Profil kouče

Valérie Tošerová

Rozhodněte se, jestli chcete ve svém životě začít dělat změny – a pokud ano, ráda vás jimi provedu!

Moje motto

Internet – a nejen ten – je plný motivačních citátů. Někteří jich mají plnou nástěnku, jiní plné zuby. Někdy nás velké myšlenky jiných postaví na nohy, jindy nám zní jako prázdná slova omílaná pořád dokola. Občas máme pocit, že bychom dokázali všechno…, kdybychom měli lepší podmínky, příležitosti, kdyby se nám chtělo! Chceme si splnit svoje sny… jednou. Ale pak zjistíme, že už se několik let cítíme, jako bychom jeli na autopilota… Zní vám to povědomě? 

Můžete se rozhodnout: pokračovat v jízdě na autopilota, jít ke svým cílům oklikou formou pokus – omyl, nebo jít svou cestou s kompasem a jasnou vizí. 

Otevírám lidem oči. Pomáhám jim vidět jejich slepá místa i vizi jejich vysněného života. Při hloubkových rozhovorech je vedu k uvědomění, díky kterým vidí řešení.

Dávám výzvy ale i podporu. Prohlubujeme sebepoznání klienta, odhalujeme skryté souvislosti. Budujeme správné návyky, společně designujeme jeho/její cíle, vyhodnocujeme progres. Díváme se dál než jen za horizont.

Chcete úspěch? A chcete začít u sebe, chcete udělat ten první krok? Díky tomu se můžete posunout, růst a stát se šťastnějším člověkem, který si užívá život a vidí za sebou jasné výsledky. A taky výsledky ve svém týmu.

V čem vám může pomoci koučink?

– zjistit, kdo jste a co chcete
– najít svůj osobní i profesní směr
– těžit ze svých silných stránek
– umět si stanovit reálné cíle  
– překonávat strach, stres
– stanovovat si hranice
– naučit se efektivně komunikovat
– více si věřit
– naučit se vést lidi
– budovat vztahy  

Proč koučuji?

Dřív jsem se moc nerealizovala. Vystudovala jsem ekonomii, vystřídala pár zaměstnání, dalo se to, ale pořád to nebylo ,,ono“. Občas jsem se cítila unavená, fyzicky i psychicky. To mě dovedlo k otázce, jestli je u mě něco špatně. Bylo. Přehlížela jsem to, co jsem doopravdy chtěla a řešila jsem, co si moje okolí myslí o tom, kdo jsem a co dělám.

Lidé se mnou mluví o věcech, o kterých ještě nemluvili s nikým jiným. Baví mě sledovat jejich posun. Moje práce mi dává velký smysl.

Koučink dal mému životu nový rozměr, nejen po profesní stránce ale i po stránce rozvoje. Mám svého skvělého kouče 🙂

O mně

Pocházím z Moravskoslezského kraje, ale už několik let žiji v Praze. Koučuji hlavně formou online hovoru, protože moji klienti jsou z různých částí země, ale když je to možné, realizujeme i osobní setkání. Co mě dělá šťastnou? Skvělí lidi kolem mě, humor, hudba, cestování, dobré jídlo, sport.

Reference: Solidsun, s.r.o., Futrálovna.cz, Unipa, z. s., Krmím kvalitně, s.r.o., Potravinová banka pro Prahu a Středočeský kraj, z. s.  

Reference

Uspořádané priority a hodnoty

Val mi během našich online setkání hodně pomohla uklidit si v prioritách a hodnotách. Probíraly jsme každodennosti, moji minulost i pracovní témata a hodně se ukázalo, že do sebe všechno zapadá a vše se vzájemně propojuje. Rozklíčovávaly jsme společně moje sabotéry a pracovaly jsme na tom, abych se osvobodila a nedělala věci, které mi nejsou příjemné a vlastní. Díky Val jsem získala odvahu pohnout se a dělat to, co mám ráda, a to i na mateřský. Moc jí děkuju za její čas a pozitivní přístup a za to, že byla se mnou trpělivá a vyslechla mě, když jsem měla pocit, že jsem na to trochu sama.

Lenka K.
Aktivní fundraiserka na rodičovské dovolené

Nasměrování na lepší cestu

Koučink s Valérií bych doporučila každému, kdo se odhodlává k životní – profesní změně. Valérie mi pomohla se lépe nasměrovat na cestu, o které vím, že je pro mě lepší, ale bála jsem se na ni vykročit sama. 

První hodinu jsem vyzkoušela více méně ze zvědavosti, měla jsem z ní dobrý pocit, že to je to, co hledám, tak jsem se rozhodla pro 9 lekcí. Na každé hodině, když narazíme na nějaké další téma, postupně rozkrýváme, co mě zbytečně brzdí, jak sama sebe podpořit a nebát se jít za svým snem.

Šárka B.
Marketing Manager /a aspirující CEO vlastní společnosti/

Pochopení, objevení světa a sebe samého

Jsem si docela jistý, že dokonalým se nestanu. Ale proč se nezlepšit, nezapřemýšlet o sobě. Jaký dopad mají mnou vyřčená slova a skutky na mě samého a mé okolí? Valérie mi hodila lano, po kterém pomalu šplhám. Nikdy mě nesoudí. Občas mě podepře, podpoří a před tím se milionkrát zeptá a nenechá mě utéct od tématu. Pomáhá mi pochopit, dozvědět se, objevit – svět i sebe samého.

Libor S.
Manažer
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Jiří Habarta

Osobní rozvoj

“Každý den se ocitáme v situacích, kde bychom měli trénovat roli účastníka i pozorovatele současně.” – Epictetus

Detail kouče

Karel Procházka, ACC

karieraKomunikaceObchodSebedůvěravztahy

“Lítost nezmění vaši minulost. Úzkost nezmění vaši budoucnost. Akce je jediný způsob, jak vše změnit.”

Detail kouče

Radim Roček

LeadershipMarketingObchod

MOJÍ SPECIALIZACÍ JE KOUČOVÁNÍ ZAKLADATELŮ A LÍDRŮ MALÝCH FIREM S VELKÝM POTENCIÁLEM VČETNĚ STARTUPŮ V OBLASTI UDRŽITELNOSTI.
CHCI TÍM PŘISPĚT K UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI PRO NÁS A NAŠE DĚTI..

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: