Profil kouče

Jana Maksymová

„Pokud chcete znalosti, najměte si poradce, pokud chcete umět, najměte si učitele či trenéra. Pokud chcete opravdu něco udělat, změnit, uvědomit si nebo vyřešit, najměte si kouče.“

O koučinku

Mezi nejdůležitější věci v životě řadím svobodu a nezávislost. 

Věděli jste, že kouč vám může pomoci změnit celý život? Splnit si zdánlivě nedosažitelné sny? Může pomoci zastavit myšlenky, že nejste dost dobří? Většinou si sami neumíme dát takovou zpětnou vazbu, která nás dovede k přelomovému uvědomění „AHA…“ To jsou přesně ty momenty, kdy se rozhodnete přehodnotit svůj přístup, změnit svoje myšlení, chování a úhel pohledu na to, co se děje v přítomnosti a co potřebujete do budoucna udělat. Získáte pro sebe více odvahy než obav a strachu. Když jsem objevila koučink, je to přesně ta cesta, která vám pomůže objevit svoji hodnotu, svobodu, lehkost, laskavost a cítit obyčejné štěstí. Najednou cítíte, že žijete a život si užíváte i s jeho těžkostmi než jen svůj život přežít.

O koučovací spolupráci

Již 15 let se pohybuji ve světě financí a vedení lidí. Když jsem před časem objevila koučování, jeho metody, postupy a přístupy, zamilovala jsem se a mohu říci, že napořád. Pomáhám svým klientům vyrůst a posunout se v životě pracovním i osobním, cítit pohodu a štěstí, a především si uvědomit svoji jedinečnost. Pomáhám pohřbívat strach a obavy. Pomáhám klientům, kteří v minulosti zažili otroctví v podobě závislosti. Díky našim setkáváním zvládají bažení levou zadní a užívají si nabyté svobody.

Pojďte se mnou objevit, kým se chcete v životě opravdu stát

Jinými slovy –  koučinku nesluší popisování či vysvětlování – pojďte si to zažít, pojďte ucítit štěstí, pojďte najít rozhodnost v situacích, kde stojíte na slepém místě, pojďte objevit, co vám bude fungovat, když jste zkusili tolik nefunkčních věcí. Život umí být lehčí a šťastnější, pokud si to dovolíte.

Reference

Uvědomění a nový směr

Protože jsem nikdy neměla pro svou uzavřenou povahu skoro žádné kamarády a dospělí na mě neměli čas, nebo mi nerozuměli, byla jsem dlouhou dobu mimo reálný svět. No a pak jsem spadla rovnýma nohama do prvního průšvihu. Kdo nemluví, je na vše sám. Pak přichází neúcta, nedůvěra, pochyby, strachy, zlo má mnoho podob. Nejčastějšími pomocníky se stávají léky, drogy, alkohol, sebevraždy. Útěk od reality. To není řešení, koučink je řešení.

Když jsem se s Janou prvně setkala, vůbec jsem nevěděla, jak přemýšlet a hledala velmi těžko odpovědi na otázky, které mi pokládala. Jako by mluvila cizím jazykem. Ale po čase skrz mnohá uvědomění mi vše do sebe začalo zapadat a můj život dostal díky našim koučovacím konverzacím jiný směr, ve kterém mi je dobře. Chce to čas a víru v sebe sama a laskavou otevřenost, neboť nyní už mi tolik věcí nenahání strach a se svými obavami si umím lépe poradit. Doporučuji všem mít svého kouče, stojí to za to a změny, které ve svém životě uděláte, budou opravdu zásadní.

Lucie Jiřina Zubcová

Jiný úhel pohledu

Potkali jsme se náhodou díky jedné Tvé výzvě začátkem tohoto roku. Velmi pěkně děkuji, za každé naše setkání. Jsi vždy připravená, a mne stále překvapuješ otázkami, které mi přinášejí jiný úhel pohledu, který bych si sama nevytvořila. Vím že jsem bývalý alkoholik, dvakrát léčený, ale ty mi dodáváš energii a podporuješ moji odhodlanost, že to všechno (ty naše lákadla) ustojím a můžu žít bez pití. Strašně moc mi dáváš, protože jak víš, potýkala jsem se s úzkostí a depresemi. Jsem za tebe velmi vděčná a těším se na tebe a společná setkání. Jsi můj nejdůvěrnější partner do života, děkuji s velkou pokorou. 

Lenka Mikulcová

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Petr Kraus

KomunikaceLeadershipPodnikání

10 let zkušeností s vedením lidí a budováním týmů

Mezinárodní týmy, vzdálená časová pásma, jazykové bariéry a kulturní rozdíly

Moderní přístupy k budování vysoce efektivních týmů a úspěšných lídrů

Detail kouče

Aleš Kohoutek, PCC

karieraKomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvoj

Věřím, že každý člověk je expertem na svůj vlastní život a práci a že každý člověk je kreativní, vynalézavý a celistvý.

Detail kouče

Petra Kinčlová

KomunikaceLeadershipOsobní rozvojPodnikáníSEBEPOZNÁNÍvztahy

Bořím zdi Matrixu. Osvobozuji myšlení lidí. Pomáhám každému objevit jeho vlastní Život de Luxe – jiskrný, opravdový, ten nejlepší, jaký si umí pro sebe představit.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: