Profil kouče

Petr Klusák

Jsem přesvědčený o tom, že křižovatky života jsou pro nás příležitostí, jak růst. Pomáhám lidem na těchto rozcestích, aby se rozhodli dle svého nejlepšího vědomí a svědomí .

Křižovatkou to však nekončí. Naopak. Jsem průvodcem na jejich cestě k tomu, být lepší verzí svého já.

Moje motto

Jsem přesvědčený o tom, že křižovatky života jsou pro nás příležitostí, jak růst. Pomáhám lidem na těchto rozcestích, aby se rozhodli dle svého nejlepšího vědomí a svědomí .

Křižovatkou to však nekončí. Naopak. Jsem průvodcem na jejich cestě k tomu, být lepší verzí svého já.

Proč jsem koučem

V průběhu života jsem v zaměstnání vždy cítil, že je pro mne důležité, aby mi to, co dělám, dávalo nějaký hlubší smysl. Ten jsem našel právě v koučování, které maximálně naplňuje mé představy. Věnuji se tomu, co mě baví a zároveň se podílím na rozvoji každého z Vás, kdo chce a cítí to stejně. Vaše dosažené výsledky a následné pocity osobního štěstí mě obohacují na mé cestě být lepším člověkem a koučem.

Proč být koučován

Každý člověk má v sobě vnitřní sílu, intuici, kterou však možná oslabil, nebo v ní přestal věřit.

Společně tuto sílu znovu najdeme a Ty budeš opět věřit ve vlastní intuici. Budeš zcela napojený na sebe, budeš sám sebou, budeš to Ty!

Reference

Odhodila jsem výmluvy a strach

Dříve jsem měla v hlavě spoustu plánů, cílů a snů, ale výsledky se stále moc nedostavovaly. Využila jsem tedy možnosti posunout svou hru výš a konečně své cíle naplnit. Petr mi kladl velmi dobré otázky a já přehodnotila svůj dosavadní život a stala jsem se člověkem, který jde, možná zatím pomalu, ale rozhodně jistě, za svým cílem. Díky Petrovi jsem odhodila výmluvy a strach a věci se daly do pohybu.

Veronika Q.

Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Eliška Cisko, ACC

karieraOsobní rozvojPodnikáníSebedůvěraSEBEPOZNÁNÍvztahy

Denně jsme zahlceni tolika vjemy z vnějšího světa, že přitom zapomínáme na ten náš
vnitřní. Pokud toužíme po změně svého života, to nejlepší, co můžeme udělat je začít u
sebe. S radostí Vás budu doprovázet na cestě k sobě. A Vy pak dokážete cokoli.

Detail kouče

Hana Mezerová, ACC

karieraKomunikaceOsobní rozvojvztahy

V přítomném okamžiku. Citlivosti ke svému tělu, k jeho moudrosti. V plnosti okamžiku…

Detail kouče

Jan Karásek

karieraLeadershipOsobní rozvojstartupvztahy

Každý člověk chce být šťastný a spokojený. Cestu ke štěstí si však volíme každý sám, dle povahy naší osobnosti, našich tužeb, přání a snů. Čím to, že někteří jsou úspěšní a jiní nikoliv? Čím to, že některým se plní přání a sny jakoby mávnutím kouzelného proutku a jiní dřou dnem i nocí, ale reálné výsledky se nedostavují? Odpověď je v našem způsobu myšlení! Je to jediné skutečné omezení, které nám brání rozvinout náš vnitřní potenciál. Každý z nás je schopen dosáhnout čehokoliv, pouze nás omezují naše vlastní limitující přesvědčení, náš nesprávný způsob myšlení.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: