Profil kouče

Veronika Daňková

Každý člověk je stvořen k jedinečnosti na tomto světě. Je třeba to objevit a jít svou cestou, zábavně a svobodně k naplnění toho, k čemu jsme povoláni. 

Proč koučuji? 

Koučink mi změnil život, otevřel oči i srdce a já teď pomáhám skrze koučování měnit jejich život a svět k lepším a naplnit jejich potenciál. A také protože věřím, že každý člověk je stvořen  jedinečnosti na tomto světě. Pomocí koučinku možné objevit a uvědomit si, jakou cestou chcete jít cestou, vykročit zábavně a svobodně k naplnění toho, k čemu jsme povoláni a dosáhnout jasných výsledků i cílů.  

Co mě na koučování nejvíce baví a čím pomáhám? 

Ať už se ti hlavou honí cokoliv, přemýšlíš o změně, ale nevíš, jak ji provést, pokládáš si otázky, zda “Je ne-možné žít svůj sen”, „Dokážu to? Na to nemám!“ nebo Tě pronásleduje nedostatek času, sebedůvěry, motivace či cokoliv jiného, seber odvahu alespoň zjistit a prozkoumat, zda a jak by ti koučování mohlo být užitečné. 

Máš na to? Chceš konečně překročit svůj stín?

Věřím, že máš mnohem větší potenciál, než si myslíš. Podpořím Tě na tvé cestě za vítězstvím, abys mohl dosáhnout výsledků a cílů, po kterých toužíš. Baví mě být u toho, když klienti zjišťují, že jejich sny stávají skutečností a vidět, co všechno dokážou a jak se rozvíjejí. 

Co tě čeká?

Od začátku Tě povedu velice prakticky a konkrétně v souladu s tvou situací. Dokážu ti pomoct díky metodám a dovednostem, které jsem se naučila v akreditovaném koučovacím výcviku a stále pokračuji, abych se zlepšovala. 

Budu u tvého posunu vpřed, i když Tě okolí zrazuje nebo věci nepůjdou vždy podle plánu… Pomůžu ti překonat obavy a strach, ale vše záleží jen na Tobě.

Máš-li chuť vydat se na cestu vysoce personalizovaného učení, překonat výzvy a zažít úspěch, jsem tu pro Tebe. 

Co mě vždycky bavilo  a stále baví…

V minulosti jsem učila na střední škole, teď se věnuji nejen mladým lidem jinak, ale vášeň pro rozvoj, učení a vzdělávání mi zůstala. Taky učím francouzštinu a ruštinu. V létě pořádám campy pro mladé. A když mi zbude čas, tak miluji pohyb v přírodě, ráda chodím po horách, jezdím na kole a taky se věnuji kreslení. 

Reference

Co v životě chci a zažít neskutečný posun

“Pomohlo mi zorientovat se v tom, co v životě chci a díky Veronice jsem sebevědomější a naučila se lépe komunikovat. Vřele doporučuji všem, a dokonce i těm, kteří si myslí, že jejich život je naprosto v pohodě. Budete překvapeni a zažijete neskutečný posun ve vašem životě.”

Ráchel T., vedoucí křesťanské organizace 

Dokážete věci, které si myslíte, že nedokážete…

Po každém koučovacím sezení jsem prožívala obrovské nabití a motivaci do toho, co chci dokázat spolu s velkou dávkou spokojenosti s tím, na co jsem si přišla. Vnímám neskutečný posun ve věcech, ve kterých jsem si myslela, že jich nikdy nebudu schopna. Zvýšila jsem svou sebedůvěru a posílila schopnost cíleně nasměrovat a uspořádat svůj život i práci. Skrze koučink s Veronikou jsem získala větší jistotu a pohodu. Zažívám více úspěchů a méně stresu. Díky změně svého způsobu práce vidím, že se zlepšuji v organizaci i v komunikaci a také mám mnohem větší vliv na žáky a jejich úspěšnost. Dokážete věci, které si myslíte, že nedokážete a změnit to, v co jste ani nedoufali. 

Dita, pedagog

Katapultovat k reálným výsledkům

„Představte si, že si celý týden lámete hlavu nad tím, jak uchopit a rozpracovat nový projekt. Máte v hlavě celou řadu nápadů a alternativ, ale ani jednu „tu správnou“, která by vás v co nejkratším čase katapultovala k reálným výsledkům. Pak si na půl hoďky zavoláte s Verčou, položí vám pár dobře mířených otázek a najednou vám to v hlavě sepne a popíšete A4 konkrétního postupu, co máte udělat právě teď. Koučování s Verčou mi pomohlo nejen utřídit si myšlenky, ale uvědomit si spoustu věcí o tom, jak funguje moje hlava.”

Kuba, Brand Manager

Chuť k aktivitám, kterým se vyhýbám 

Koučování s Veronikou si užívám už několik měsíců a v těchto měsících tempo mého života nabralo vysoké obrátky. Dostávám vhodnou podporu i výzvu, jsem naveden k uvědoměním, která mne dovedou k mnohem lepším výsledkům a dodají mi chuť přistoupit k aktivitám, kterých se bojím a vyhýbám se jim. Jsem vždy překvapen, jak každé koučovací sezení dopadne pozitivně, a to i přesto, že na něj přijdu v pokleslé náladě. Přínosy a uvědomění jsou obrovské a dlouhodobé. Veronika je kouč s velkou chutí pomoci ostatním v jejich velkých životních situacích a neustále se ve svém oboru zlepšuje.

Tomáš Huleš, Enterprise Materials Leader Honeywell Aerospace 

Zvládání stresových a zátěžových situací

Koučink mě posunul v oblasti komunikace, vnímání sebe sama, zvládání pro mě stresových a zátěžových situací. Pomohl mi si uvědomit, že není důležité, co si myslí ostatní (ano, to slyšíme všude, s Veronikou jsme na tom aktivně pracovaly a konečně se mi podařilo tomu uvěřit!). Zvládám být více asertivní, stát si sama za sebou, uvědomit si, co chci, co si myslím, jaké mám názory. A pokud si o něčem nic nemyslím, anebo něco nevím, je to v pohodě. Naučila jsem se formulovat své myšlenky, zamýšlet se nad svým prožíváním, sama nad sebou, zastavit se. Pomohl mi přijmout to, že ne všechny dny jsou krásné a slunečné a já mám právo se necítit pořád dobře.

Koučink bych doporučila každému, kdo se chce rozvíjet a ví že na to nestačí sám, ať už se chcete rozvíjet v jakékoliv oblasti nebo třeba lépe zvládat právě ty pro vás stresové situace. Ze začátku jsem měla obavy, že vlastně nebudu vědět, co říkat, nebudu to umět zformulovat, v tom jsem se právě každým setkáním posouvala. A to nejdůležitější, přijala jsem se. Přijala jsem své prožívání, své bolesti, své problémy. Už si nemyslím, že je musím přede všemi skrývat, naopak je fajn být k sobě upřímný a nepřetvařovat se. Nedělá mi tedy problém se téměř s kýmkoliv bavit o čemkoliv. Byl to pro mě životně důležitý posun, ačkoliv mi pár lidí říkalo, že mi to přece za ty peníze nemůže stát, já vím, že ano.

Elisabeth, studentka VŠ

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Aleš Vrána, MCC, MBA

LeadershipMarketingObchodPodnikání

Pomáhám majitelům firem zlepšovat jejich výsledky a volný čas.

Detail kouče

Pavlína Šafusová, ACC

Firemní kulturaKomunikaceLeadershipPodnikánísebeřídící týmy

Podporuji podnikatele a tvořivé lidi, jednotlivce i týmy, v jejich životní cestě.

Detail kouče

Radim Roček

LeadershipMarketingObchod

MOJÍ SPECIALIZACÍ JE KOUČOVÁNÍ ZAKLADATELŮ A LÍDRŮ MALÝCH FIREM S VELKÝM POTENCIÁLEM VČETNĚ STARTUPŮ V OBLASTI UDRŽITELNOSTI.
CHCI TÍM PŘISPĚT K UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI PRO NÁS A NAŠE DĚTI..

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: