Profil kouče

Dita Pospíšilová Dvořáková

Nedělej, co nefunguje a najdi, co funguje. Pomáhám žít v životní rovnováze. Mým krédem je svoboda na všech úrovních. Změna bolí, ale není nic bolestivějšího než být někým, kým nechceme být. Neříkám Ti, že to bude hned, ale říkám Ti, že to bude stát za to.

Moje motto

Tvoje mysl je klíč k úspěchu.

Podpora

Mými klienty jsou především lidé, co na sobě chtějí pracovat a jdou si za svými sny a cíli v jakékoliv oblasti. Společně objevujeme, kde a v čem je pro klienta nejdůležitější, aby se posunul a dosáhl svých cílů. Pomáhám s osobním rozvojem, umím namotivovat a společně s klienty najdeme životní směr a cíl, ať už v soukromém nebo profesním životě.  Mám životní zkušenosti a techniky, které sama využívám (nejen při transformačním koučování).

Kdo jsem já a co mám za sebou

 • Jsem profesionální koučka, mentorka a navigátorka na Tvojí cestě.
 • Umím Tě motivovat a pomoci Ti najít Tvůj životní směr a cíl.
 • Už roky dělám to, co cítím, našla jsem v tom své vnitřní naplnění.
 • Jsem otevřená a spokojená žena.
 • Zdravý životní styl a pohyb je pro mě prioritou, proto se tomu také věnuji.
 • Také patřím mezi vášnivé cestovatele.
 • V minulosti tomu tak vždy nebylo.
 • Již v brzkém dětství jsem se popálila v obličeji, následky si nesu do dnes. Tato tíživá situaci mě naučila se přijmout taková, jaká jsem, i s nedokonalostí, kterou mi zanechala. Období rozvodu pro mě bylo náročné, ale vše se dá s dobrým nastavením mysli zvládnout. Další zásadní zlom jsem zažila při ztrátě blízké osoby, což způsobilo to, že jsem musela vystoupit ze své komfortní zóny. Zkušenost s pobytem v zahraničí, kde moje děti studovaly, mě zocelila natolik, že žádná situace pro mě není překážkou.
 • Díky svým zkušenostem, práci na sobě a uvědomění, nacházím vnitřní rovnováhu a schopnost se se vším vypořádat. I přes svůj nabitý program si najdu čas na sebe, rodinu, cvičení a své koníčky.  Umím nastavit svoji mysl a fyzické schopnosti do rovnováhy, aby vše fungovalo v harmonii, a to naučím i Tebe.
 • Mám za sebou mnoho kurzů a seminářů, každý z nich mě obohatil na mé cestě, ale nejvíc mi dala právě koučovací praxe. Naučila mě nalézt správný životní směr a s tím bych teď chtěla pomoci Tobě. Chceš objevit svůj potenciál, něco změnit a najít svoji cestu?

Reference

Nastavení priorit a jít si za svým snem a nebát se změn

Měla jsem tu čest zažít a užít si koučování s Ditou. Myslím, že většině z nás by v životě velmi prospělo mít po boku odborníka, který nám pomůže jít si za svými sny, pomůže v realizaci změn v životě nebo třeba nastavit si priority a uvolnit si život pro pozitivní, pro nás prospěšné aktivity.
Co člověk, to originál. Obecné rady, tipy, návody málo komu fungují.
A Dita je právě jedním z odborníků, kterého mám tu čest vám DOPORUČIT.

Ing. Kristýna Anna Gladiš, regresní terapeutka

Řešení komplikovaných situací s nadhledem

Děkuji moc za Ditino jasné a stručné vedení skrz mé komplikované situace. S úsměvem a hbitě jsme našly způsob, jak si věci nastavit, tak, aby mi byly ku pomoci a nešikanovaly mě. Navíc vždy s nadhledem, pohodou a úsměvem… Ditu rozhodně ráda doporučím ke spolupráci, sama se těším na další setkání s ní.

Hrabec Kateřina

Pro problém najít vhodné řešení

Měla jsem možnost užít si koučování s Dita Pospíšilová Dvořáková😉.Musím říct, že jsem si to užila. Tak skvělý koučink jsem dosud nezažila🍀Dita trpělivě vyslechne a vhodnými návodnými otázkami člověka přiměje, aby se problémem zabýval víc do hloubky a sám si nalezl vhodné řešení. Dita je odborník a skvělý člověk. DOPORUČUJI🍀🍀

Katka Semecká

Slabé a silné stránky

Chtěla bych se tady s vámi podělit o mou zkušenost 🙂

Ditu jsem poznala již před lety a dlouho jsme nebyly v kontaktu. Já začala dělat network marketing a tam je potřeba na sobě stále pracovat. No a pak jsme se „náhodou“ (všichni víme, že náhody neexistují) opět spojily, a to již „pracovně“. Dita má úžasný lidský přístup a navede, kam je potřeba. Protože každý máme slabé i silné stránky. Pomůže nasměrovat tam, kde je potřeba zrovna máknout. Jsem neskutečně vděčná, že spolu můžeme pracovat na našich snech. Vřele doporučuji, nebudete litovat 🙏

Radka Houdková

Na správných otázkách záleží a čas také hraje roli

Nedávno, jsem do svého inventáře zkušeností, zahrnula zkušenost novou- 

✔️koučovací hodinku s koučkou Ditou. 

———————-

𝙺𝙾𝚄Č𝙸𝙽𝙶= 𝚙𝚛𝚘𝚌𝚎𝚜, 𝚙𝚘𝚍𝚙𝚘𝚛𝚞𝚓í𝚌í 𝚑𝚕𝚎𝚍á𝚗í 𝚒𝚗𝚍𝚒𝚟𝚒𝚍𝚞á𝚕𝚗í𝚌𝚑 ř𝚎š𝚎𝚗í 𝚙𝚛𝚘 𝚓𝚎𝚍𝚒𝚗𝚌𝚎. -𝙺𝚘𝚞č 𝚗𝚎𝚗í 𝚝𝚛𝚎𝚗é𝚛 𝚊𝚗𝚒 𝚙𝚘𝚛𝚊𝚍𝚌𝚎, 𝚊𝚕𝚎 𝚑𝚕𝚎𝚍á ř𝚎š𝚎𝚗í 𝚜𝚙𝚘𝚕𝚎č𝚗ě 𝚜 𝚔𝚕𝚒𝚎𝚗𝚝𝚎𝚖.

———————-

Každému bych doporučila tuto zkušenost. Myslela jsem si, že koučovací hodinu momentálně nepotřebuji, vše si dokážu přece vyřešit sama. A taky že jo, ale bez Dity by mi to mohlo trvat třeba týdny, měsíce.. díky Ditě se tento proces naštěstí urychlil⚡️

Celé gró 🤌🏼 spočívalo v tom, že mi Dita pouze pokládala ty správné otázky, a tak mi napomohla k uvědomění. 

A momentálně jsem na cestě k řešení mého problému. 🛣️

Ono totiž jakmile člověk vysloví některé věci nahlas, nahlíží na ně pak úplně jinak. 😃

Díky za super zkušenost, těším se na další coaching session, Dita Pospíšilová Dvořáková 🤞🏼

Veronika Skřivánková

Vzít život do svých rukou

Dita mě navedla během našich konzultací na uvědomění si a potvrzení si toho, že svůj život je pouze v mých rukou, musím za něj vzít zodpovědnost, a ne pořád čekat na to, že to někdo udělá za mě, pokud něčeho chci dosáhnout.

Jitka Kauerová
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Nikola Doudová

Leadershipsebehodnotaseberozvoj

Nejsi tu od toho, abys žil(a) cizí životy!

Detail kouče

Blanka Mrázková, ACC

karieraLeadershipObchodPodnikánívztahy

Miluju hledání super-schopností a přeměňování výzev v příležitosti – vlastních i vašich.

Detail kouče

Jakub Hnát

karieraObchodOsobní rozvojPodnikání

Pomáhám podnikatelům s progresem v byznysu a životní rovnováze.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

  ×

   Kontakt

   Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: