Profil kouče

Aleš Kohoutek, PCC

Věřím, že každý člověk je expertem na svůj vlastní život a práci a že každý člověk je kreativní, vynalézavý a celistvý.

Kdo jsem já

Pocházím z jesenických hor, je mi 41 let, jsem ženatý a mám dvě děti. Život beru jako skvělou vyhratelnou hru. Rád čtu, rád se vzdělávám, rád objevuji nové věci. Mou srdeční záležitostí je, kromě koučování, obchodu a managementu, badminton, kde se věnuji i roli trenéra. Nejlepší je, když můžu to, co se učím, ihned aplikovat v praxi. Mám takovou zkušenost, že učení a osobní rozvoj se tímto způsobem mnohonásobně zrychlí.

„Každá chyba je k něčemu dobrá“

Vždy mne fascinoval obchod. Začínal jsem přímým prodejem, pokračoval v maloobchodě s komoditami a přirozeným vývojem jsem se posunul do role nákupčího největší sítě prodejen v ČR a SR, která mne přinutila překonat nemálo osobních výzev. Bylo to právě tady, kde jsem si uvědomil, že chyby, které na své kariérní cestě sekám, mne nezpomalují, ale naopak urychlují můj osobní rozvoj a profesní postup vpřed. Že každá nová chyba, kterou udělám, je příležitost naučit se něco nového, příležitost dělat věci lépe. Že existují pouze ponaučení nebo výsledky.

A o tom to je! Mnoho výzev, kterým v našich životech čelíme, je o změně přístupu, o nastavení naší hlavy. Toto zjištění mne přivedlo na cestu profesionálního kouče a senior manažera v Top Five IT společnosti na světovém trhu.

Podpořím Vás

Často jsme to my sami, kdo si stojí v cestě, ať už v profesních nebo osobních oblastech života.

A to je přesně to, v čem Tě mohu podpořit. Pojmenujeme společně Tvé cíle a uděláme z nich hru – vyhratelnou hru, kterou budeme hrát lépe.

Pokud chceš nezávazně vyzkoušet něco nového, použij tlačítko „Získej 20 minut koučování zdarma“ výše. Jediné, co potřebuješ, je chvíle Tvého času a chuť posunout se v oblasti, kterou pojmenuješ, nebo chuť tuto oblast teprve společně objevit.

Zajímají tě zkušenosti mých klientů? Podívej se na reference níže, nebo si poslechni podcast zde.
Jaké jsou mé zkušenosti a jaká byla má cesta za mistrovstvím v koučování? Poslechni si podcast zde.

Reference

Skvělý přístup a spolupráce

Rozhodl jsem se využít služeb profesionálního kouče Aleše Kohoutka a musím říci, že to byla velmi dobrá volba.
Sednul mi po lidské stránce a vyhovoval mi jeho neformální styl. Projeli jsme psychologickou diagnostiku a řešili konkrétní výzvy a oblasti rozvoje, jako je využití silných stránek, komunikace, delegování, důvěra a zodpovědnost. Vše většinou formou otázek a promýšlení možných řešení, nikoli nalévárnou instantních manažerských pouček. Tuto formu jsem hodně ocenil, uměl bych si totiž představit dost přístupů, které by na mě nefungovaly. Spolupráce s Alešem mi pomohla k větší otevřenosti a přesunu těžiště mé práce od urgentní každodenní agendy ke strategickým cílům a vybalancování osobního a pracovního života. Aleše mohu doporučit a těším se na další spolupráci.

Dušan R.
Český Rozhlas – Vedoucí archivních a programových fondů

Dosáhl jsem svých cílů

Vybral jsem si Aleše pro jeho individuální přístup k mým potřebám už od úvodního představení. Zaujal mě teorií S křivek učení, kterou mi na úvodním setkání představil. Během našich deseti hodinových rozhovorů vnášel do mých témat nehodnotící zpětnou vazbu a výborné naslouchání. Dokázal přesně pojmenovat mé emoce, které v průběhu koučovacích sezení na něj působily. To mně pomohlo si je uvědomit a převzít nad nimi kontrolu. Díky tomu jsem mnohem méně manipulovatelný svou slabostí, které jsem si nebyl vědom. Aleš mi ji pomohl pojmenovat. Po celou dobu naší spolupráce přizpůsoboval svůj přístup k mým potřebám a věděl, kdy využít zpětné vazby a kdy edukace, aby mě tak „aktivizoval“ k činnosti. O jeho výzvy k převádění uvědomění do praxe jsem si vyloženě říkal a překonávaly můj ostych k odlišnému chování, po kterém jsem toužil na začátku. Pokud se mi něco nedařilo, Aleš mi pomohl lidsky a citlivě uvědomit si, proč se tak stalo. To mi pomohlo k dalším hlubším uvědoměním o mé osobě a tím překonání překážek bránícím změně chování.

Za velmi důležitý a nápomocný považuji jeho přístup k průběžné e-mailové komunikaci, kdy velmi ochotně a přesně komentoval mé pochyby nebo rozhodnutí – a to vždy v můj prospěch. Velmi si vážím jeho přístupu a přidávám, že bez mé aktivní účasti a každodenního nasazení by k tak velkým změnám nedošlo. Začněte u sebe, chtějte něco změnit!!! A pak se domluvte s Alešem a své změny dosáhnete! Jsem jiným člověkem – člověkem, kterým chci být.

Petr L.
Manažer obchodní skupiny

Mám pocit, že vše je možné

Schůzky s Alešem mě nesmírně nabíjí! Mám po nich pocit, že vše je možné a na dosah :). Baví mě třídit si a usměrňovat myšlenky, učit se chápat a vnímat samu sebe a Aleš mi v tom pomáhá velmi příjemným, nenásilným způsobem. Jeho schopnost naslouchat a analyzovat to, co říkám (což není vždy jednoduché :)) je veliká a pro mě nesmírně cenná. Naše spolupráce mě posouvá mílovými kroky dopředu.

Hana V.
Customer Service Manager CZSK (Manažer zákaznického servisu pro Českou a Slovenskou reubliku)

Nový přístup, benefity a větší sebedůvěra

Proč jsi šel do spolupráce s koučem?

Do spolupráce s koučem jsem šel kvůli začínajícímu vyhoření. Nebavilo mě chodit do práce, neměl jsem žádné cíle. Měl jsem pocit, že ať udělám, co udělám, nebude to dobře.  Proto jsem hledal cestu, jak se opět nastartovat, najít směr. Při hledání kouče jsem narazil na akademii Života jako hra. Měl jsem štěstí, že mne jako první kontaktoval Aleš, se kterým jsme si hned rozuměli a věděl jsem, že to budou velice příjemné a tvůrčí schůzky.

Co ti služba přinesla?

Nový přístup – to bylo asi to nejzásadnější. Stresové situace, pracovní nebo osobní, mně ubíraly tolik energie, že jsem na nic dalšího neměl sílu a ani chuť. Díky novému přístupu jsem méně ve stresu a mám více energie. To ovlivnilo další aspekty mých problémů. Utříbil jsem si myšlenky, našel nové cíle. Díky Alešovým výzvám jsem se okamžitě začal věnovat úkolům, které jsem odsouval nebo mi nedávaly smysl. Z mé pozice mám občas nepříjemné pohovory, které jsem dříve odkládal, jak jen to šlo. Nyní se do nich pouštím s chutí. Už v nich nevidím stres, ale příležitost se naučit nebo dozvědět něco nového. Postupem času mi došla jedna důležitá věc. Svojí hrou s Alešem jsem získal spoustu benefitů, ale asi ten nejlepší je větší sebedůvěra.  

Komu bys moji službu mohl doporučit?

Aleš je profesionální kouč, který vám přinese nezaujatý a nestranný pohled na vaše myšlenky. Překvapilo mě, kolik věcí si sám člověk neumí uvědomit nebo pojmenovat. Hned od prvního setkání jsem věděl, že naše spolupráce bude příjemný a dobrodružný zážitek. Jeho nehodnotící přístup mi přinesl úplně jiný pohled na myšlenky a různé životní situace. Spolupráci s Alešem doporučuji každému, kdo chce nebo dokonce potřebuje změnu v přístupu, zvětšit sebedůvěru a mít radost ze života.

Tomáš
Jednatel mezinárodní kamionové dopravy

Lepší představa o sobě samém

Jako software architekt na volné noze jsem si potřeboval lépe organizovat čas a změnit některé zažité stereotypy, které mě blokovaly v osobnostním růstu. Již při prvních hodinách s Alešem jsem viděl pokrok a získal si lepší představu o sobě samém. To mi další týdny a měsíce pomáhalo objevovat nový prostor ke zlepšování a s pomocí různých podpůrných aktivit jsme společně odehráli skvělou hru na jejímž konci se výrazně změnilo mé myšlení. Stavím sebe na první místo, lépe se rozhoduji a dokážu si více užívat přítomnost a cestu za svou vizí. Spolupráce s Alešem patří mezi má nejlepší rozhodnutí a investici v posledních letech.

Miroslav H.
Software Architect

Jsem sebejistější a šťastnější

Spolupráce s Alešem mě neuvěřitelně rychle posunula dál. Zprvu jsem do spolupráce s ním šla kvůli brzdě v podobě nekomfortu při vystupování před větším počtem posluchačů, o které jsem měsíce věděla, ale nedařilo se mi přes ni dostat. Nejen že se toto, tehdy velké sousto, po několika setkáních rozplynulo jako pára nad hrncem, ale objevili jsme následně další cíle, překonali výzvy, a to vše navíc hravou a zábavnou formou. Díky této spolupráci jsem nyní sebejistější a šťastnější. Nikdy dřív bych nevěřila, jak moc se koučování vyplatí.

Kateřina E.
HR Manager

Odvaha a chuť jít do změn

Kouče jsem vyhledala proto, abych měla podporu při změnách ve svém životě, kterými procházím. Zároveň jsem měla potřebu najít ve svém životě větší hravost a lehkost. Díky Alešovi jsem našla odvahu i chuť jít do změn, odvahu vyjít ze své komfortní zóny a pustit se do neznáma. Aleš mě provedl změnami, dával mi podporu, ale i výzvy, díky kterým jsem se posouvala. V celém koučovacím procesu jsem zároveň zažívala hravost a učila se, že život opravdu může být hra, záleží jen na nás, jak život a různé situace vnímáme.

Veronika P.
ředitelka společnosti Respondeo, z.s.

Jsem více sám sebou

Proč jsi šel se mnou do spolupráce?

Možná proto, že se mi některé věci, co mě v životě omezovaly, nedařilo odbourávat samotnému, lákalo mě delší dobu vyzkoušet spolupráci s koučem. S Alešem jsem se poprvé seznámil na konferenci Happiness@Work a velmi dobře uměl během prvních 30 minut odhadnout, na co se v další spolupráci zaměřit. Od prvního setkání se mnou působil velmi profesionálně, diskusi směřoval ke konkrétním krokům a bylo vidět, že umí naslouchat.

Co ti moje služba přinesla?

Spoustu uvědomění o sobě samém, prostor sám pro sebe, způsob jak rozpoznat a změnit chování v situacích, kde jsem si stál v cestě, a inspiraci na to, kam dál svůj život a rozvoj směřovat. Ze setkání s Alešem jsem si odnášel spoustu informací a poznámek. Musím říct, že se mi díky setkání s koučem prožívá život mnohem snáze, intenzivněji. Jsem víc sám sebou.

Komu bys moji službu doporučil?

Všem, kteří hledají cesty, jak se posunout dál, pracovat se svými nedostatky a zaměřit se na svoje silné stránky. Doporučil bych to těm, kteří se nebojí otevřít se někomu druhému, podívat se na svůj život z jiné perspektivy a zároveň mají odvahu něco ve svém životě změnit.  

Tomáš L.
Agilní kouč

Nastavení pravidel hry=úspěch

Možnosť využiť spoluprácu s profesionálnym koučom prišla vo chvíli, kedy som sama stála na rozcestí mojej vlastnej životnej hry a hľadala som ten správny smer. Pôvodne som mala v pláne nastaviť si pravidlá pre moju pracovnú hru, ktorá v tej chvíli bola plná neorganizovaného chaosu a príležitostí, ale vďaka rozhovorom s Alešom som pochopila, že pokiaľ chce človek úspešne hrať a vyhrať, musí spoznať samého seba, uchopiť svoje silné stránky a pracovať na tých slabých. Kvôli sťahovaniu do menšieho mesta a pozícii v novej práci sa križovatky na mojej životnej ceste menili na kruhové objazdy a ja som sa prichytila, ako sa z nich neviem vymotať. S odstupom času môžem povedať, že naše rozhovory mi pomohli adaptovať sa v novom prostredí a poskytli mi novú perspektívu na celú situáciu. Vďaka Alešovým efektívne miereným otázkam a výzvam sa mi podarilo nastaviť si pravidlá hry, ktoré ma posunuli k niekoľkým úspechom. Nielen, že sa mi podarilo s priateľom rozbehnúť menší podnik, ale objavila sa aj nová pracovná ponuka, ktorá mi pomohla zmeniť moju hru a dostať ju do iných rozmerov. Spoluprácu s Alešom preto doporučujem každému, kto hľadá nový smer, či už v osobnom alebo pracovnom živote, pretože perspektíva, ktorá sa zo vzájomných rozhovorov otvorí, vás vtiahne do úplne novej životnej hry.

Zuzana B.
Sales Support Manager

Změnil jsem myšlenkové vzorce

Vedu malý tým lidí. Má práce mi často brala velmi mnoho času i energie. Toužil jsem si práci spíš užívat a mít čas i na jiné aktivity. Mým cílem bylo být více v přítomnosti a tu si plně vychutnávat. Když jsem nad tímto vším více přemýšlel, přišel mi do cesty Aleš. Znám jej osobně, důvěřuji mu a tak jsme si domluvili společnou hru, která trvala pět měsíců. Co mě hodně oslovilo byl Alešův styl koučování, kdy mne dokázal během jedné hodiny týdně (po dobu našich stanovených pěti měsíců) posunout k naplnění mých cílů. Ať už to byly zdánlivé drobnosti typu větší kontroly nad zahlcováním se digitálním obsahem nebo způsob, jak si pro pracovní cestu zvolit cíl nejen pracovní, ale i osobní. Samozřejmě také podstatnější změny jako je efektivnější delegování úkolů mému týmu a vylepšení vzájemné komunikace. Jednoduše jsem se každým dnem posouval, díky Alešovi změnil své myšlenkové vzorce a konečně začal dělat věci vědomě. Jsem rád, že jsem do toho šel, příležitost přišla v pravý čas, já byl připraven a tak jsem mohl svou hru vyhrát.

Petr H.
ředitel profesního svazu

Mám pocit, že vše je možné

Alda mi nabídl možnost zahrát si hru, kde můžeme oba vyhrát. Dělat, co nás baví. Šel jsem do toho, protože jsem potřeboval pomoc s vytvořením a udržením nových zvyků v osobním podnikání. Potřeboval jsem někoho, kdo mi bude naslouchat a pomocí uvědomění „hnát k odpovědnosti“. „Parťáka do neprošlapaných cest“, „strážného společníka“. Již před časem jsem si ověřil, že tento přístup funguje. Díky sezením s Aldou jsem dosáhl výrazného posunu vpřed v těchto oblastech: Uvědomění a vymezení, co přesně chci dělat, zaměření se na jeden základní cíl ve změti nápadů a snů uvnitř mé hlavy, stanovení opakovaných činností, které podstatnou měrou přispívají k plnění vysněného cíle, pojmenování výzev a vyhodnocování. Největší přínos spatřuji v tom, že Alda mi nastavoval zrcadlo a vhodným, přiměřeným, ale přímým způsobem mě vyzýval, reflektoval a nabízel další praktické pohledy na věc. Díky tomu vím přesně, co se mi daří a proč a naopak, co chci zlepšit a jak na to. Tuto službu bych doporučil všem, kteří se vydali na cestu změny a chtějí začít dělat to, co je baví a k čemu mají talent, a narážejí přitom na zakódované vzorce fungování našeho mozku, který se snaží nás jakýchkoliv změn ušetřit. Díky, Aldo!

Roman C.
Specialista soustavného zlepšování

Uvědomění, jiný pohled na věc

Hodinové rozhovory s Alešem oceňuji jako velmi přínosné. Věděla jsem, že se chci v životě po rodičovské dovolené posunout osobnostně dál, měla jsem představu o kouči, jeho roli v rozhovoru. Nicméně přístup Aleše mne na první poslech (hovory probíhali po skypu) zaujal. Přestože nejsem hravý člověk, rozhodla jsem se zkusit něco nového, experimentovat a přistoupila na Alešův způsob koučování, o kterém mluvil jako o hře.  Hned první rozhodnutí otevřít se něčemu pro mne novému mělo velký přínos pro můj přístup k životu. Již po prvním hovoru se začal měnit ☺. Ale pozor, člověk musí být otevřený, musí chtít něco změnit, někam se posunout.

V rozhovorech jsme hned zpočátku pojmenovali HRY, které budu v životě hrát. Vybrala jsem 5 her a z nich vydefinovala 3 hry, o kterých jsme mluvili podrobně, nastavovali jsem cíle a aktivity k jejich dosažení. Vlastně to bylo poprvé, kdy jsem si dávala úkoly a prostřednictvím nich dosahovala cílů. Myslím, že tento způsob budu používat běžně. Aleš na mne působil velmi motivačně, někdy až příliš ☺, ale pánem rozhovorů je vždy klient. Když jsem měla pocit, že je aktivit příliš, vyslovila jsem své obavy a činnosti jsme upravili dle mých potřeb.  Moc se mi líbila Alešova 100% soustředěnost na klienta a vnímání všech vyslovených slov v kontextu celého rozhovoru. Pak už stačil přesně mířený dotaz a myšlenky začaly zapadat na správná místa.

 V průběhu sedmi sezení jsem dosáhla několika úspěšných momentů, uvědomnění. Díky přímo mířeným dotazům jsem se začala na své zájmy, postoje, život, dívat svýma očima bez obalu, bez vlivu okolí. Věci, vlastnosti, které o sobě vím, jsem byla schopna vyslovit nahlas a hned se lépe hrálo, vlastně hraje.

Bylo moc prima uvědomnění, že můj život je fajn, mám svůj životní prostor v rodině, žiji podle svých představ, bez obětování se druhým a nikomu jinému do toho nic není.

A co si denně říkám? Všechno, co přijde, je ok!

Rozhodnutí jít do HRY koučování právě s Alešem bylo správné, inspirativní a  jsem za to moc ráda. Díky.

Milada P.
na rodičovské dovolené

Nehroutit se, když cíl mineme

Proč ses rozhodl jít do spolupráce se mnou?

Byla mi nabídnuta za výhodných podmínek a do hry vstoupila ve stejný čas moje zvědavost. Chtěl jsem vědět, co to je, co babičky našich babiček nevěděly 🙂 

Co ti moje služba přinesla?

Nutnost si přiznat, že i to, co věděly babičky našich babiček se dá lehko zapomenout. Ovšem za nejdůležitější zatím považuji uvědomění, že i s tak závažnou věcí, jakou je život i stylem, jakým jím proplouváme se dá hrát (si). Že není nutné se upínat jen a pouze na dosažení cíle, ale užívat si co nejvíce už samotnou cestu k němu = hru. Nehroutit se, když cíl mineme. HRA nekončí. A i kdyby, může se hrát znovu!

Komu bys moji službu mohl doporučit?

Komukoliv, kdo je orientovaný pouze na výsledek. To znamená všem hyper achieverům, ale zároveň všem avoiderům, pleaserům, puntičkářům. A těm, kteří si myslí, že život, lidi a okolnosti jsou k nim nefér.

Kouč Vás z cesty za Vaším snem nesvede. Naopak Vás naučí si ji více užívat, což z Vás, když hrajete chytře a zároveň poctivě udělá spokojenějšího človeka (hráče). Mě to stojí za to.

Radek S.
muzikant

Na věci koukám s nadhledem

Pro spolupráci jsem se rozhodla na základě osobní potřeby se posunout ve svém životě někam dál. Aleš mi jako člověk a profesionál sedl hned na první schůzce, kterou jsem dostala jakO bonus. Zjistila jsem, že je fajn na sobě neustále pracovat a díky Alešovi jsem si ujasnila, co je ten směr a jak mohu hrát svoji hru, být se sebou spokojená a mít svůj život ve vlastních rukou.
Jeho, vetšinou opačný, pohled na proběhlé situace mě moc bavil a učím se vidět věci nezaujatě s nadhledem a jako novou výzvu.

Jitka Š.
Specialista vzdělávání a náboru

Identifikace myšlenek, kterých se chci vyvarovat

Koučování jsem vyzkoušela, protože jsem cítila, že nejsem vždy spokojená se svým způsobem chování a uvažování, a ráda bych obojí změnila. Domnívala jsem se, že koučování by mi v tom mohlo pomoci, což se mi potvrdilo už při první ukázkové půlhodince, kterou jsem měla možnost absolvovat. Díky ní jsem se rozhodla pro další hodiny. Největší přínosem pro mě je, že jsem schopná identifikovat, kdy přichází v myšlení vzorce, kterých se chci vyvarovat, a mohu s nimi dále pracovat a změnit je. Protože věřím, že události / lidé přichází do života tehdy, když je na ně člověk připravený, a že člověk přitahuje to, co odráží, myslím, že kdybych neměla tuto možnost na sobě pracovat, nevstoupil by mi do života nový úžasný člověk, s kterým teď začíná něco vznikat na partnerské úrovni.

Veronika Š.
IT

Správná cesta k sobě samé

Prošla jsem šesti sezeními s Alešem, byla to moc fajn práce, vždy jsem cítila po skončeni, a ještě i nějakou dobu potom, nadhled a lehkost na duši. Aleš je velmi empatický, svými vhledy jako by mě znal, přestože jsme se osobně nikdy nepotkali a mluvili jsme spolu po telefonu. Bylo moc mile, ze byl vždycky tady, když jsem se potřebovala na něco zeptat nebo se podělit o dojmy, vždy byl na telefonu a vždy si udělal čas. Jsem moc rada, ze jsem mohla zažít vlastní zkušenost s koučováním, díky tomu i vím, že jsem na správně cestě sama k sobě. Takže Aleš má ode mé VELIKÉ poděkování a bylo mi ctí ho poznat aspoň tímto způsobem.

Michaela Skalová
Pracovnice ve školství

Lepší komunikace, možnosti jak na sobě pracovat

Koučink a konkrétně níže jmenovaného A.K. mi doporučila a umožnila moje nadřízená v práci. Největším přínosem pro mne je uvědomění priorit co potřebuju pro osobní štěstí i svobodu a další chuť na sobě pracovat a zlepšovat vztahy osobní i pracovní. Koučování mi přineslo náhled dosavadní komunikace a následné nastavení nových optimálních vzorců přístupu pohodové komunikace. Koučink mi dal tipy na zlepšení komunikace v podobě relaxace, hravosti, jak zvolnit + otevřel mi další možnosti snazší efektivnosti, i doporučení jak na sobě dál pracovat.

Markéta Č.
Administrativní pracovník/referentka zákaznického servisu

Lepší využití času, uvědomění si své hodnoty

Koučování jsem vyzkoušel poprvé v životě, protože jsem se chtěl posunout dále nejenom se svým podnikáním, ale se stylem myšlení celkově. Koučování s Alešem Kohoutkem mi přineslo uvědomění jaká je moje hodnota a jak ji komunikovat se svými zákazníky. Naučil jsem se obhájit si tuto svou cenu během vyjednávání o projektech. Dále bylo pro mne uvědomění, že svůj omezený čas mohu využívat lépe díky možnosti delegování na externisty.
Pokud bych s Alešem nespolupracoval, myslím, že k tohoto uvědomění bych nedosáhl v takto krátkém čase. Aleši moc děkuji.

Miloslav U.
Webový analytik

Organizace času, reakce na situace

Díky koučováni jsem si začal lépe organizovat svůj čas, jak práci, tak osobní volno. Přestal jsem prokrastinovat a zjistil důvod, proč jsem to dělal. Teď vím jak reagovat na situaci, když se obavám nějakých aktivit.

Miroslav
Manažer

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Adriana M. Bašovská, ACC, MBA

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvojSEBEPOZNÁNÍvztahy

„I když se nikdo nemůže vrátit a vytvořit zcela nový začátek, každý může začít teď a vytvořit zcela nový konec.“ – Carl Bard

Detail kouče

Pavel Ležák, ACC

KomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvojPodnikání

Mým cílem je vést každou konverzaci tak, aby byla přínosná pro každého, s kým mluvím. Až spolu budeme mluvit, budete mít jasno v tom, co chcete, co nechcete, k čemu je třeba se rozhodnout, aby výsledek stál za to. Budeme mluvit o Vašich vizích a plánech a najdeme fungující principy, které zajistí Vaše vítězství. Budete mít chuť a motivaci do toho jít.

Detail kouče

Lenka Ďorďová

HRkarieraLeadershipObchodseberozvojwork-life balance

Chceš zistiť PREČO … ? a či si DOSŤ … ? VYKROČME SPOLU nájsť odpoveď a počúvať SVOJE SRDCE

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: