Profil kouče

Jakub Hnát

Koučováním pomáhám, primárně freelancerům, rychle dosahovat výsledků – v ideálním případě zábavnou formou – transformací na hru. V této hře prohra neexistuje, může přijít zkušenost, ale nakonec vždy VÝHRA.
Dle potřeby se věnuji jakékoli z 3 oblastí, které se navzájem ovlivňují:

 • Koučování pracovních záležitostí, vč. work-life balanc
 • Rozvoj sebe – osobnosti
 • Koučování vztahů

Jak koučuji

S klientem (dále jen koučovaným) se nejprve společně podíváme na jeho současný stav ve všech životních aspektech. Dále zjistíme, který z nich vyžaduje neodkladnou pozornost – nemusí se nutně jednat o nejslabší „položku“…
Dané koučovací období se vždy zaměřuji na jeden vybraný aspekt, aby se pozornost a úsilí netříštilo mezi více aktivit. Naopak je třeba co nejrychleji vylepšit nejakutnější záležitost.
Hned na začátku zaměřuji pozornost na velice důležitou součást procesu – rozklíčování prostředí, v kterém se koučovaný nachází – hraje.
Velkým bonusem pro koučovaného bývá zjištění, že není na vše sám – společnými silami nalézáme prostředky a lidi, kteří vám usnadní cestu.
Dbám, aby si koučovaný vhodným způsobem uvědomil, prožil a oslavil dosaženou výhru.

Proč koučuji

Při mém předchozím pracovním působení ve finančním sektoru mi téměř nic nescházelo, až na jedno – vyšší PŘIDANÁ HODNOTA mého konání. Zde v koučování je naprosto hmatatelná – vidět progres koučovaného po dobu spolupráce je nesmírně NAPLŇUJÍCÍ…

Mých 5+1 silných vlastností

– Zodpovědnost
– Spolehlivost
– Iniciativnost
– Empatie
– Pozitivní přístup
– Humor – naštěstí mi je blízký. Bez něj by tomu něco scházelo, že? 

Mé vzdělání – koučovací výcvik

Stále průběžně studuji v prestižní koučovací škole CoachVille LLC, kde nyní postupuji směrem k certifikaci ACC (schváleno ICF (International Coach Federation)).
Abych mohl stabilně přinášet čím dál vyšší hodnotu, kromě průběžného doplňování vzdělání se s tímto pojí skutečnost, že jsem koučován na týdenní frekvenci – ve smyslu cesty za mistrovstvím. V podstatě se jedná o nikdy nekončící cestu, kde neexistuje stagnace. Buď se na dané věci pracuje a tím se lepší, nebo naopak při nedostatku pozornosti ona dovednost nevyhnutelně chátrá…
Samozřejmostí je koučovací dohoda uzavíraná mezi mnou a koučovaným, zejm. kvůli písemně deklarované mlčenlivosti a vyjádřením souhlasu s dodržováním standardů ICF

Potkejme se na ukázkové online schůzce (45 minut), kde zažijete, jaké to je a zjistíme vaše potřeby.
Začněte vyhrávat vaše VELKÉ HRY, hrajte naplno!

Reference

Chytila jsem správný vítr do plachet a správně se rozhoduji

Člověk může nad tím, co ho čeká, přemýšlet neustále dokola, rozebírat to ze všech možných stran, dokud si neuvědomí, že život je právě teď a tady. A pouze na nás je, jak těchto chvil využijeme, protože vždy existuje několik cest a s nimi spojených nejistot, kudy pokračovat. Jakub mi na mé cestě pomáhá s tím, aby mé volby byly vědomé a dávaly smysl tak, abych z toho vyzískala co nejvíc!

Markéta P., obchodní ředitelka

Koučování mi dodalo potřebnou motivaci

Zpočátku jsem byl ohledně koučování skeptický, ale během několika online setkání s Jakubem jsem viděl, že se nejen mohu měnit, ale že se opravdu měním. Uvědomil jsem si TEN důvod, proč změnu potřebuji, a Jakub mi poskytl potřebnou míru motivace. Již během necelého půlroku koučování jsem si dokázal srovnat, co od života doopravdy chci a zlepšit nejen můj pracovní život, ale i ten osobní. 

Tomáš K., realitní makléř

Stále se zlepšuji v komunikaci a předávání informací

Díky koučování s Jakubem u mě nastal výrazný progres v komunikaci, lepším pochopení sebe samotného a odbourávání stresu. V rámci svého okolí jsem začal tvořit příjemnější atmosféru, která vede k pozitivní a přirozené motivaci. Lépe se mi také daří předávat informace. V neposlední řadě se zaměřuji na věci, které jsou skutečně důležité a díky lepší efektivitě plnění úkolů a opakovaných aktivit se zjednodušilo nalézání mého volného času.

Milan Z., manažer

Díky koučování s Jakubem tvoříme skvělá prostředí k mým výhrám

Jakub je mým koučem přes půl roku, a za tu dobu u sebe cítím opravdu velký posun. Po vyřešení rychlých vítězství, jako například efektivnější vedení kalendáře, či zřízení nové kanceláře mimo domov, jsme se zaměřili na dlouhodobější cíle. Některé z nich nebyly vůbec jednoduché, ale i tam jsem si díky Jakubovi udělala jasno. Už vím, že dříve mě omezovaly hlavně moje výmluvy a tzv. prokrastinace. Teď je můj život hra bez hranic, jelikož mohu dosáhnout prakticky všeho, co budu chtít!

Lenka N., finanční služby
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Eliška Cisko, ACC

karieraOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěraSEBEPOZNÁNÍvztahy

Denně jsme zahlceni tolika vjemy z vnějšího světa, že přitom zapomínáme na ten náš
vnitřní. Pokud toužíme po změně svého života, to nejlepší, co můžeme udělat je začít u
sebe. S radostí Vás budu doprovázet na cestě k sobě. A Vy pak dokážete cokoli.

Detail kouče

Blanka Mrázková, ACC

karieraLeadershipObchodPodnikánívztahy

Miluju hledání super-schopností a přeměňování výzev v příležitosti – vlastních i vašich.

Detail kouče

Lenka Zemanová

MINDSETOsobní rozvojPlánováníPodnikánírealizace snůvírazměna

„Každý znás je originální. Proto přístup k Vám je jedinečný podle Vašich potřeb, priorit, hodnot, snů a cílů. Nejen na té vědomé úrovni, ale i na té nevědomé. Kdy se můžeme společně podívat mnohem hlouběji. Objevit ten poklad ukrytý uvnitř Vás a odemknout dveře vedoucí k Vašemu úspěchu a nastavit směr Vaší vysněné budoucnosti.“

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

  ×

   Kontakt

   Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: