Profil kouče

Hana Masaříková

Život není problém, který je třeba řešit. Je to nekonečné moře příležitostí, které nás učí poznat své JÁ a být lepším člověkem.

Moje motto

Všechno, co si dokážete představit, je skutečné. To, že jste odvážní, i to, že jste zbabělí. Vaše představy totiž ovlivňují vaše myšlenky. Co si do své hlavy zasadíte, to se potom opravdu bude dít. Čím víc pochybujete o své síle, tím větší sílu dáváte svým pochybnostem. 

Pablo Picasso

Každý člověk je jedinečný, a stejně tak je jedinečná i jeho cesta. Věřím, že všichni máme schopnosti, potenciál i sílu najít své poslání a směr, který nás k němu dovede. Jen musíme tyto dary objevit. Budu vaším průvodcem na cestě. Společně odhalíme úskalí a bloky, které vás brzdí, přeměníme překážky na příležitosti a aktivujeme vaši vnitřní navigaci, která vás nasměruje k naplněnému a šťastnému životu.

Kdo jsem

Jsem tvůrkyně svého života a maminka dvou úžasných dcer, které mě přivedly na cestu seberozvoje. Děti jsou totiž naši velcí učitelé. Ukazují nám naše silné i slabé stránky a pomáhají nám s nimi pracovat. Díky mateřství jsem si uvědomila, že moje touha pomáhat lidem, kterou jsem cítila odmalička, ve mně pořád je. Jen jsem si nedovolila ji ukázat světu a jít si za ní. 

Koučování je pro mě skvělým nástrojem, jak můžu pomáhat lidem, aniž bych jim říkala, co je pro jejich život nejlepší. Nikdo neví lépe než my sami, co je pro nás správné. Je ale dobré mít u sebe někoho, kdo se dokáže podívat na věci z nadhledu, kdo nebude naše kroky hodnotit, kdo nás v případě strachu nebo pochybností podpoří a kdo nám pomůže zorientovat se na složitých životních křižovatkách.

Reference

Našla jsem work-life balance a unikla vyhoření

Byla jsem hodně ponořena do svých pracovních aktivit a začalo mi to přerůstat přes
hlavu. Cítila jsem, že mi chybí někdo, kdo by se podíval na můj život z nadhledu a
uviděl věci, které bych mohla změnit. Když mi přišla do cesty Hanka, ihned jsem
cítila, že je to ono. Na začátku jsme společně probraly mé téma a co bych ráda v
životě změnila. Naslouchala a já jsem věděla, že Hanka je přesně to, co potřebuji.
Mé téma bylo zvolnit, začít pracovat efektivněji a nezahlcovat se, protože jinak bych
snadno dospěla k vyhoření.
Naše jednotlivá setkání probíhala vždy v naladění na mou aktuální situaci, tedy bylo
to přesně to, co jsem potřebovala. Řešily jsme jednotlivé oblasti, které ve výsledku
vše propojily. Během celé spolupráce jsem dospěla k mnoha AHA momentům.
Uviděla jsem mnohá témata ze zcela jiných úhlů. Ujasnila jsem si, co mi dává smysl,
co bych měla omezit, ale také jsem se začala více věnovat sama sobě a odpočívat.
Hanku ze srdce doporučuji každému, kdo je zahlcen, stojí na rozcestí, nemá nadhled
a potřebuje najít odpovědi na to, jakou cestou se vydat.

Kristýna Anna G.
podnikatelka

Našla jsem odpovědi na své otázky

Hanka mi pomohla s několika mými aktuálními tématy, u kterých jsem nevěděla, jak se hnout z místa. Trefnými otázkami mě nasměrovala tak, abych si sama na danou věc odpověděla a viděla řešení. Což někdy není vůbec jednoduché, když je člověk přehlcen vlastními myšlenkami. Hanka je velice milá a empatická, takže vždy po setkání jsem se cítila nabitá energií. Umí lidem naslouchat a její zájem není povrchní, ale má opravdu velkou snahu pomoci, což není v dnešní době vždy automatické. Navíc se mi líbila její variabilnost, přizpůsobivost i změně tématu dle mé potřeby. 

Martina H.
na mateřské dovolené

Objevila jsem sama sebe

V zaměstnání jsem prožívala velmi náročné období a uvažovala jsem, zda mám v práci zůstat. Rozhodování o odchodu bylo těžké, neboť jsem ve věku, kdy se změny neprovádějí tak snadno (tedy alespoň z mého tehdejšího pohledu). V tomto zmatku, kterým jsem procházela, se mi dostala do rukou nabídka Hanky, že mne může koučovat. S koučinkem jsem neměla téměř žádné zkušenosti a jen mlhavou představu, co to vlastně je. Nabídku jsem ze zvědavosti přijala. Hanka se se mnou scházela jedenkrát týdně a provázela mne mými temnými i světlými momenty. Její dobře položené otázky a náhledy mi pomohly zorientovat se především sama v sobě, uvědomit si, kde jsem nyní a kam chci směřovat.

Díky jejímu velmi citlivému a laskavému přístupu jsem si po letech dovolila otevřít pomyslnou Pandořinu skříňku a objevit zapomenuté a nepřijímané části sama sebe… a po několika měsících jsem se rozhodla odejít z nepříjemného pracovního prostředí. Pak jsem pro změnu byla bez práce a opět tu byla laskavá podpora Hanky, se kterou jsme probíraly, jak by mělo mé nové zaměstnání vypadat, jak bych se v něm chtěla cítit…. V současné době mám nové pracovní místo a je mi dobře. 

Velmi děkuji Hance za laskavé, citlivé a profesionální vedení, za prostor, který mi vždy poskytla, abych mohla vyjádřit, co cítím. Děkuji za její vhled a zajímavé a podnětné otázky, které mě doslova donutily podívat se do sebe a pravdivě si odpovědět a rozhodnout se, kam nyní povede má cesta. Děkuji za aha momenty, které mi pomohly být snad trošku více člověkem, kterým jsem sem přišla být.

Helena R.
pracovnice v lesní školce

Mám radost z tvoření

Zajímal mě koučink v praxi a potřebovala jsem najít rovnováhu mezi projektem (Životní cesty introverta), který jsem začala tvořit, a prací. Chtěla jsem mít z tvoření radost a dělat ho hravě. Cíl se podařil splnit. Měla jsem závazek a možnost diskutovat moje nápady. Hanka mi dávala podnětné dotazy k zamyšlení, nenásilnou formou mě vedla k cíli. Její vedení a laskavou podporu můžu jen doporučit.

Marcela V.
autorka projektu Životní cesta introverta

Našla jsem své kladné stránky a využívám je v podnikání

S Hankou jsem začala spolupracovat, abych se podívala na mé podnikání, které je v začátku. Díky ní jsem si uvědomila, co mě brzdí, co si potřebuji zpracovat, abych se mohla pohnout dál. Po každém setkání s ní jsem udělala krok dopředu. Vždy jsme si nastavily termín a kroky do našeho příštího setkání, což mi také hodně pomohlo. Dokázala jsem si pojmenovat své kladné stránky, což mi často dělá problém, a díky tomu jsem si uvědomila, co mohu ve svém podnikání udělat a jak lidem pomoci. Koučink s Hankou doporučuji všem, kteří si v různých oblastech svého života potřebují udělat restart a začít znovu, nebo kteří začínají v nové etapě, v novém projektu a chtějí si nastavit budoucí kroky a další směřování. Hanka dokáže člověka navést tak, aby si dokázal říct, co chce, kam chce jít, co k tomu potřebuje a co musí změnit ve svém myšlení a nastavení, aby toho dosáhl.

Lucka R.
podnikatelka na mateřské dovolené
Kouči a lektoři

Seznamte se s našimi profesionálními kouči

Patrik Topič

karieraKomunikaceLeadershipObchodPodnikánívztahy

Většina lidí v našem okolí svůj život žije, ale moc si ho neužívá. Kdybych měl pojmenovat, za čím ve svém životě jdu, tak je to pomoc lidem žít líp a usnadnit jim životní situace hledáním lepších cest, jak si svůj užít a těšit se z každého okamžiku.

Detail kouče

Silvie Ptašková, PCC

karieraSebedůvěrasebeláskavztahy

Na každou situaci existuje nekonečně mnoho úhlů pohledu. Když v každém úhlu vytvoříme 1 řešení, znamená to, že každá situace má nekonečně mnoho řešení.
To zní optimisticky, že?

Detail kouče

Pavel Ležák, ACC

KomunikaceLeadershipObchodOsobní rozvojPodnikání

Mým cílem je vést každou konverzaci tak, aby byla přínosná pro každého, s kým mluvím. Až spolu budeme mluvit, budete mít jasno v tom, co chcete, co nechcete, k čemu je třeba se rozhodnout, aby výsledek stál za to. Budeme mluvit o Vašich vizích a plánech a najdeme fungující principy, které zajistí Vaše vítězství. Budete mít chuť a motivaci do toho jít.

Detail kouče

Získej informace studiu, zadej e-mail nebo si rezervuj termín

    ×

      Kontakt

      Mám zájem o ukázku s koučem, tady je můj kontakt: