Profil kouče

Blanka Mrázková, ACC

Miluju hledání super-schopností a přeměňování výzev v příležitosti – vlastních i vašich.

Co vám stojí v cestě za životem, jaký opravdu chcete?

Představte si cihlovou zeď. Ty cihly tvoří myšlenky jako „Nejsem dost dobrý. Nemám na to čas. Co tomu řeknou ostatní? To bude trapné. Nebude to fungovat. Nedokážu to. Byl jsem vychovaný jinak. Mít výsledky je dřina. Život je boj. Ještě to není perfektní. Budu šťastný, až… Teď není ten správný čas. Mohou za to špatné okolnosti, ne já.“

Střih – nový obraz: Buldozer s demoliční koulí přijíždí k té cihlové zdi, koule se rozhoupe a boří neužitečné myšlenky. Co se objeví? Volná cesta k tomu, co ve svém životě skutečně chcete mít. Ať už jsou to měřitelné výsledky v práci, spokojený tým, čas pro sebe a rodinu, fungující vztah nebo větší sebedůvěra. A kdo sedí v kabině toho buldozeru? Ne já, ale VY. Já vám ukážu, jak ho ovládat. Abyste s ním uměli jít do akce, kdykoli budete potřebovat. Bude se prášit, budou padat cihly, ale ta cesta za zdí stojí za to. A společně k ní vytvoříme vaši vlastní, zábavnou mapu.

Miluju hledání super-schopností a přeměňování výzev v příležitosti – vlastních i vašich.

A tenhle přístup mě provází celý život. Nebo minimálně posledních 15 let, kdy jsem dala stopku panickému strachu z telefonování a na první brigádu při studiu se přihlásila do call-centra. Zažila jsem nakažlivý adrenalin obchodu a chuť mluvit s lidmi už mě nepustila. Na té energii jsem pak stavěla týmy v zákaznickém servisu, online marketingu a naposled v turbulentním prostředí technického recruitmentu.

Když jsem sama začala tápat, jakým směrem se dál rozvíjet, najít kouče bylo přirozenou volbou. Šla jsem do toho se zvídavostí a objevila jsem násobně víc, než jsem čekala. Dřív jsem se posouvala vpřed drobnými krůčky a najednou umím dělat mílové kroky. Stačilo jen si uvědomit, že můžu chtít od života víc.

Co čekat od spolupráce s koučem?

– Jedny z nejpříjemnějších konverzací, jaké jste kdy vedli.

– Vaše energie poroste a změny vás budou bavit.

– Vyvážený poměr podpory a výzvy vás dovede k výsledkům, které si sami stanovíte – a nejspíš ještě mnohem dál.

– Metody ověřené a akreditované ICF – Mezinárodní federací koučů, které vás spolehlivě posouvají vpřed.

– A v neposlední řadě naprostou důvěru a prostředí, ve kterém můžete říct opravdu cokoli.

– Co naopak nečekejte? Rady a přesvědčování – kouč je parťák, ne poradce 🙂

Můžete o tom přemýšlet, můžete o tom mluvit, ale nic nenahradí jeden zážitek.

Investujte do sebe 30 minut času a dopřejte si vlastní obrázek. Těším se, co společně objevíme.

Reference

Posun nejen v podnikání, ale i v osobním životě

Do spolupráce s Blankou jsem šla, protože jsem již dlouho cítila potřebu koučingu pro mé podnikání. Z počátku jsem ale vůbec nevěděla do čeho jdu a nedovedla jsem si představit, jak může takový kouč pomoct. Aktivně jsem si kouče nevybrala. Byla to „náhoda“. Na LinkedIn jsem si přidala do sítě Blanku, která mi poděkovala za rozšíření sítě „hlasovou zprávou“, což mě velmi překvapilo a možná i dostalo. Blanka má totiž velmi příjemný hlas (který pak posloucháte nejen při setkáních, ale také v hlasových zprávách, které vás provází dennodenně).  

Po roční naší spolupráci jsem Blanku pasovala do role „sona“ – vždycky totiž vidí, co je uvnitř. Řeknu vám, že to ale byla jízda! Po odstranění mých největších sabotérů jsem získala svůj vysněný tým a firmu, která stále roste. 

Jenže spolupráce s Blankou nebyla přínosem jen pro mé  podnikání, jak bylo původně v plánu, ale i pro můj osobní život. Vyřešily jsme spoustu problémů a hlavně jsem se naučila odpočívat a užívat si života! Což samozřejmě má vliv na firmu.

Jana S.
CEO Sopóci Genealogy

Přenesení se přes složitá dilemata

S Blankou jsem měl možnost krátce spolupracovat již v minulosti. Proto rozhodnutí o výběru kouče nebylo složité. Praxe personalistky ji posouvá na vyšší level. Nemá problém člověka zkritizovat nebo lehce nakopnout. Nečekejte pouze sladký úsměv a profesionální přikyvování na každý váš nesmysl a využijte tento lidský potenciál. Po ukončení koučinku jsem vyhodnotil, že mne opravdu pomohla přenést přes složité dilemata řešeného tématu a přispěla pozitivní energií v pravý okamžik.

Jiří O.
Interim manager

Příjemná komunikace

Mám velice pozitivní zkušenost s Blankou Mrázkovou. Největším přínosem pro mne bylo odhalení mých vnitřních sabotérů. S Blankou se mi vždy velice příjemně komunikovalo a na každý telefonát jsem se těšil.

Milan O.
CFO

Získání sebevědomí, které mi občas chybělo

Cílem koučingu s Blankou bylo získat sebevědomí a jistotu v oblasti, ve které se sebou bojuji už od nepaměti. Myslím, že se to povedlo – a to hlavně díky jejímu přístupu, který mne vždy dokázal správně nasměrovat. Skvěle hodnotím výzvy, které jsme si každé sezení stanovily. Proto, abych je zvládla, jsem často musela překonat sama sebe, což se mi (troufám si tvrdit) snad téměř vždy podařilo. Právě díky těmto výzvám jsem postupně nabyla sebevědomí, které mi občas při mé cestě chybělo. Před koučingem jsem si nedokázala představit, že budu tam, kde jsem nyní. Motivovaná, nadšená jít dál, doufám i chytřejší, s pocitem, že jsem na správné cestě. Blanka mi vždy dokázala nenápadně ukázat, kde je možná ukrytý problém a častokrát mi otevřela oči. A ačkoli nejsem ani zdaleka v cíli, díky jejím hodinám vím, že ho postupně dosáhnu, nyní odhodlána jít na cestě už sama. 

Během koučingu jsem nikdy nebyla do ničeho nucena a čas vždy příjemně utíkal. Proto hodiny s Blankou vřele doporučuji, tahle role je jí šitá na míru… 

Eva J.
Consultant

Neskutečný progres

**Supporting people to live the life they want** – to je přesně ono. Díky Blance žiji život, který jsem žít chtěl. Objevila mě v době, kdy jsem se motal v kruhu. Nyní mám jasný směr, skvělou cestu a jsem ve svém životě šťastný. Díky ní zažívám neskutečný progres – větší než za celý můj život. Blanka je skvělý kouč – je to skvělý člověk a to všechno dohromady je velmi vzácná kombinace.

Nejenže bych Blanku doporučil, spíš prohloupí každý, kdo si vybere jiného kouče. Osobně si nedokáži představit lepšího! Děkuju, Blanko!

Jan H.
Vizionář, kouč

Uvědomění, větší sebevědomí a nový pohled

Konzultace s Blankou mi pomohly utřídit si myšlenky a uvědomit si, co mi v životě nevyhovuje, zaměřit se na to a malými krůčky se posunout ke změně. Pomohla mi získat nový pohled na pro mě těžko řešitelné situace a získat dostatečné sebevědomí k jejich řešení, změně. Během sezení jsem se cítila příjemně a díky tomu jsem se mohla v klidu zamyslet, začít se dívat dopředu a těšit se na novou budoucnost.

Eva Z.
HR specialist

Konzistentní myšlení

Blanka je pečlivá a empatická koučka, která pomohla naší organizaci projít krizí. Nevěděla jsem, kterou cestou se dát, ale díky koučingu jsem zvolila tu správnou. Pomohla mi dát dohromady moje rozházené myšlenky a udržovat je konzistentní. Díky tomu mi začal lépe rozumět i celý tým a jejich efektiva práce se zvýšila. Ušetřili jsme také mnoho času a tím i peněz, protože jsem si na sezení ujasnila priority a upustila od zbytečností. Už se těším na další spolupráci.

Nikol B.
Ředitelka neziskové organizace

Nové mety, kterých chci dosáhnout

Ke koučování jsem se dostala náhodou. Byl to takový pokus, aniž bych věděla, oč přesně jde. Na začátku jsem neměla žádný velký cíl a nečekala jsem kdoví jaké výsledky. Ale po pár úvodních sezeních jsem koučování přišla na chuť. Zjistila jsem, že hodinka týdně, kdy se s pomocí koučky věnuji sama sobě, rozhodně nese ovoce. Člověku se díky kouči dostane, nového úhlu pohledu, řešení problému a hlavně motivace pro další boj za lepším já.

Po tři čtvrtě roku koučování můžu konstatovat, že jsem s pomocí své výborné koučky našla a nacházím stále nové mety, kterých chci dosáhnout. Vidím na sobě posun a naše spolupráce mi přináší radost.

Lucie H.
Senior customer service representative

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Helena Audová

KomunikacePodnikáníSEBEPOZNÁNÍvztahy

Když se něčeho bojíme, obvykle je to právě to, co bychom měli udělat.
Strach je mapou našich silných stránek.

Detail kouče

Lenka Ďorďová

HRkarieraLeadershipObchodseberozvojwork-life balance

Chceš zistiť PREČO … ? a či si DOSŤ … ? VYKROČME SPOLU nájsť odpoveď a počúvať SVOJE SRDCE

Detail kouče

Petr Kořínek

karieraOsobní rozvojštěstí

Baví mne pomáhat lidem dívat se na život z nadhledu a nalézat v něm právě tu jejich správnou cestu. A na té cestě získat i Opravdové zdraví. Doplnit co chybí a omezit co přebývá. Změnit chybné vzorce chování, které nás ovlivňují. Spojit tělo s duší. Nalézt svou jedinečnost a naplnit svůj potenciál. Pak je náš život jedna velká jízda.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: