Profil kouče

Blanka Chudobová

Pomáhám lidem žít život, jaký si vysnili, učím je hrát naplno!

Kdo jsem…

 • Šťastná manželka, hrdá máma třech dětí a koučka, která jde za mistrovstvím.  
 • Ráda se směju a humor beru jako skvělý nástroj, jak žít život s větším nadhledem a lehkostí.
 • Miluju hory, moře, celkově přírodu, cítím se dobře v pohorkách, lyžácích, běžeckých botách, ale i v lodičkách, když vyrážím do divadla, na ples či na dámskou jízdu.

S čím ti pomůžu…

 • Zjistíme, kde se nacházíš a kam v životě směřuješ. 
 • Udržím tvou pozornost na tom, co je pro tebe opravdu důležité, takže se budeš rychleji posouvat ke svému cíli. 
 • Zvědomíš a pojmenuješ si vše, co tě brzdí a začneš to rozpouštět. 
 • Začneš se těšit na výzvy a mít rád své chyby, které tě nezabrzdí, ale naopak – posunou tě dál.
 • Cestu si budeš užívat, protože do tvé hry vneseme lehkost a hravost. 
 • A to nejdůležitější – už na to všechno nebudeš sám/sama!!!

Pojď do akce…

 • Využij svůj potenciál naplno, pojď tvořit lepší verzi svého života! 
 • Nauč se rozpoznávat a využívat příležitosti, které ti neustále proudí do života! 
 • Až se v 90ti letech ohlédneš přes rameno, co uvidíš? Naplněný, vzrušující život? Nebo věčný boj se strachem a výčitky z promarněných příležitostí? Právě teď máš šanci to ovlivnit. Klikni na  tlačítko výše a zarezervuj si se mnou úvodní konzultaci – ráda se stanu parťačkou na tvé dobrodružné cestě 😉

Moje cesta…

 • Mám silnou touhu dělat věci opravdu dobře, baví mě si shánět informace a učit se z příběhů a chyb druhých lidí. Když jsem byla na mateřské, bylo pro mě samozřejmostí získat veškeré informace o rodičovství, o respektující komunikaci a také absolvovat kurzy zabývající se výchovou dětí. Věci, které mi dávaly smysl, jsem zavedla do praxe a výsledkem jsou 3 šťastné děti a krásné vztahy v celé naší rodině. 
 • Toužila jsem přijít na to, co je moje životní poslání. Mám vystudovanou Masarykovu Univerzitu – obor Veřejná ekonomie, pracovala jsem v IBM, ale tam mě srdce netáhlo. Na podzim 2019 jsme se celá rodina přestěhovali (na 2 roky) do Velké Británie. Změna prostředí a příchod Covid doby mi poskytl ideální prostor pro podrobnější prozkoumání sebe sama i různých vzorců v mém životě. Po absolvování seberozvojových kurzů a přečtení mnoha knih se mi všechno začalo propojovat. Objevila jsem své dary a spatřila svůj směr! 
 • Miluju komunikaci s lidmi, pociťuju nesmírnou touhu jim pomáhat a přirozeně v nich vzbuzuju důvěru. Objevila jsem si dar trpělivého naslouchání, umění se naladit na ostatní lidi, dar kladení provokativních otázek a talent na rozpoznávání drobných detailů či kontrastů, které často lidem odhalí velké věci. 
 • Zapadla jsem do svého důlku! Stala jsem se koučkou, která skrze svoje dary a talenty pomáhá lidem žít své sny .

Reference

“Je pro mě absolutně fascinující, kolik souvislostí, o kterých jsem neměla tušení, jsem s tebou včera objevila.”

Ahoj Blani. Chtěla bych ti poděkovat za včerejší koučování, bylo to pro mě obrovsky objevný, ačkoliv jsem do toho úplně upřímně šla trochu skeptická. Měla jsem totiž dojem, že mám všechno o sobě, mých cílech a cestě za nima už jasný a rozmyšlený, tak jsem si říkala, na co bych potenciálně mohla ještě přijít dalšího, ale chtěla jsem to zkusit. Je pro mě absolutně fascinující, kolik souvislostí, o kterých jsem neměla tušení, jsem s tebou včera objevila – vlastně hlavně díky tomu, že jsem měla možnost si ty věci říct nahlas v bezpečným prostředí, který jsi mi poskytla. Večer jsem to nadšeně vyprávěla přítelovi a taky byl překvapenej, jak ty věci do sebe zapadly a kde všude ty souvislosti jsou. Takže moc děkuju a těším se na naše příští setkání.

Markéta Zimčíková, Kariérní & mindset koučka pro ambiciózní rozlítané hlavy

“Dostávám otázky, které si sám neumím položit a přesně takové otázky potřebuji slyšet, abych se na věc podíval z vícero úhlů a objevil tak nové možnosti.”

Do koučingu jsem šel s představou, že to bude spíše taková hra, legrace. Překvapilo mě, do jaké hloubky jsme se dostali hned během prvních setkání a jak mě to umožnilo poznávat více sám sebe. Po delší spolupráci s Blankou vnímám koučování jako důležitý nástroj k sebevzdělávání a k seberozvoji.

Koučing s Blankou mi otvírá oči, rozšiřuje moje obzory, vede mě k většímu zamyšlení se sám nad sebou. Blanka mi dává otázky, které si sám neumím položit a přesně takové otázky potřebuji slyšet, abych se na věc podíval z vícero úhlů a mohl tak objevovat nové možnosti.

Oceňuji bezpečné a nehodnotící prostředí, které Blanka během setkání vytváří a také její schopnost naladit se na klienta. Výsledkem je pak pocit flow a vzájemné synergie.

Obecně si hlídám svou energii a zvažuji do čeho ji investovat a do čeho ne. Do koučování s Blankou ji investuji s klidným svědomím, protože výsledek našich setkání mi dává smysl a jednoduše mě nabíjí.

Mojmír Mičkal, výkonný ředitel ve společnosti Winning PS – PMK Drill Brno

“Přestala jsem na sebe tlačit a stala jsem se sama sobě tou nejlepší kamarádkou.”

Mým silným tématem bylo a stále zůstává POSLÁNÍ, respektive to, abych našla tu správnou cestu, která mi bude v životě vyhovovat a naplňovat mě.

S Blankou jsme toto téma otevřely a došla jsem si k důležitému uvědomění – chci na sebe přestat „tlačit“ v tomto směru a přestat se neustále vrhat do nových kurzů a učení, které pak nestíhám. Začala jsem více vnímat své pohnutky pro vytváření tlaku sama na sebe a zjištění, že to tak mám celý život!

Chci Blance poděkovat hlavně za jeden silný okamžik, kdy mi položila otázku: “ Kdybys měla teď před sebou svou nejlepší kamarádku a viděla, jak se s takovým trápením „pere“, co bys ji poradila?“ Toto odosobnění mi velmi pomohlo v nadhledu na svou situaci a hlavně jsem si uvědomila, že bych sama pro sebe měla být tou nejlepší kamarádkou.
Ještě jednou Blance děkuji za společně strávený čas, za naslouchání, za řadu uvědomění, ke kterým jsem si mohla dojít díky jejímu trpělivému přístupu, kdy mi dala prostor a čas nacítit se sama na sebe.

Regina Terlecká, finanční poradce ve společnosti Fincentrum a.s.

“Konečně jsem přenastavila a změnila několik věcí v mém životě, které mně dlouhodobě vadily.”

Blanka má v sobě neskutečnou pozitivní energii a entuziasmus, které přenáší i na ostatní. Zároveň má v sobě obrovský klid. Díky tomu se při koučinku s ní cítíte uvolněni a můžete jít víc do hloubky. Já jsem s Blankou řešila například, jak dostat do svého uspěchaného života víc klidu a harmonie. A jak nemít tak přehlcenou mysl. Její přímočaré otázky položené v pravý okamžik mě přivedly k silným uvědoměním, díky kterým jsem skutečně přenastavila a změnila několik věcí, které mi dlouhodobě vadily. Její pevné vedení a systematičnost mě nenechávají sejít z cesty a pomáhají mi plnit vytyčené cíle.

Petra Věchtová, Senior Communication Manager v ShrtCut Studio

“Můj život přestal být chaosem, naučila jsem se dávat věci do praxe a žít je!”

Koučing s Blankou byl strašně fajn, cítila jsem se s ní vždy úplně uvolněně a v pohodě. Potřebovala jsem navést k tomu, jak si trochu uspořádat svůj život. Moje podnikání i život byl chaos a díky Blance jsem našla jednoduché způsoby, které mi pomohly. Díky ní jsem si uvědomila, co potřebuji dělat a hlavně proč. Krásně mě navedla k tomu, abych si vše dala do praxe a opravdu to žila. Jednoduše a bez stresu. Přišlo hodně uvědomění, proč se některé věci dějí a že to můžu změnit!!!
Blanka je moc milá, sympatická a kolikrát jsme se i hodně nasmály. Díky Blani!

Martina Šulcová, OSVČ

“Ke své kreativitě a vizím jsem do svého podnikání přidala i tolik potřebný řád a odhodlala se k akčním krokům.”

S Blankou jsem začala spolupracovat, jelikož jsem si v začátcích svého podnikání neuměla některé věci zorganizovat, nedařilo se mi tak, jak bych si přála. Pomohla mi ve více věcech. Její věta: „Tak to pojď vymyslet!“ byla pro mě krásně nakopávací. Také mi pomáhalo vzít to s lehkostí, opravdu jako hru, protože v mém zdravotnickém tématu to není tolik běžné. Ke své kreativitě a vizím jsem ale potřebovala dostat řád a konkrétní kroky do akce. A s tím mi Blanka pomohla asi úplně nejvíc. Děkuji jí za všechno, co mi díky ní docvaklo a v čem se nadále zlepšuji. Jako koučka je skvělá, moc ji doporučuji!

Slávka Kozlová, Rehabilitační lékařka, masérka na volné noze

“Dostala jsem se k jádru pudla a měla možnost zamyslet se nad tím, co mě trápí, a zjistit, co vlastně potřebuji.”

Velmi ráda bych všem doporučila koučink s Blankou. Absolvovala jsem již několik různých koučinků, ale Blanka byla rozhodně ta nejpříjemnější, nejempatičtější a nejpozitivnější koučka. Už od začátku jsem k ní cítila důvěru a neostýchala jsem se jí svěřit s mými problémy. Pomocí Blančiných vhodně cílených otázek jsem se dostala k jádru pudla a mohla se zamyslet nad tím, co mě trápí, a zjistit, co vlastně potřebuji. Ocenila jsem, že jsem měla možnost si stanovit aktivity do příštího koučinku a také jsem neměla problém je splnit, což se mi často nestává. Přeji Blance mnoho spokojených klientů a klientům zase tak motivující koučinkové hodiny, jaké jsem s ní zažila já.

Eva Papáčková, maminka na mateřské dovolené
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Petra Luptáková

KomunikaceLeadershipOsobní rozvojSebedůvěravztahy

Osobním rozvojem se zabývám již 17 let. Vyzkoušela jsem řadu slibných metod, navštívila mnoho přednášek a setkání. Chtěla jsem změnu, ale viděla jsem spoustu cest někoho jiného. Až koučování mi ukázalo, že odpovědi najdu uvnitř sama sebe. Je to nejrychlejší cesta, jak dojít k vysněnému cíli a nebýt na tu změnu sama. Teď nabízím své zkušenosti a podporu Vám.

Detail kouče

Kateřina Vděčná Pešková

KomunikaceLeadershipOsobní rozvojPodnikánívztahy

“To, jak jsem v životě spokojená, záleží jen na mě. Překážky, výzvy i chyby mě učí a posilují.“

Detail kouče

Kristina Škrabalová

karieraKomunikacePodnikáníSebedůvěravztahy

Každý nový den je prvním dnem celého tvého zbývajícího života. Tak to nepromarni a využij na plno. Nikdo nezná tvoji cestu tak, jako ty sám. A já tě podpořím v tom, aby každý tvůj další den stál za to.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

  ×

   Kontakt

   Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: