Profil kouče

Tereza Rutkovská 

Pracuji se ženami, které dosahují výsledků ve své práci/podnikání, ale zároveň chtějí žít život v souladu se sebou a svými potřebami. Ony samy jsou tou nejdůležitější osobou v jejich životě. 

Co Vám můžu nabídnout?

Pomáhám ženám dosahovat výsledků ve své práci/podnikání, ale zároveň společně dosahujeme výsledků i v dalších oblastech života. Moje klientky vědí, že jsou to ony samy, kdo jsou tou nejdůležitější osobou v jejich životě a to se odráží do dalších částí jejich života, jako jsou – vztahy, zdraví, well-being (duševní pohoda), osobní a profesní rozvoj, zdravá komunikace, rodina, volný čas, vzdělávání … Během našich setkávání se moje klientky stávají lepší verzí sama sebe. 

Často své klientky odvrátím od frustrace, ztráty motivace, únavy a pocitu zmaru. V každodenním životě společně objevujeme více radosti, lehkosti a flow. Moje klientky si umí nastavit priority, znají své hranice a umí je komunikovat. Mají své sny, cíle, vize, za kterými se postupně posouvají a dosahují kýžených výsledků. Pokud se něco nepovede, vědí, že je to právě ta situace, ze které je možné se něco naučit. Výsledky společně nehodnotíme jako dobré nebo špatné, ale společně se na ně díváme z jiných úhlů pohledu. A co více? Klientky mi neodpadnou v půli cesty vyčerpáním, naopak se stávají silnější, odolnější a šťastnější za svou cestou za mistrovstvím. 

Odkaz na můj web, kde mám v sekci kontakty kalendář pro rezervaci termínu:

https://rutkovska.cz/

Reference

,,Terka je velmi zaměřená, praktická, dokáže udržet linii koučování a myšlenek. S její pomocí jsem procházela spoustu situací a to, co jsem si určila, mi pomohla naplnit.“

Terka je velmi zaměřená, praktická, dokáže udržet linii koučování a myšlenek. Má dar vytáhnout to podstatné a poukázat na věci, které jsou pro nás běžné a přitom už nám třeba neslouží. S její pomocí jsem procházela spoustu situací a to, co jsem si určila, mi pomohla naplnit. Cesta nekončí, vždy bude co řešit, ale je fajn mít někoho, kdo nám procesy urychlí a my si můžeme cestu více užívat.

Chtěla jsem najít větší sebevědomí, ujasnit si záměry a definovat kroky, které mě k nim dovedou, mít po boku někoho nestranného, s kým budu moct vše řešit a konzultovat.

Koučování s Terkou bych doporučila ženám i mužům, kteří chtějí vylepšit nějakou oblast ve svém životě a mít jiné výsledky než doposud. Terka Vám k tomu svým nasloucháním, neposuzováním a dobře mířenými otázkami skvěle pomůže. Využijte konzultaci zdarma, ať zjistíte, jestli vám koučování vyhovuje. 

Aika

,, S Terkou, po pár sezeních, jsem najednou zjistila, že vlastně chci úplně pravý opak toho, o co jsem se celé ty roky snažila.“

Téměř 10 let jsem řešila jednu věc a stále to nešlo. Už mě to začínalo pěkně rozčilovat. S Terkou, po pár sezeních, jsem najednou zjistila, že vlastně chci úplně pravý opak toho, o co jsem se celé ty roky snažila. Věděla jsem, že to je ono, a že to dokážu. Bylo to velmi osvobozující a uvolňující. A také nová energie. U Terky, přestože je o generaci mladší, než já, jsem měla pocit důvěry a bezpečí, že jí mohu cokoli říci, aniž by mě nějak soudila, hodnotila nebo mi dávala nevyžádané rady. Spokojenost na 200%.

Hana

,,Moc se mi líbí pojetí života jako hry, které i do mého života vneslo mnohem víc lehkosti.“

Terezka je jako koučka skvělá a na každou hodinu s ní se moc těším, kouzelné je, že pokaždé probíhá trochu jinak. Moc se mi líbí pojetí života jako hry, které i do mého života vneslo mnohem víc lehkosti. Za tu dobu, co s Terezkou spolupracuji, jsem udělala obrovský kus práce, postupným ucelováním svých myšlenek jsem si přišla na to, co chci a jak si za tím jít. Pro každého tahle hra přinese něco jiného a mně přinesla mnohem víc, než bych kdy očekávala a za to moc děkuji a doporučuji všema deseti. 

Aneta

,, Odcházím po každém sezení nabitá, klidná, sebejistá, vyrovnaná a s pocitem, že dokážu cokoliv.“

Terezka mi jako kouč nabízí velké množství možností a každé sezení s ní je výjimečné. Je neuvěřitelná, jak dokáže v člověku probudit život. Terezko, mne jsi moc pomohla v oblasti osobního rozvoje, práce se sebevědomím a líbí se mi, že jsi taková jemná duše. Odcházím po každém sezení nabitá, klidná, sebejistá, vyrovnaná a s pocitem, že dokážu cokoliv. Díky tobě jsem si jistější, umím si nastavit priority, postavit se sama za sebe bez pocitu, že bych byla do něčeho tlačená. Koučink formou hry je velmi příznivý. Terezku doporučuji všem, kteří neví, kterým směrem se vydat. 

Míša 

,, Spolupráce s Terezou mi pomáhá pokračovat v tom, v čem jsem začala. Moje marketingové aktivity jsou konzistentní a stále se posouvám kupředu.“

Já jsem dříve už s koučkou spolupracovala a moc mi tato spolupráce pomohla posunout se ve svém podnikání dál. Když jsem si zrovna říkala, že bych uvítala spolupráci s někým novým, kdo mě nezná, narazila jsem na Terezu na instagramu. Spolupráce s Terezou mi pomáhá pokračovat v tom, v čem jsem začala. Moje marketingové aktivity jsou konzistentní a stále se posouvám kupředu. Jako reálný výsledek považuji svůj instagramový profil, kam se mi daří pravidelně přidávat příspěvky, jak jsem si naplánovala. Na Tereze se mi od počátku líbí její přirozenost, na nic si nehraje, nepovyšuje se. Doporučuji. 

Hanka

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Helena Seifertová, PCC

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipOsobní rozvojSebedůvěravztahy

„Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.“ — Konfucius

Detail kouče

Radim Roček

LeadershipMarketingObchod

MOJÍ SPECIALIZACÍ JE KOUČOVÁNÍ ZAKLADATELŮ A LÍDRŮ MALÝCH FIREM S VELKÝM POTENCIÁLEM VČETNĚ STARTUPŮ V OBLASTI UDRŽITELNOSTI.
CHCI TÍM PŘISPĚT K UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI PRO NÁS A NAŠE DĚTI..

Detail kouče

Dita Pospíšilová Dvořáková

handicapmezilidské vztahyOsobní rozvojprofesní růstzdravý životní styl

Jsem profi koučka se zaměřením na osobní rozvoj, profesní růst, komunikaci, podnikání, sport a mezilidské vztahy. Pomáhám lidem s handicapem nebo po úrazu najít v sobě sílu a mít rád sebe takového, jaký jsem.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: