Profil kouče

Kateřina Vděčná Pešková

“To, jak jsem v životě spokojená, záleží jen na mě. Překážky, výzvy i chyby mě učí a posilují.“

Co Vám můžu nabídnout

V mém životě ctím hodnoty vděčnosti, pokory v rovnováze s proaktivním přístupem.

Víte přesně, co si pro sebe a pro svůj život přejete? Máte své sny? Dokážete rozeznat důležité hodnoty? Pokud si nejste jistí, pomohu Vám je objevit.  Máte vztahy, kterých si vážíte a chcete je opečovávat? Společně to půjde s lehkostí. Máte už dost rad? Budu Vám parťákem, podporou okořeněnou provokací. 

Co Vám přinese mít svého kouče?

a) Budu Vám podporou.

Budu Vám parťákem. Žádné rady. Žádné hodnocení. Místo toho Vám nabízím nehodnotící přístup – budete se učit z toho, co se Vám povedlo, ale také z toho, co se nepovedlo. Člověk se učí z reflexe zkušeností. Společně vytvoříme Vaše příležitosti. Pomocí zvídavých otázek se budeme na věci dívat z nových úhlů pohledu, odkrývat slepá místa. Pomohu Vám ocenit a vidět, za co můžete být vděční. 

b) Budu Vám výzvou. 

Když zaměříme pozornost na Váš cíl, budu dohlížet na směr, na vytrvalost. Budu Vám poskytovat zrcadlo. Budeme vítat výzvy  jako příležitosti se něco naučit, posílit. Kouč si může dovolit být provokativní. Zatřást s Vámi. Povedu Vás k uvědomění. Vy jste expert na svůj život. Já mám své metodické otázky. Oddělíme stará nefunkční přesvědčení od těch aktuálně užitečných. Nahradíme je a budeme experimentovat. 

c) Jsem certifikovaný profesionální kouč. 

V Coachville používáme akreditované a praxí prověřené metodické postupy. Uvědomění převádíme do praxe pomocí opakovaných aktivit. Úkoly může člověk chtít mít hotové, mít je z krku. Kdežto opakované aktivity jsou něco víc. Jsou tu ze tří důvodů: 
– abychom dosahovali výsledků
– aby nás to bavilo
– abychom se stávali v dané oblasti mistry

Příklady metod: Prostředí vždycky vyhrává, vůle je vyčerpatelná. Likvidujeme tedy tolerance k složkám prostředí, jež nám odčerpávají energii. Budujeme prostředí, které podporuje Vás. Se strachy pracujeme metodou vnitřní svobody, což je práce s podvědomím. A je toho mnohem více. Budete žít své sny.

Něco o mně

Jsem žena, manželka, matka 3 synů, profesionální kouč. Částečně pracuji na akademické půdě. Jsem prakticky nevidomá. Překážky mě posilují. Výzvy mě učí. Žiji ve světě neomezených možností 🙂
Klientům bývá příjemná moje empatie, síla a pozitivita. Ráda jdu do hloubky, ale současně jsem systematická. Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra, respekt a inspirace.

Reference

Čas jako poklad

Jsem dětská lékařka, matka 3 malých dětí, manželka. Skloubení těchto rolí není jednoduché. Měla jsem pocit, že nic nestíhám. Postupně jsem si díky Kačce a jejím cíleným otázkám naučila vnímat čas jako poklad. Vybírám si, co je důležité a užívám si to. Bude to znít jako klišé, ale Kačka mění životy…

Karla P.
Dětská lékařka

Zaměření na důležité věci

Raketové tempo získala má mise do nitra ve chvíli, kdy jsem začala být koučovaná Katkou. Byla jsem překvapena, jakou vnitřní změnou jsem prošla. Ve svém životě prožívám více radosti. Dovoluji si ji prožívat. Užívám si žít. Jaký to rozdíl od přístupu, ve kterém jsem vyrůstala, že na blbosti jako například užívat si nabídek života není čas…  Najednou mám dostatek času na to co je pro mě podstatné. Nejsem semletá množstvím toho, co musím. Je to radostný pocit sednout si ráno, napsat si co mi ten den nabízí za možnosti. Vyberu si to podstatné, zaměřím se na to, začnu tím důležitým. Mám pocit hojnosti. Naše tři děti mi dobře zrcadlí moje chování. Postupně přepisuji staré vzorce chování.

Nika K.
Fyzioterapeut se soukromou ordinací

Učím se pracovat s časem v klidu

Coaching je pro mě jako rychlík při cestě k osobnímu růstu. Změnil mi úhel pohledu a u problémů začínám vidět příležitosti k růstu. To mi umožňuje zmírnit trápení, které jsem v životě zažíval. Nyní se zaměřuji při řešení úkolů i na způsob provedení, tedy průběžné zdokonalování,  mistrovství a zohledňuji i sebe, tak ať je mi řešení příjemné. Dokáži odložit dokončení, neboť díky systematické práci vím, že se k úkolu vrátím. Coaching mi také velmi nečekaně umožnil najít naplnění i v práci v akademické sféře na VŠB-TUO, dále pak dodal lehkost a trpělivost při přípravě na podnikání v milované oblasti – sdílení cesty k uzdravení pomocí aktivace přirozených schopností naší psychiky a těla. Díky koučování si umím více hrát, mám více radosti na mě cestě za profesurou. Učím se s časem pracovat  v  klidu, zahalen důstojností.

Petr K.
Docent a předseda Akademického senátu, Fakulta stavební VŠB-TUO, podnikatel

Změna vnitřního nastavení, uvědomění

Spolupráce s Katkou byla osvěžující částí mého osobního rozvoje. Její trefné otázky mne ukázaly nové pohledy na situace, které jsem řešila. Přišlo i několik uvědomění o mne samotné. Díky nim jsem změnila své vnitřní nastavení, tak aby bylo více podporující pro mne. A díky tomu jsem se v náročné chvíli dokázala rozhodnout správně. Katka je prima parťačka, která umí dobře nastavit zrcadlo, objevit slepá místa a pomůže vám zůstat na vaši cestě a dojít do cíle.

Petra K.
Leader

Uvědomění si vlastních priorit

Jsem máma tří dětí, jsem aktivní ve své profesi a ráda žiji velmi dynamickým způsobem života. Někdy až tak dynamickým, že se sama sobě ztrácím a přes přehlcenost a každodenní stresy přestávám vidět a vnímat, co je pro mne a můj život opravdu důležité. Katka mi moc pomohla uvědomit si, jak moc je potřebné věnovat čas své osobní vizi a pokud něco opravdu vnitřně potřebuji, vždy existuje cesta, kudy je možné se za svým cílem vydat. Koučování s Katkou je velmi obohacující, uklidíte si v sobě, nahlédnete nefunkční vzorce a najdete nové způsoby fungování. Velmi také oceňuji Katčin plně profesionální, a přitom citlivý a otevřený přístup.

Daniela K.

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Michaela Vránová, ACC

karieraKomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěraseberalizacevztahy

Kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, musí udělat něco, co ještě nikdy neudělal.

Detail kouče

Blanka Chudobová

karieraKomunikaceOsobní rozvojvztahywork-life balance

Pomáhám lidem žít život, jaký si vysnili, učím je hrát naplno!

Detail kouče

Patrik Topič

karieraKomunikaceLeadershipObchodPodnikánívztahy

Většina lidí v našem okolí svůj život žije, ale moc si ho neužívá. Kdybych měl pojmenovat, za čím ve svém životě jdu, tak je to pomoc lidem žít líp a usnadnit jim životní situace hledáním lepších cest, jak si svůj užít a těšit se z každého okamžiku.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: