Profil kouče

Michaela Vránová, ACC

Kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, musí udělat něco, co ještě nikdy neudělal.

Moje motto

Kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, musí udělat něc

Kdo jsem já

Jsem Míša Vránová – profesionální kouč. 
Ale také jsem psychoterapeutická sestra, trader, manželka a matka dvou malých holčiček.
Zajímám se o osobní rozvoj, pozitivní myšlení, cesty k úspěchu, inspirativní lidi a obchodování na burze. Ráda čtu, cestuju, jezdím na kole a zahradničím.
Žiju spokojený a naplněný život osobní i pracovní.

Má cesta i cesta mých hráčů

Vše, čeho jsem v životě dosáhla, jsem si vytvořila. Na začátku byla vize jasného cíle a pak výsledek. Sama využívám nabídky svých kolegů koučů být koučovaná a vítězství se mi díky tomu daří dosahovat. A to daleko rychleji a efektivněji, než kdybych na to byla sama.

Se svými hráči pak každý týden objevujeme, jak hrát lépe. Jejich život už není boj a práce není dřina, ale zábavná hra. Chyby a výzvy už nevnímají jako nepřekonatelnou zeď, ale jako zajímavou příležitost něco se o sobě naučit a posunout se tak blíže k vítězství. 

Můj vlastní život je také plný výzev, každý den se objevují nové a nové. Naučila jsem se je vnímat jako příležitosti, těším se na ně a využívám je k tomu, aby můj život byl ještě spokojenější, ještě šťastnější a ještě úspěšnější.

A snažím se tuto svou zkušenost předat každému, kdo má zájem.
V praxi to vypadá tak, že své hráče (klienty) vedu k jejich vlastním uvědoměním. Společně pak hledáme cesty, jak těchto AHA momentů využít k tomu, abychom se dostali k vytyčenému cíli.

Kdo je můj hráč (klient)

Životní hry mých hráčů ( klientů) jsou různé. Někdo začíná budovat svůj business, jiný touží po tom zhubnout. Další chce zvýšit sebedůvěru, zlepšit komunikaci ve vztahu, motivovat zaměstnance, nebo zvýšit psychickou odolnost při obchodování na burze. Každý hraje jinou hru. Cíl je ale vždy stejný- vítězství.

Co Ti mohu nabídnout

Já svou životní hru hraju naplno. Můj tým hráčů (klientů) je plný skvělých lidí, kterým formou koučování pomáhám nalézt cesty, jak hrát také jejich hry naplno.
Na začátku společně objevujeme cíl, vítězství, sen. Pak hledáme cesty, jak jej proměnit v realitu. Na cestě prozkoumáváme různé překážky a výzvy a učíme se z nich. Díváme se na ně společně z různých úhlů pohledu a začínáme je ve svém životě vítat. Už cesta se stává cílem. Na každý nový den a další výzvu se postupně začínáme těšit. Ráno vítáme s nadšenou zvědavostí: Co nového mi asi tento den přinese.

Chceš poznat, jaké to je objevovat a hrát svou vlastní hru? Využij možnosti 20ti minutové konverzace se mnou zdarma.
Ráda Tě poznám osobně.

Reference

Cesta k dosažení cíle a urovnání myšlenek

Míša mě koučovala téměř 6 měsíců jednu hodinu týdně. Do každé hodiny byla připravena, nikdy se neopozdila. Mohla jsem ji důvěřovat naprosto ve všem. Každý týden mi pomáhala přiblížit se k výhře mé hry, za což ji jsem nesmírně vděčná. Z mých problémů mě různými metodami vždy podpořila a pomohla mi najít správné odpovědi na otázky.

Koučování jsem vyzkoušela, protože jsem cítila, že se pomalu utápím ve svých myšlenkách a nedokážu následně splnit své cíle (jednalo se o projekt, který jsem se snažila zrealizovat).

Pro spolupráci jsem se rozhodla díky tomu, že jsem si mohla vyzkoušet koučink na 30 min, což ostatně agentura nabízí. Opravdu i těch prvních pár minut zafungovalo. Následně se mi povedlo vyhledat Míšu, která byla moc milá a už od začátku jsme si rozumněly.

Největším přínosem pro mě je to, že díky ní vím, co opravdu chci a jak si mám jít pro výhru. Prožíváme spolu příběh mé hry a každým dnem ji posouváme. Na každou schůzku jsem díky ní byla perfektně připravena. Nervozitu, problémy s mým komunikačním blokem a motivací týmu, to všechno jsme odstranily. Šly jsme za hranice mého komfortu, čímž mi ukázala, že to vlastně není tak hrozné, jak se zdá a mnohdy to hrozně moc pomůže. Samozřejmě do hry zasahují i osobní vztahy. Kdykoli se objevil problém, dal se vyřešit. Nikam jsme nespěchaly a já si mohla vše v klidu promyslet a opravdu na tom a na sobě zapracovat.

Koučování s Míšou bych doporučila, protože díky ní opravdu vyhrajete jakoukoli hru! Nic není překážkou, ale výzvou, jak ona sama říká. Je velmi přátelská, sympatická a do vaší hry přinese radost a nadšení.

Největším přínosem spolupráce pro mě je urovnání myšlenek. Mé chaotické já se těžko krotí, ale i tak se mi povedlo si na každé hodině urovnat myšlenky a systematicky s nimi pracovat.

Kdybych s Míšou nespolupracovala, nesplnil by se mi můj velký sen. Nedokázala bych na vlastní nohy postavit projekt se zaměřením na využití volného času studentů, který se každým krůčkem se blíží k většímu formátu a nakonec bych asi ještě pořád nevěděla, co od života a hlavně od sebe chci.

Míšo, moc děkuju!

Anička F., Studentka

Jsem na cestě ke svému cíli

Koučování bylo pro mě dobrou příležitostí k přehodnocení běžných denních návyků, kterých si normálně nejsem úplně vědom. Vedlo k prohloubení uvědomování. Velkým přínosem bylo zvýšení každodenního většího nadhledu a zpřítomnění při každé činnosti i při rozhodování. Nebudu předstírat, že některé výzvy nebyly náročné, ale právě díky přístupu Míši se často proměnily na hru. Tím z těchto výzev opadla ta náročnost a najednou se objevila chuť je zdolat. Po této zkušenosti jsem pochopil, že kouč je hlavně parťákem, který pomůže přejít chvíle, které by na samotné cestě mohly být překážkou.
Koučování jsem vyzkoušel, protože už víckrát jsem se pokoušel o úpravu své životosprávy. Výsledek se po nějaké době dostavil, větší výzvou bylo si ho ale udržet. Nechat se koučovat bylo právě motivováno snahou o dlouhodobou udržitelnost. Sám jsem zvedavý, jestli toto předsevzetí vyšlo. Věřím právě ale, že neustálým upravováním a propracováváním s Míšou se toto podařilo.
Pro spolupráci s jsem se rozhodnul díky doporučení a díky osobní známostí s Míšou.
Největším přínosem pro mě je uvědomění, že samotná cesta je cílem. Lpění na výsledku mi ubírá radost z cesty a tím je pak tato cesta náročná a snadněji odložitelná.
Koučování mi přináší nadhled, volnost, lehkost.
Koučování s Míšou bych doporučil, protože je profesionální a zároveň velmi lidská a podpůrná. Tato kombinace byla pro mě velmi důležitá. Míša věděla, co dělá, ale zároveň jsem cítil, že má zájem o mě jako o osobu a že moje cíle jsou i jejími.
Největším přínosem spolupráce pro mě je, že jsem pořád na cestě k svému cíli. Tím, že jsme skončili spolupráci neznamená, že pro mě Hra skončila. Naopak to byl začátek a jakýsi pomyslný první level. Díky tomuto začátku jsem se ale ve velké míře připravil na to, co mě čeká nebo mohlo čekat v průběhu dalšího pokračování.
Kdybych s koučem nespolupracoval, s největší pravděpodobností bych se pořád odhodlával k vykročení. Po více snahách a jejich zmarech mi došla chuť pustit se do dalšího pokusu. Koučování bylo i závazkem v dobrém smyslu slova, abych se nevzdal hned při počátečních rozpacích.
Míšo, díky za vše!

Miloš S., Lékař

Výrazný postup na mé cestě

Když se ke mně dostala nabídka od Míši Vránové na koučování, nebyla jsem si moc jistá, jestli to zkusit nebo ne. O co jde, jsem tušila jen hodně zhruba. Do té doby jsem v rámci osobního rozvoje a snahy o zlepšení svého života přečetla hromady knih, zhlédla spousty webinářů, prošla několika on-line i živými kurzy a výrazné posuny se až na výjimky pořád jaksi nekonaly.

Nechtělo se mi přidávat další položku na seznam svých frustrací, ale nakonec jsem se rozhodla využít této příležitosti s tím, že v nejhorším skončím tam, kde jsem teď, ale aspoň si budu moct říct, že jsem to zkusila. Zvolila jsem si pro začátek konkrétní věc, kterou se mi roky nedařilo změnit a – zázrak! Po malých krocích se to začalo hýbat a i když jsem po tři čtvrtě roce pořád na cestě, jsem na ní mnohem dál než kdy dřív.

Míša mě dokázala se svým milým, empatickým přístupem provést místy, kam se mi moc nechtělo nakukovat, a vydolovala ze mě odpovědi, na které bych sama nepřišla asi nikdy. Postupně jsem s údivem zjišťovala, do jaké šířky až jsme se od té relativně „malé“ konkrétní věci dostaly. Hodně mi vyhovují pravidelná setkání, která mě drží „na cestě“ (je tak lehké v proudu každodenních starostí odkládat a k nějaké větší snaze se dokopat jednou za čas – tady pro mě byla častost setkání sice někdy náročná, ale velmi, velmi užitečná).

Moc děkuju sobě, že jsem sebrala odvahu to zkusit, a jsem moc vděčná Míši za čas, energii a šanci k životní změně, kterou mi věnovala.

Eva P., Administrativní podpora

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Kamila Pospíšilová

karieraKomunikacePodnikáníSEBEPOZNÁNÍvztahy

„Jsi dokonale nedokonalá lidská bytost jako všichni ostatní. Uznejme a oslavme vše co je na Tobě úžasné a skvělé a každý den se můžeš s hravostí zdokonalit o malý kousek.“

Detail kouče

Martin Kuthan

LeadershipOsobní rozvojPodnikánísebevědmí

Jestli chceš zažít něco, co jsi ještě nikdy nezažil, musíš udělat něco, co jsi ještě nikdy neudělal.

Detail kouče

Lenka Krajhanzlová

KomunikaceLeadershipSEBEPOZNÁNÍvztahy

Mám ráda knihu Nesnesitelná lehkost bytí od Milana Kundery. V souvislosti s ní si uvědomuji, že mým posláním je pomoci mým hráčům lehkost v bytí najít a naplno si ji užívat se vším všudy!

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: