Profil kouče

Aneta Bártová

Pomůžu Ti najít směr na cestě za sny a cíli, abys dosahoval/a svého vítězství snadněji a cestu za ním sis přitom užíval/a. Budu Ti dávat dostatečnou míru podpory a výzev.

Koučování a já

V životě jsem vždy hledala cestu k profesi, ve které můžu naplno využít svůj potenciál. Naskytla se mi možnost vyzkoušet profesi koučování. Díky téhle cestě plné spousty nových a kouzelných věcí mám možnost být sama sebou a dělat opravdu to, co mě baví a naplňuje. Baví mě chvíle, kdy si lidé uvědomují své kvality a mají snahu je naplno využít. Každé setkání a současná pomoc mým klientům mi dodává značnou míru energie. 

Díky koučování jsem se stala šťastnějším člověkem spokojeným s tím, co dělá ve všech oblastech života. Veškeré metody, které se učíme, mi opravdu pomáhají žít ten nejspokojenější a nejnaplněnější život, jaký jsem si dosud dokázala jen představit. 

Je to pro mě?

Pokud se zabýváš otázkou, zda je to pro Tebe. Jednoznačně ANO. Zabývám se různými oblastmi života, a dokud nezkusíš, tak nevíš. To je věta, kterou opakuji neustále dokola a která je dle mého názoru pro každého do života více než důležitá. ☺

Výsledkem toho všeho bývá zajímavá transformace Tvého JÁ a uvědomění si toho, že přesně to, co si zatím dokážeme jen představit, se dá skutečně zrealizovat a veškeré limitující záležitosti se na cestě za snem dají odstranit. 

Reference

„Zlepšil jsem si time management a hraji hru podle vlastních pravidel“

Ze všeho nejvíc jsem si srovnal své cíle a začal jsem s nimi pracovat. Začal jsem si organizovat svůj volný čas a vytvářet ,,produktivní dny“. Díky společně ,,vymyšleným  experimentům“ mě, dříve nezajímavé věci začali bavit. Hlavně jsem si začal hrát svoji hru tak, jak chci já.

Ladislav Luňáček, Student v oblasti zdravotnictví

„Získal jsem lepší pohled na svět a přestal jsem se bát dělat chyby“

Koučování mi dalo po 6 lekcích toho do života moc. Dostal jsem jiný a lepší pohled na svět, protože jsem strašně trpěl na výkyvy nálad, které byly hodně opakovaně a často. Ve všem jsem začal vidět něco hezkého a přestal jsem se bát dělat chyby, které jsou přirozené a posouvají člověka dál. Zlepšil se mi harmonogram dne a celkově lepší životospráva, protože jsem měl problémy se spánkem. Koučováním se hodně věcí vyřešilo! Děkuji

Aleš Frühbauer
Konstruktér, designer

„Děkuji za pomoc s nejistotami ve vystupování před lidmi a sebeprezentaci“

Děkuji za skvělé středeční večery, které mě posouvají dál v mé hře. Za měsíc jsme spolu ušli už pořádný kus cesty a moc si vážím toho, jak si mi pomohla s mými nejistotami ve vystupování před lidmi a sebeprezentaci. Moc si vážím i toho, jak se vždy dokážeme zaměřit na daný problém v tom čase, kdy ho potřebuji řešit. Jsi pro mě můj „psychoterapeut“ a děkuji za tvoji ochotu vždy se se mnou pustit na cestu do neznáma do hloubi mé duše.

Eliška Menclová
podnikatelka

„Dokáže vám přiblížit sny, aby se staly skutečností“

Děkuji Anetce za skvělé vedení, při plánování „mé hry“ na každou další hodinu jsem se moc těšila, protože v dnešní uspěchané době, zapomínáme hlavně sami na sebe. Dovolila jsem si snít své sny. Moc mi pomohla v oblasti plánování svých aktivit a  po dvou měsících s odstupem času, vidím, že mé sny se stávají realitou a jdu po cestě, kterou jsem si vysnila. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla být úspěšná, ale je potřeba využít možností, které se nám nabízejí. „Vytrvám, dokud neuspěji.“ 

Zda někdo zvažujete využít její kočování, tak jsem ráda, že vám  mohu doporučit, tak skvělého člověka, který ví, co dělá. Provede vás vaší hrou a pomůže vám nejen v pracovních, osobních, sportovních oblastech, ale dokáže vám přiblížit sny, aby se staly skutečností, tak jak to bylo u mě. Za to jí moc děkuji a jsem ráda, že jí mám na blízku:)

Michaela Chlubnová DiS.
Obchodní vedoucí 
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Eliška Cisko, ACC

karieraOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěraSEBEPOZNÁNÍvztahy

Denně jsme zahlceni tolika vjemy z vnějšího světa, že přitom zapomínáme na ten náš
vnitřní. Pokud toužíme po změně svého života, to nejlepší, co můžeme udělat je začít u
sebe. S radostí Vás budu doprovázet na cestě k sobě. A Vy pak dokážete cokoli.

Detail kouče

Martin Kuthan

LeadershipOsobní rozvojPodnikánísebevědmí

Jestli chceš zažít něco, co jsi ještě nikdy nezažil, musíš udělat něco, co jsi ještě nikdy neudělal.

Detail kouče

Hana Mezerová, ACC

karieraKomunikaceOsobní rozvojvztahy

V přítomném okamžiku. Citlivosti ke svému tělu, k jeho moudrosti. V plnosti okamžiku…

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: