Profil kouče

Eva Valová

„Nemrhej svým časem, přetvoř ho v něco, co za to bude stát.“   Pascal Mercier

Co to znamená? Odhodlej se a konečně si splň sny, po kterých toužíš. Přestaň si říkat, že na to bude čas jindy, protože JINDY už nemusí přijít.

Moje motto

„Nemrhej svým časem, přetvoř ho v něco, co za to bude stát.“   Pascal Mercier

V čem vám mohu pomoci?

Pomáhám ženám i mužům, kteří se celou svou bytostí a časem zaměřili na budování své kariéry nebo byznysu, aby jim v osobním, rodinném a partnerském životě nezačal ujíždět vlak, nalezli balanc a získali zpět harmonii ve vztazích se svými nejbližšími.
Na rozdíl od zaměření pouze na růst v kariéře nebo byznysu bude v našem zorném poli také rozvoj v osobní oblasti. 

To vše v bezpečném a nehodnotícím prostředí, kdy vás pomocí koučovacích dovedností, metod a zkušeností získaných ve výcviku s akreditací ICF provedu ze vztahového napětí do pohody stejně jako mnoho klientů před vámi.

Kdo jsem?

Jsem maminka tří dětí. Původní profesí učitelka, výchovný a karierní poradce. Žiji v Boskovicích, ráda čtu historickou literaturu a miluji objevování a prozkoumávání nových míst nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Reference

Koučování mi pomohlo se zorientovat v tom, co je opravdu můj problém a jak postupovat

Po 22letech jsem potřebovala uzavřít obchod s potravinami, cítila jsem, že už to není ono, že už se dál neposouvám. Začít něco nového v čem bych našla radost a chuť do života. Koučování mi pomohlo se zorientovat v tom, co je opravdu můj problém a jak postupovat.  A hlavně si začít věřit, že jsem na dobré cestě a vše zvládnu.

Výhod koučování on line s Evou bylo několik. Nikam nemusíte jezdit, stačí chytrý telefon nebo notebook. Eva je vždy ochotná a usměvavá poslouchat a rozebrat, co zrovna řeším. Její otázky pomáhají najít další postup při řešení situace, která vám v té chvíli připadne nemožná. Další týden zjistíte že překážka už není a jede se dál. Eva vnímá, jak se cítíte v danou chvíli a koučuje i srdcem, a to je nejvíc. 

Romana H. – Podnikatelka

Eva je pro mě průvodcem při nalézání optimálních řešení

Potřebovala jsem najít to, co mě brzdí v mém podnikání a v mém životě. Identifikovat moje vnitřní sabotéry, kteří mi překáží. Eva je pro mě průvodcem při nalézání optimálních řešení. Díky koučování s ní je můj osobní posun rychlejší a efektivnější. Usnadňuje mi to směřování v mém životě.

Anna P.N. -Podnikatelka

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Michal Peloušek

karieraKomunikacePodnikání

Miluji děti. Mám na nich moc rád jejich pohled – plný hravosti, dobrodružství, touhy objevovat a někdy i rošťáctví. Mým posláním je pomoci v dospělácích opět to dítě objevit a probudit. Protože děti jsou plné energie (snad je ani nejde “utahat” 🙂 ), učí se neskutečnou rychlostí, prožívají emoce a pocity a vždy se rychle “oklepou”. Díky koučování vím, že to dítě v nás všech stále je. Pojďme ho spolu objevit!

Detail kouče

Helena Seifertová, PCC

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipOsobní rozvojSebedůvěravztahy

„Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.“ — Konfucius

Detail kouče

Nikola Doudová

Leadershipsebehodnotaseberozvoj

Nejsi tu od toho, abys žil(a) cizí životy!

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: