Profil kouče

Petra Kinčlová

Bořím zdi Matrixu.  Osvobozuji myšlení lidí.  Pomáhám  každému objevit jeho vlastní Život de Luxe – jiskrný, opravdový, ten nejlepší, jaký si umí pro sebe představit.

Moje motto

„Staňte se změnou, kterou postrádáte ve světě.“ je  citát, který určuje mou životní cestu. Jako lídr pracuji s lidmi více jak 15 let, ale teprve koučování mi přineslo naplnění.  Proto jsem tu. Pomohu vám žít život, který opravdu chcete. V souladu s vašimi hodnotami. V harmonii s vámi samými. S respektem k vašemu okolí. V prostředí, které vás podporuje. V čase, který vás nezabije. Naplno a s radostí. Každý jeden den.

Jste můj hráč

…protože máte odvahu se měnit.

…protože chcete odkrýt své hodnoty, touhy a žít podle nich a kráčet k jejich naplnění.

…protože máte zájem být každý jeden den o kousek lepší než včera.

…protože rád překonáte výzvy a toužíte vítězit.

…protože víte, že to jste vy, na čem opravdu záleží.

Co je pro mě důležité

– odvaha a ochota růst a učit se 

– vzájemná důvěra, autenticita a otevřenost 

– dohoda nad společnou cestou a jejím naplněním 

– parťácký vztah, který vytváří rovnováhu mezi podporou i výzvou

– respekt, žádné rady ani hodnocení

Co se mnou určitě zažijete

Zábavu  a radost. Z učení, změn, úspěchů, aktivit, ale i z pádů. Věřte tomu, se mnou budete i rádi padat.

Momenty, na které budete dlouho vzpomínat. Protože to budou ty Aháááááá!

Pocit, že rostete. Možná i tak rychle jako fazole v Divotvorném hrnci. 

Sebepoznání a sebeuvědomění, které vám otevře další dveře. 

Touhu hrát a nepřestat. 

Co říci závěrem

Jsem taky manželka, matka 2 dcer, partnerka, kámoška a lídr v neposlední řadě. Všechny mé role mne baví a žiji je naplno, autenticky, bez masek. Naprosto otevřeně, k sobě i ostatním. Jsem taková živoucí rebelka, která vám to naservíruje vždy tak jak cítí, bez okras, bez bázně a hany. 

Souzníte a toužíte se mnou vykročit na cestu? Získejte a užijte  si 20-ti minutovku.

Reference

Posun k lepšímu

Kouče jsem vyhledala, protože jsem cítila určitou stagnaci v mém podnikání a potřebovala jsem nový vítr do plachet. Petra mi ten vítr vrátila. Po každém setkání s ní jsem měla víc motivace. Navíc mě naučila, jak si efektivně plánovat čas, dívat se na problémy z jiného úhlu, změnit komunikaci s lidmi a zamyslet se sama nad sebou, uvědomit si hodnoty ve svém životě a mnoho dalšího. A to vše formou hry. Díky spolupráci s koučem jsem se posunula o kus dál.

Lenka K.
Podnikatelka

Uvědomění, změna pracovního života

Hra  začala s Péťou v době, kdy jsem již měla načteno mnoho knih a zhlédnuto mnoho videí o osobnostním rozvoji. Znala jsem i poučky, jak na sobě pracovat, ale v určitých situacích jsem tyto znalosti nedokázala aplikovat. Péťa mě navedla, jak ty chybějící střípky do té skládačky poskládat, aby to pro mě bylo příjemné a já se cítila ve svém těle i v životě dobře. Díky hrám, které spolu hrajeme, jsem si mnoho věcí uvědomila a nastalo více AHA momentů. Za trvání naší hry se můj pracovní život změnil a i díky naším hrám jsem na tyto změny mohla lépe reagovat. Péťa mi byla, a stále je, výbornou parťačkou, za to ji moc děkuji! Doporučuji ji všem, kdo na sobě chce pracovat nebo se nachází ve fázi, kdy neví, jakou cestou se dál životem ubírat. 

Petra H.
Manažerka

Osobní růst a prospěch

Říká se, že učitel přijde, když je žák připraven, a je to pravda. Když jsem na Facebooku spatřila příspěvek od Petry, lákal mě jeho obsah právě proto, že jsem ji znala jako dobrého člověka. Přečetla jsem si více o společnosti Životjakohra, o koučování a co vůbec znamená tímto projít. Až poté, co jsem okusila první koučování, jsem teprve pochopila jeho sílu. 
Petra je má kamarádka, a tak jsme ani jedna netušily, jestli bude její koučování to pravé. Výsledek mě však nadchnul. Uvědomila jsem si, že sama bych postupovala daleko pomaleji. (Myslím, že ještě nyní by moje kniha nebyla dokončená.) Trefné otázky mne přivedly k řadě řešení, která bych sama hledala daleko déle, pokud bych je vůbec našla. Jsem hráčka, kterou hra života prostě baví a jde za svými cíli. Je to jako když se vám zvedne adrenalin. Ten příjemný pocit vzrušení. Těším se na novou hodinu jako malá holka. Koučování s Petrou mi otevírá další brány k novým možnostem, které vedou k osobnímu růstu a prospěchu. Děkuji ti, Petro, za průvodcovství na dobré cestě životem.

Petra A.
Zahradní architektka a umělkyně

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Valérie Tošerová

karieraKomunikaceLeadershipSEBEPOZNÁNÍvztahy

Rozhodněte se, jestli chcete ve svém životě začít dělat změny – a pokud ano, ráda vás jimi provedu!

Detail kouče

Zuzana Kubíková, CEMS MIM

BILINGUALINOVACEMarketingSebedůvěraSTART-UPŽIVOTNÍ ENERGIE

Pomáhám lidem najít sebedůvěru a životní energii. Pak si mohou poskládat životní puzzle tak,
aby to bylo hravé a dlouhodobě udržitelné.

Detail kouče

Zdena Strousková

BusinesskarieraLeadershipOsobní rozvoj

„Život je jako šaty, je jen na vás, jaký budou mít střih, jak vám ladí barva, zda vám sednou a cítíte se v nich skvěle. Pojďme vám ušít život na míru, aby vám seděl jako dokonalé šaty.“

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: