Detail kurzu

Rostoucí koučovací praxe

Rostoucí koučovací praxe

Velká otázka tohoto tréninku je jak zajistit stabilní příjem nových platících klientů, jak vybudovat koučovatcí praxi která vám bude vydělávat peníze každý den každý týden každý měsíc každý rok. Díky tomuto tréninku si vyděláte svůj první milion v koučování. A poté každý další milion. Ověřeno.

Mám zájem

Každoroční vzdělávání

Neomezené opakování tréninku
Bez dalších poplatků

V tomto tréninku se naučíte jak mluvit s potenciálními klienty, jak jim nabídnout Vaše služby a jak je přizvat do spolupráce tak, aby měli chuť se do toho s Vámi pustit. Potřebujete se naučit konverzační model pro získání klientů a oni poté řeknou “Ano, chci se do spolupráce s tebou pustit a věřím že mi dokážeš pomoct” a následně si předplatí několik měsíců vašich služeb.

Důležitá zpráva je, že je to naučitelná dovednost a že každý začínající kouč se v této dovednosti může zlepšit, až do chvíle, kdy bude mít stabilní metodu, která mu umožní získat tolik klientů, kolik si jen bude přát.

Koncepty, metody, dovednosti a know-how obsažené v tomto tréninku pomáhají koučům vydělávat desítky i stovky tisíc měsíčně. Trénink je postaven na základech praxe mnoha profesionálních koučů po dobu mnoha let. Doba pro absolvování je 3-6 měsíců.

×

    Kontakt

    Mám zájem o informační balíček, tady je můj kontakt: