Profil kouče

Kateřina Brzoňová

Věřím tomu, že každý se rodíme se schopností změnit někomu kolem nás život. Jedním ze smyslů mého života je pomáhat lidem, měnit jejich životy na hru a hrát ji podle jejich vlastních pravidel.

Moje motto

Věřím tomu, že každý se rodíme se schopností změnit někomu kolem nás život. Jedním ze smyslů mého života je pomáhat lidem, měnit jejich životy na hru a hrát ji podle jejich vlastních pravidel.

Od myšlenek k akci

V koučování je příležitost, jak o svých snech přestat jen mluvit, ale začít je skutečně realizovat. Říkejme této příležitosti VELKÁ HRA, kterou stojí za to hrát.

Proč jsem koučem?

Vždycky mě bavilo sledovat cestu inspirativních lidí za jejich úspěchem. Časem jsem pochopila, že úspěch znamená, vytvořit si svojí vlastní cestu. Na koučování se mi právě proto líbí individuální přístup ke každému hráči, rozvíjení jeho potenciálu a možnost poznání skutečného sebe samého. Zároveň mě baví lehkost, vynalézavost a užívání si cesty za dosahováním výsledků mých hráčů. Jelikož dvě z mých silných stránek jsou zvídavost a chuť učit se novým věcem, je koučování to, v čem se seberealizuji.

Moje cesta

Myšlenka stát se profesionálním koučem u mě přišla už na bakalářském studiu, kde jsem na toto téma psala závěrečnou práci. V tu dobu jsem se živila jako osobní fitness trenérka. Časem mi začalo docházet, že nejlepších fyzických výkonů dosáhneme jen při optimálním nastavení našich myšlenek. Začala jsem se zajímat o pozitivní psychologii a její spojení s osobnostním rozvojem. To jsem našla v týmu koučů Život jako hra.

Reference

Hra pode mých pravidel

S Kačkou jsem se poznala ve chvíli, kdy začínala koučovat. Líbilo se mi její zapálení pro věc začalo mě zajímat, co vlastně koučování je. Slovo dalo slovo a najednou jsme seděly proti sobě. Některé hodiny byly náročné, protože jsou věci, které si člověk nechce připustit, ale Káťa velice trefně mířila tam, kam já se bála. Naučila mě hrát hru podle mých pravidel a tak, aby to bavilo i lidi kolem mě. Díky Kačí.

Karolína P.
Studentka

Plním si své sny

Mateřská dovolená a já věděla, že za pár let skončí a že se nechci vrátit do práce, kde jsem si připadala jako „hadr na holi“ a ulehčuji práci všem kolem sebe, jen mně samotné ne. Z několika zdrojů jsem se doslechla o koučování a o lidech, kteří Vám pomohou zeptat se na ty správné otázky a jsou trochu jako průvodci Vaší životní cestou a dohlížejí na vás. Manžel mě trochu odrazoval, že se vše vyřeší samo. Já ale chtěla jít za svým snem, jen jsem neměla odvahu.

Měla jsem sen jít studovat interiérový design, který byl můj celoživotní koníček. Záměrně jsem vyhledala koučku, která bude stejně stará, s podobným životním příběhem a člověka, který si jde za svým snem. Když děláte něco, co milujete, čím žijete i ve volném čase, děláte to prostě dobře. Tak to bylo i s Kačkou, pomohla mi více si věřit, odhodlat se začít studovat design, dělat věci, co miluju. Našla jsem v ní přítele. Momentálně zakládám živnost, dokončuji studium a těším se, že budeme dále spolupracovat a posouvat moje podnikání.

Magdalena K.
Interiérová designerka

Uvědomění svých dovedností

Byl jsem na životní křižovatce, v životě přišlo několik zásadních změn a já nebyl spokojený. Koučování mi pomohlo ujasnit si cestu, kterou chci jít a opravdu se na ní vydat. Začal jsem se vědomě více angažovat ve firmě, převzal jsem organizaci meetingů a zlepšil jejich efektivitu. Katka mi pomohla překonat počáteční obavy, zlepšit komunikaci s okolím a upevnit vztahy. Uvědomil jsem si svoje dovednosti a kompetence, přišlo rozhodnutí změnit zaměstnání. Za pár dní mě čeká odlet do zahraničí za vytouženým pracovním projektem.

Václav L.
Site Supervisor

Posunul jsem se ke svému snu vlastní cestovky

Kdykoliv máte pocit, že se nemůžete pohnout z místa a chcete růst, nebo narazíte na něco, s čím si nevíte rady, zkuste Katku. Najednou zjistíte, že nic není tak složité, jak se zdá. Vše nakonec vyřešíte sami. To skvělé je, že máte profesionálního kamaráda, o kterého se můžete opřít. Katka mě zkušeně provedla vlastními myšlenkami a neskutečně jsem se posunul. Osobně jsem byl ke koučování nejdříve skeptický, ale po pár sezeních bylo jasné, že je to ta správná cesta. Je úžasné, že mi nikdo neříkal, co mám dělat, a přitom jsem se tak moc posunul ke svému snu vlastní cestovky.

Petr
Markeťák a projekťák co si plní sen s vlastní cestovkou
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Patrik Topič

karieraKomunikaceLeadershipObchodPodnikánívztahy

Většina lidí v našem okolí svůj život žije, ale moc si ho neužívá. Kdybych měl pojmenovat, za čím ve svém životě jdu, tak je to pomoc lidem žít líp a usnadnit jim životní situace hledáním lepších cest, jak si svůj užít a těšit se z každého okamžiku.

Detail kouče

Kateřina Brzoňová

KomunikaceLeadershipSebedůvěra

Věřím tomu, že každý se rodíme se schopností změnit někomu kolem nás život. Jedním ze smyslů mého života je pomáhat lidem, měnit jejich životy na hru a hrát ji podle jejich vlastních pravidel.

Detail kouče

Tomáš Huleš

Firemní kulturakarieraLeadershipOsobní rozvojSEBEPOZNÁNÍvztahy

Všichni jsme dokonalé bytosti, tak to ukažme tím, že tu svoji dokonalost vyjádříme po svém.
Nikdo jiný neví, co my chceme. Nikdo jiný neví, jak my se cítíme.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: