Profil kouče

Tomáš Huleš

Všichni jsme dokonalé bytosti, tak to ukažme tím, že tu svoji dokonalost vyjádříme po svém. 

Nikdo jiný neví, co my chceme. Nikdo jiný neví, jak my se cítíme.

Moje Krédo?

Cokoliv co v životě děláš, chceš, aby Tě bavilo a vždy ses cítil skvěle. 

Proč být koučován?

S koučem si můžeme dovolit snít o tom, jaké jsou naše největší přání a co chceme v životě dokázat.

I přesto, že absolutně nevíme jak to udělat, tak s pomocí kouče se nám otevřou takové možnosti, nápady a uvědomění, že začneme brát celý svět jako jednu velkou radost, která nám nabízí krásu celého našeho života, našeho vlastního světa. Naučíme se ovládat náš strach a užívat si situace, kterých se bojíme nebo se nám do nich nechce.

S čím pomáhám?

Pomáhám objevit co je pro Vás v životě nejdůležitější, na jaké hodnoty, když se zaměříte, tak budete v životě nejvíce v souladu se svým posláním, se svými přáními. 

Každá taková cesta má svoje výzvy, strachy, překážky, kterým na ní čelíme, společně je objevíme a využijeme je jako naše nejvěrnější přátele v cestě za ještě větším úspěchem.

Kdo jsou moji klienti?

Můj klient je ten, kdo chce v životě dosáhnout toho, co je pro něj důležité a je ochotný za tím vytrvale jít. Nejčastěji pomáhám zaměstnancům a manažerům ve firmách dosahovat větší spokojenosti jak v pracovní, tak mimopracovní oblasti. Skloubením práce, rodiny a času věnovaného sami se sebou a svými zálibami.

Reference

Velký posun v chování, zaměření na priority a lepší komunikativnost

Stav předtím

Před začátkem koučování  jsem byl člověk, který řeší hned všechny problémy v práci okamžitě a na první dobrou. Rozčiloval jsem se u toho a bralo mi to hodně energie do osobního života. Myslím tím že po práci jsem byl vyčerpaný a neměl energii věnovat se rodině a blízkým tak, jak jsem chtěl.

Chtěl jsem tedy rozebrat téma ušetření osobní energie pro mou rodinu, blízké, ale v práci být stále ve střehu a aktivní.

Stav potom

Během koučování Tomášem a aplikování do praxe, rozebírání konkrétních situaci, se rodilo zlepšení a šetření energie a najednou se ve mně objevila nová vnitřní síla. V ten daný okamžik jsem si začal uvědomovat, že takhle nikoliv a hlava sama podvědomě začala reagovat klidněji a hledala řešení, ušetření energie a klidné vystupování. Byl to krásný začátek a bylo na čem stavět.

 Z čeho jsi byl nejvíce nadšený, překvapený?

Před začátkem koučovací spolupráce jsem byl trochu skeptický. Myslel jsem, že tohle zvládám sám. Opak byl ale pravdou.  Překvapený jsem byl ve vyslovení nahlas jakou cestou chci jít a co je to co mne v životě nejvíce chybí. Jak si za tím jít a co mi stojí v cestě. Opakovánými reflexemi toho, co se v minulém týdnu stalo nebo nastalo jsme postupně vybrousili většinu hran, které stály v cestě mému cíli.

Tomáš mi pomohl vyznat se v mých pocitech a myšlenkách a nebál se oslovit to, co jsem si sám nebyl schopný přiznat.

Konkrétní dopad na Tvůj život.

Největší dopad je velký posun v mém chování, který má za následek ušetření energie, a zaměření se na to důležité v mém životě, vyšší komunikativnost, větší pocit pohody a štěstí.

Proč bys Tomáše doporučil?

Tomáš velice klidným a urovnaným vystupováním hned od začátku působil dojmem že jsme se sešli v přátelské energii a pohodové atmosféře. Vždy lehce, ale věcně reagoval na to, co jsem říkal, ale nemuselo vyjadřovat to, jak je to doopravdy. Naplňovalo mne to pocitem klidu na přemýšlení a vnímání situace.

Michal Miklánek

Dostala jsem odvahu nalézt smysl svého života a jít si za ním

Koučovací spolupráce s Tomáš absolutně převýšila mé očékávání a jsem ráda, že se koučovací schůzky staly součástí mého osobního rozvoje. 

S Tomášem mám pocit, že je tady jen pro mě, má velkou schopnost vnímat člověka který sedí naproti němu. 

Vždy mi dává pocit, že teď jsem důležitá jen já, umí naslouchat, shrnout co bylo řečeno a vyzdvihnout jádro věci. 

Často stačí Tomášova jedna správně mířená otázka, aby mě přivedl k zamyšlení se nad situací, kterou řešíme, a nakonec i k nalezení správného řešení. Na schůzkách s Tomášem mám pocit důvěry a volnosti vyjádřit se jakkoliv a sdělit opravdu to co cítím. 

Baví mne experimenty, které vždy vymyslíme a pomohou mi k aplikaci řešení v praxi. 

Díky Tomášovi a koučinku jsem se našla a objevila svoji pravou osobnost, nebojím se už projevovat taková jaká jsem a našla jsem smysl věnovat se činnostem, kterým chci a předtím jsem myslela, že to není možné. 

Dostala jsem odvahu nalézt smysl svého života a jít si za ním. Zároveň vím jak na to a nebojím se čelit všem výzvám.

Jsem ráda, že mne Tomáš oslovil a koučink vstoupil do mého života.

Mohu jen doporučit.

Blanka Bílková 

Lepší týmová komunikace, nadhled v těžkých nerozhodných situacích

S Tomášem spolupracuji už delší dobu a vnímám u sebe velký pokrok.

Tato spolupráce mi pomáhá ujasnit si, co potřebuji, nastavovat si cíle, uvědomovat si to, jak přemýšlím a dívat se na to novými pohledy. A to nejen v pracovní oblasti,

Oceňuji Tomášovo citlivé a profesionální vedení a také to, že umí naslouchat a následně označit prostor pro růst nebo moje limity. 

Zároveň mě povzbuzuje, abych nevzdala to, co se zrovna nedaří a překonala to, co jsem dříve považovala za nemožné. 

Za dobu koučinku mi pomohl získat nadhled v několika těžkých situacích, kdy jsem se potřebovala rozhodnout, pomohl mi zlepšit komunikaci v týmu a s klíčovými lidmi, které vedu a udržovat směr v tom, co je pro mě nejdůležitější v aktuální situaci.

Veronika

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Nikola Doudová

Leadershipsebehodnotaseberozvoj

Nejsi tu od toho, abys žil(a) cizí životy!

Detail kouče

Radka Lalíková, ACC

karieraLeadershipOsobní rozvojzdravý životní styl

Už na vysokej škole, kde som študovala Management so zameraním na psychológiu, som prišla do kontaktu s koučovaním. Už vtedy ma koučovanie oslovilo a to v momente, keď som bola koučovaná profesionálnym koučom, ktorý predmet viedol. Riešila som vtedy dilemu a po pár minútach s ním prišlo obrovské uvedomenie (akoby to na mňa spadlo) a zrazu som vedela čo z toho naozaj chcem a čo musím urobiť.

Detail kouče

Kristina Škrabalová

karieraKomunikacePodnikáníSebedůvěravztahy

Každý nový den je prvním dnem celého tvého zbývajícího života. Tak to nepromarni a využij na plno. Nikdo nezná tvoji cestu tak, jako ty sám. A já tě podpořím v tom, aby každý tvůj další den stál za to.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: