PARTNERA, KTERÝ VÁM POMŮŽE A NEMUSÍTE BÝT NA TO SÁM“

I když jsem si neuměla představit, jak by takové koučování mohlo změnit můj život, díky Martině, jsem poznala, jak užitečné to může být. Pojetí spolupráce jako hry je prostě skvělé a pokud jste aspoň trochu soutěživý člověk, kdo by sám sebe porazit nechtěl. Martina byla úžasná a pomohla mi najít správnou cestu. Za mě je skvělé, že máte partnera, který vám pomůže a nemusíte být na to sám. Spolupráci s Martinou bych doporučila všem, kdo chtějí překonat překážky ve svém životě, zlepšit sebevědomí a posunout se ve své kariéře nebo podnikání. 

Veronika V.
Podnikatelka


„PRO ČISTOU HLAVU A LEPŠÍ ZÍTŘKY“

Kdo koučování nezažil, nedokáže si představit, jakého výsledku se dá dobrat, ani já to ze začátku netušila… Již po prvních koučovacích hodinách mi došlo, že výsledek je reálný a hmatatelný. Vždyť mít rád úspěch je přirozené a s Martinou dosažitelné. Rozjezd kariéry a vlastního podnikání není snadný cíl a s Martinou mám pocit, že na to nejsem sama. Po každém setkání odcházím s čistou hlavou a ujasněným plánem, jak pokračovat dál. Právě díky tomu se věci dějí a mění mnohem rychleji, než bych sama čekala. Díky, Martino!

Iveta K.
Obchodní manažerka/podnikatelka„MNOHO POZITIVNÍ ENERGIE A POCHOPENÍ, JAK POKRAČOVAT VE SVÉM PROFESNÍM I OSOBNÍM ŽIVOTĚ DÁL“

S Martinou jsem se seznámila v programu „Holky z marketingu“, do kterého jsem vstupovala s vidinou příležitosti sama sebe více pochopit a někam se profesně posunout. Neměla jsem skoro žádná očekávání, věděla jsem, že většinu práce budu muset udělat sama, ale doufala jsem, že potkám někoho, kdo mě bude inspirovat a kdo mě bude v mých myšlenkách dále posouvat. A to je přesně to, co jsem dostala od naší spolupráce, ze které jsem si odnesla mnoho pozitivní energie a pochopení, jak pokračovat ve svém profesním i osobním životě dál. Koučink s Martinou bych doporučila všem, kteří ocení lidský přístup, profesionalitu, a hlavně neustálou pozitivní podporu ve svém životě něco změnit.

Radka Z.
Marketing manager„PŘIŠLA JSEM SI NA TO, CO SKUTEČNĚ CHCI A CO UŽ ROZHODNĚ NE “

Vlastnímu rozvoji se věnuji už dlouhé roky. Avšak, když jsem se dostala do nepříjemné a pro mě stresující situace, nevěděla jsem si rady. Osobní koučink jsem absolvovala několikrát, přesto jsem netušila, co mohu od Martiny a jejího vedení očekávat. Martinu znám dlouhá léta, proto jsem byla zvědavá, jestli dokáže vyjít ze zóny „čistě jen kamarádské“ do zóny“ profesionální“.

Zvládla to na jedničku a velmi mi tím pomohla. Cítila jsem se s ní nejen jako s velmi dobrou kamarádkou, ale také jako s člověkem, který dobře ví, jak konverzaci vést, na co se ptát, jak nastartovat mé vnitřní já k akci. Člověk se na základě dobře volených otázek dostává ze své komfortní zóny, což leckdy nemusí být úplně příjemné. Ale o to větší je pak vidět posun. Marťa mi pomohla ve chvíli, kdy jsem byla na všechno sama a neměla jsem v nikom oporu. Nakonec jsem ji našla díky ní zpátky u sebe. Ukotvila jsem se. Martina je velmi empatická a dělá svoji práci s maximálním nasazením.

Není to jen o hodině sezení, ale také o ochotě poslouchat toho druhého na telefonu, dávat podpůrnou energii i na dálku. Marťu bych doporučila všem, co se v sobě ztrácí, hledají řešení a chtějí změnit své vzorce chování.  U mě nastartovala tvůrčího ducha, začala jsem cvičit, malovat, učit se anglicky. Našla jsem samu sebe, a hlavně jsem si díky ní přišla na to, co chci (a co už rozhodně ne).

Tereza Š.
Product Management Back Office
„MARTINA JE ČLOVĚK, KTERÝ VÁM POMŮŽE VYDAT SE TOU SPRÁVNOU CESTOU“

Martina je člověk, který vám pomůže vydat se tou správnou cestou nenásilnou formou. Díky ní si vždycky uvědomím hodně věcí, na které bych sama nepřišla nebo by mě nenapadlo o nich vůbec přemýšlet, ale ona mě svými otázkami vždy správně nasměruje k uvědomění. Doporučuji Martinu všem, co se chtějí ve svém životě posunout a uvědomit si, co je udělá spokojenými.

Perta Š.
Event manager

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Radka Lalíková, ACC

karieraLeadershipOsobní rozvojzdravý životní styl

Už na vysokej škole, kde som študovala Management so zameraním na psychológiu, som prišla do kontaktu s koučovaním. Už vtedy ma koučovanie oslovilo a to v momente, keď som bola koučovaná profesionálnym koučom, ktorý predmet viedol. Riešila som vtedy dilemu a po pár minútach s ním prišlo obrovské uvedomenie (akoby to na mňa spadlo) a zrazu som vedela čo z toho naozaj chcem a čo musím urobiť.

Detail kouče

Pavlína Rucki, ACC

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipPodnikáníSEBEPOZNÁNÍ

Jako Dave Lizewski (aneb marvelák Kick-Ass), vytahuju převlek kouče a pomáhám svým klientům „to kick ass“.

Detail kouče

Jan Karásek

karieraLeadershipOsobní rozvojstartupvztahy

Každý člověk chce být šťastný a spokojený. Cestu ke štěstí si však volíme každý sám, dle povahy naší osobnosti, našich tužeb, přání a snů. Čím to, že někteří jsou úspěšní a jiní nikoliv? Čím to, že některým se plní přání a sny jakoby mávnutím kouzelného proutku a jiní dřou dnem i nocí, ale reálné výsledky se nedostavují? Odpověď je v našem způsobu myšlení! Je to jediné skutečné omezení, které nám brání rozvinout náš vnitřní potenciál. Každý z nás je schopen dosáhnout čehokoliv, pouze nás omezují naše vlastní limitující přesvědčení, náš nesprávný způsob myšlení.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

  ×

   Kontakt

   Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: