Profil kouče

Monika Razímová

Ten, kdo má svého kouče, není tak trochu divný, ale právě naopak – velmi originální.

Něco o mně

Víte, proč jsem si vybrala koučovat v agentuře Život Jako Hra? Protože už jako malá holka jsem milovala hry, a to se přeneslo i do dospělosti. Začala jsem problémy a jejich řešení vnímat jako posun v osobním růstu, který mě jednoduše řečeno bavil. A díky tomu jsem pochopila, že všechny příležitosti, které se nám v životě odehrají, můžeme brát právě jako hru. Problém, jak ho známe, se dá rozdělit na několik částí a z toho pouhých 10% tvoří to, co nás opravdu trápí.

Zbytek je pouze strach ten problém řešit a přemýšlení nad tím, jaký způsob si pro jeho odstranění vybereme. A právě řešení našeho problému je někdy jako jízda na horské dráze. Chvíli jsme nahoře a cítíme se, že už je vše v pořádku. Náhle nás ale překvapí prudký pád dolů a jsme ještě hlouběji než původně. Proto je velmi důležité vybrat to správné řešení. A to se dá najít jednoduše. Stačí k tomu trocha hravosti, protože život je jedna velká hra. Takže jestli chceš zažít jízdu na horské dráze bez velkých sešupů dolů, vyzkoušej ukázku koučování.

Reference

Rovnováha mezi osobním a pracovním životem

Byl jsem dlouho na jednom místě, měl jsem, a stále mám, plno snů a plánů, ovšem neměl jsem na ně čas. Od prvního koučingu jsem se posunul neuvěřitelně dopředu, mám mnohem více času, plním si malými kroky vše co chci a jsem šťastnější. Monika mi pomohla najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Jestliže tedy nevíte, kam se pohnout a jakým směrem se vydat, doporučuji zajít na koučing s Mončou. 

Filip K.
Podnikatel / Grafik

Velký posun

Koučování jsem vyzkoušela, protože jsem řešila těžkou životní situaci a přišly okamžiky, kdy jsem to přestala zvládat. Pro spolupráci jsem se rozhodla díky Monice, u které jsem zaznamenala velký posun, a to díky koučování. Největším přínosem pro mě je to, že tu je vždy pro mě. Koučování mi přináší, že se vždy na daný problém dokáži podívat úplně z jiného úhlu. Koučování s Monikou bych doporučila, protože jak už jsem řekla, je tu vždy pro mě, dále dokáže klást otázky, dokáže se mnou rozebrat daný problém a hlavně dojít k řešení. Největším přínosem spolupráce pro mě je to, že já sama u sebe pociťuji velký posun.

Žaneta
Operátor výroby

Uvědomění, příjemný pocit a motivace

Jsem moc ráda, že jsem dala koučování šanci a že mým koučem je právě Monika Razímová. Na každou hodinu se moc těším a domů odjíždím nabitá, plná nápadů a hlavně s uvědoměním. Zrovna se nacházím v životní etapě hledání se a s Monikou to jde o moc lépe. Doporučuji všemi deseti. Kdybych měla svou zkušenost s koučkou charakterizovat 3 slovy, bylo by to uvědomění, příjemný pocit a motivace. 

Jitka E.

Osobně bych Moniku Razímovou doporučil všem, kterým není lhostejná jejich budoucnost

Moniku jsem znal od vidění již dlouho a cesta nás zavedla k sobě ve správné době. Proč jsem se rozhodl s Monikou spolupracovat, byla po první schůzce jasná volba. Monika mne zaujala oddaností, zápalem, profesionalitou a opravdovou touhou podpořit mé velké cíle a vize. 9 let podnikám a vždy jsem využíval schopných lidi v mém okolí ohledně vzájemné spolupráce, nebo pro můj osobnostní rozvoj. Postupem času se mi spolupráce s Monikou potvrdila v praxi. Naslouchá mi, mám prostor si srovnat své myšlenky, role, cíle a vždy má vhodnou otázku, která mne navede na tu správnou cestu. Zajímá se a pamatuje si mé cíle a touhy, mé proč. Nikdy jsem necítil, že by mi předsouvala své pravdy či názory. Za cestu podnikání, jako vedoucího lídra a obchodníka, jsem poznal opravdu hodně lidí, se kterými jsem spolupracoval na bázi koučovaní a seberozvoje obecně. S Mončou je to jiné, váží si sama sebe, svých hranic a neustále se posouvá a investuje do sebe. Osobně bych Moniku Razímovou doporučil všem, kterým není lhostejná jejich budoucnost. Těm, kteří si myslí , že nepotřebují kouče (průvodce) a vše zvládnou sami ( jako kdysi já skrze své obrovské EGO 🙂 ) tak těm nejvíce. Bez této spolupráce bych utratil mnoho času a přišel o mnoho výzev a skvělých příležitostí. Mončo, děkuji a doporučuji první schůzku, já se rozhodl na konci svobodně a nelituji tohoto rozhodnutí.

Vítězslav K., Team Manager

Vyřešil jsem následky, které jsem si v sobě nesl po skončení milostného trojúhelníku

S Mončou jsem se spojil kvůli snaze řešit následky, které jsem si v sobě nesl po skončení milostného trojúhelníku. Každý rozhovor mě vždy přímo dobil baterky. Naprosto přirozená komunikace, žádný stud, tzv. na plnou hubu, a to je to očišťující. Monča klade zajímavé otázky, nad kterými je nutné se zamyslet, a někdy je samotná otázka pro mě již odpovědí – což mě vždy nadchlo. V každém rozhovoru jsem pociťoval osobní přístup, velice příjemné jednání a nezaujatý pohled na věc – žádné domněnky, předsudky, závěry, souzení apod. Určitě se na Monču v budoucnu budu rád obracet jako na skvělého kouče a fajn člověka, který dá naději na lepší zítřky 🙂

Michael, IT

Zlepšení vztahu s manželkou, uvědomění si sám sebe

Mám za sebou 9 online koučovacích hodin a již po druhém, možná třetím setkání mi coaching s Monikou pomohl k jednomu z důležitých životních rozhodnutí, a to po 3 letech ukončit dráhu finančního poradce (za což jsem obrovsky vděčný společnosti Partners jakou mi dala školu podnikání a finanční gramotnosti) a začít si plnit sen mít vlastní firmu na pořádání kulturních akcí (základní kameny jsou pokladny a první obchody a organizace akcí se začínají rozbíhat). Dalším důležitým bodem mého posunu je přístup ve vztahu s mojí partnerkou, maminkou našich dvou dcer 🙂 Čím více jsem díky Monice začal sledovat a vnímat sám sebe, tím více jsem zjistil, že ne vždy jsem byl „ideální“ a ohleduplný partner…zhruba po dvou setkáních na toto téma se náš vztah začal zlepšovat… to opravdu není náhoda 🙂
S tím souvisí, pro mě, nejdůležitější podstata spolupráce s Monikou a jejím coachingem, a to je, že jsem v sobě objevil, uvědomil si sám sebe, kým jsem, kým chci být, zároveň kým nejsem a nechci být…objevit touhu na sobě pracovat a být lepším člověkem… sám pro sebe a pro svoje okolí…pak je svět hned krásnější a dýchá se mnohem lépe 😉

Tomáš D., OSVČ – podnikatel

Uvědomění si svých hodnot, změna života k lepšímu

Potkala mě těžká životní situace, se kterou se mi nedařilo vyrovnat, a ani jsem ji nemohla nijak ovlivnit. Naopak nastaly psychické potíže, úzkosti, nechuť do všeho, skoro ztráta práce, nespavost, podrážděnost, někdy jsem byla úplně mimo realitu. Troufnu si říct, že nebylo daleko k hospitalizaci. Bylo mi trapně, kam až jsem klesla, ale zároveň bylo těžké si připustit, že pomoc někoho je na místě. Na Monču jsem dostala kontakt od kolegy. Je to velice empatická žena, která se dokáže vžít do vaší situace. Už po měsíci spolupráce se mi život otočil k lepšímu. Úzkosti byly jen 1-2x do týdne, v práci se opět začalo dařit (chuť do práce a nové nápady), pravidelný ničím nerušený spánek, klid na duši a uvědomění si svých hodnot. Nečekejte, že vám Monča řekne, co a jak máte dělat, o tom to určitě není. Bude vám pokládat otázky, díky kterým si uvědomíte hodně věcí, a to vás přivede na tu vaší správnou cestu. A v tom je určitě profesionálka. Spolupracuji s Mončou dál, protože díky otázkám mě přivedla na další uvědomění, díky kterému můžu mít lepší život, pokud se pro to sama rozhodnu.
PS: Před Mončou jsem měla zkušenost s jinými 2 kouči, spíše negativní, ale zde je 100% kvalita.

Eva B., Finanční poradce

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Michaela Vránová, ACC

karieraKomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěraseberalizacevztahy

Kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, musí udělat něco, co ještě nikdy neudělal.

Detail kouče

Valérie Tošerová

karieraKomunikaceLeadershipSEBEPOZNÁNÍvztahy

Rozhodněte se, jestli chcete ve svém životě začít dělat změny – a pokud ano, ráda vás jimi provedu!

Detail kouče

Veronika Ryglová

karieraKomunikaceOsobní rozvojSEBEPOZNÁNÍvztahy

Nic vás nevyčerpá víc než změna, kterou pořád odkládáte.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: