Profil kouče

Hana Mezerová, ACC

„Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“ H. Ford

Je to na Vás! Je to jen Vaše hra řízená vlastními pravidly a společně rychleji dosáhneme Vašeho vítězství.

Moje motto

„Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“ H. Ford

Splnila jsem si sen

Za svůj život jsem zažila situace, kde jsem cítila podporu, ale také ty, kde jsem ji neměla. Například na gymnáziu mi učitelé říkali, že se nedostanu na psychologii, že je to těžké. Naštěstí moje odhodlání bylo větší než pochybnosti druhých a já si svůj sen splnila.

Pracovala jsem jako psycholog v bezpečnostních složkách (např. věznice) a při své praxi s klienty jsem si začala uvědomovat, že mi něco chybí. Podobný pocit jako když cítíte, že plně nevyužíváte svůj potenciál. Tušila jsem, že existuje způsob, jak být lidem lepším průvodcem na jejich cestě. Pak mi přišel do cesty podcast Život Jako Hra a rozhodla jsem se stát se profesionálním koučem.

Kdo jsem já

Koučování vnímám jako způsob, jak dosahovat svých snů rychleji, tuto cestu si užívat a zároveň se na ní stát člověkem, jakým chci být. Zakládám si na vzájemné důvěře a rovnosti. Se svými hráči (klienty) objevuji nové možnosti, rozvíjím jejich potenciál a užíváme si jejich hru společně.

Má oblíbená témata: Sebepoznání, komunikace, vztahy, kariéra, osobní rozvoj

Reference

Největší změna v mém životě

Když jsem se s Haničkou měl poprvé sejít, tak jsem si říkal, jestli toto setkání bude vůbec pro mě, protože mi přišlo, že nějaký závažný problém nemám. Po úvodní schůzce jsem jasně vědel, že chci pokračovat dále. Svou hru jsem pojmenoval – Za lepšími zítřky a odstartovali jsme jednu z největších změn v mém životě, což jsem v tu chvíli ještě vůbec nevěděl. Jedním z mých hlavních problemů byl ten, že jsem byl schopný pracovat od rána do večera a celý den být zároveň ve stresu a neměl jsem svůj vnitřní klid pod kontrolou. Velkým objevem pro mě bylo to, že jsme začali mluvit o „sabotérech“ a na základě analýzy jsem zjistil, že 2 z těchto myšlenkových darebáků ovládají z velké části moji mysl.

Největší dojem na mě udělalo to, že jsem měl s kým sdílet mé těžkosti a zároveň vytvářet určité plány k tomu, abych se stal lepším člověkem a aby u mě v hlavě převládaly pozitivní myšlenky. V tuto chvíli mohu říci to, že vzhledem k tomu, že jsem dosáhl z větší části vnitřního klidu a dokáži si vytvořit plán na každý jeden den, abych se posouval nahoru a byl stále lepším člověkem a leaderem, tak dosahuji v mém podnikání  fantastických výsledků a cítím se o mnoho lépe, než když jsem začínal. 
Osobně si myslím, že absolvování osobního koučingu je úplně pro každého, kdo nechce žít život v průměru a zároveň chce být vyrovnaným člověkem, který se stále zlepšuje a pracuje na sobě.

Daniel J.
Poradce pro výživu a změnu životního stylu
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Zuzana Kubíková, CEMS MIM

BILINGUALINOVACEMarketingSebedůvěraSTART-UPŽIVOTNÍ ENERGIE

Pomáhám lidem najít sebedůvěru a životní energii. Pak si mohou poskládat životní puzzle tak,
aby to bylo hravé a dlouhodobě udržitelné.

Detail kouče

Veronika Daňková

karieraKomunikaceOsobní rozvojSebedůvěra

Každý člověk je stvořen k jedinečnosti na tomto světě. Je třeba to objevit a jít svou cestou, zábavně a svobodně k naplnění toho, k čemu jsme povoláni.

Detail kouče

Pavel Ležák, ACC

KomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvojPodnikání

Mým cílem je vést každou konverzaci tak, aby byla přínosná pro každého, s kým mluvím. Až spolu budeme mluvit, budete mít jasno v tom, co chcete, co nechcete, k čemu je třeba se rozhodnout, aby výsledek stál za to. Budeme mluvit o Vašich vizích a plánech a najdeme fungující principy, které zajistí Vaše vítězství. Budete mít chuť a motivaci do toho jít.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: