Detail tréninku

Profesionální koučovací dovednosti (ProfDov)

Profesionální koučovací dovednosti

24 hodin samostudium

8 lekcí x 3 hodiny

Každoroční vzdělávání

Neomezené opakování tréninku
Bez dalších poplatků

Profesionální koučovací dovednosti

Ponoříme se do dovedností, které dělí profesionální kouče od amatérů. Osvojíš si 16 komunikačních dovedností, které můžeš uplatit ve svém životě, v práci, podnikání a především v koučovacích konverzacích.

Magie je v tom, jak trénink vzniknul

Zakladatel Coachville Thomas Leonard objevoval společně s komunitou několika stovek koučů celých 15 let. Objevené principy popisují rozdíl, který zkrátí cestu k silným výsledkům každého klienta. Položili se výzkumu otázku „Co odlišuje kouče který má prvních 100 hodin praxe od kouče, který má 1000-2000 hodin praxe?“. Protože byl Thomas Leonard spoluzakladatelem ICF, měly výsledky tohoto výzkumu zásadní vliv na formování kompetenci pro certifikaci ICF PCC.

16 dovedností

 • Zapojuj hráče do ________________
 • Odhal hráči _______________
 • Vyvolej _____________
 • _____________ hráče naplno
 • Rozšiřuj hráčovo _____________
 • Naviguj pomocí _____________
 • Rozpoznávej _____________ v každé situaci
 • Zdokonaluj _____________
 • _____________ jasně
 • Sdílej, co _____________
 • Vstupuj do _____________
 • _____________ pravdu
 • Designuj _____________
 • Respektuj _____________
 • Nejdřív _____________

Absolventi tohoto tréninku jsou vybaveni 16 dimenzemi komunikace. Jistota v koučování je několikanásobná. Progres klientů je nesrovnatelný. Celková úroveň koučovy služby je o několik levelů výše. Tento trénink je naprostý #gamechanger pro kohokoliv, kdo koučuje nebo vede lidi.

Reference

Díky profidovednostem jsem schopen hráči poskytnout mnohem více prostoru a svobody.

Díky tomuto tréninku se mé koučování zcela jistě posouvá na vyšší level. Objevil jsem místa, kde jsem v koučování ještě nebyl, odkryly se mi možnosti, které povedou mnohem rychleji k dosahování výsledků hráčů ve hře, kterou hrají. V tuto chvíli jsem schopen všímat si věcí, které bych dříve neviděl. Myslím, že tohle je přesně to, proč by si mě hráč měl najmout.

Pavel Ležák, profesionální kouč

Dostanu se rychleji do hloubky

Všech 16 dovedností mění způsob, jak lze vést koučovací konverzaci. Díky nim se s hráčem dostanu rychleji do hloubky, více si hráče užívám, více sdílím, pokládám provokující otázky, vice si uvědomuji rovnováhu výzvy a podpory, vím, jak podporovat a dávat výzvy, více si uvědomuji sílu prostředí. Se základními dovednostmi jsem s hráčem jen klouzala po povrchu jeho hry.

Lenka Šmidová, profesionální kouč

Trénink má vliv na mé koučování i na mou vlastní hru

Trénink posunul moje koučování na úplně jiný level, byl pro mě ještě přínosnější, než jsem čekal. Každá z profi dovedností má při použití opravdu velký efekt na koučování. Velký vliv to mělo také na mou vlastní hru, změnila se velká řada věcí k lepšímu.

Jakub Novotný, profesionální kouč

Trénink vede k transformaci, koučování se stává lehčí a kreativnější

Kurz dává koučování lehkost, nadhled, větší svobodu a spoustu kreativity. Vede k transformaci, a to ne jen k transformaci koučování, ale i kouče. Je to prostě jízda.

Kateřina Brzoňová, profesionální koučka

Získal jsem více sebedůvěry při koučování

Začal jsem si hráče opravdu užívat. Dovolím si nevědět, více provokuji, více sdílím, mám lepší intuici, více komunikuji přímo. Celkově více jsem získal více sebedůvěry v koučování a vím, že dokážu na háče použít ten správný nástroj 🙂

Jan Klapsia, profesionální kouč

Budu schopen poskytnout daleko kvalitnější koučování

Cítim se sebejistejší. Vnímám, že s novými dovednostmi budu schopen poskytnout mnohem vyšší kvalitu koučování. Nebudu se zdráhat oslovit ty největší hráče. Budu hrát tak, ze ti největší hráči budou brzy vyhledávat mě 🙂

Petr Kraus, profesionální kouč

Jsem při koučování jistější a vím, jak být provokativnější

Mám pocit, že koučovací setkání jsou díky tréninku rychlejší, efektivnější, dynamičtější a vedou k lepším výsledkům. Hodně mi pomohlo uvědomit si, že můžu být provokativní a zjistit jak na to. Taky myslím, že jsem při koučování klidnější, protože mám mnohem jistější představu o tom, jak zareagovat v určitých situacích.

Vítězslav Dvořák, profesionální kouč

Trénink má dopad nejen na koučování, ale i na život

Koučování je najednou komplexní proces, díky kterému můžeme jít opravdu do hloubky a zaměřovat se lépe na level identity, protože každá dovednost se nějakým způsobem dotýká toho, kdo hráč je, jaký je, čemu věří, jaké jsou jeho standardy, jaké je jeho prostředí. Zároveň prohlubuje možnost výzvy a podpory a vytváří mezi nimi ještě lepší rovnováhu.

Alessandra Lanzafame, profesionální koučka

Mnohem vyšší level koučování

Tohle je úplně jiný level. Jdu více do hloubky, tvořím pevnější vztah s hráčem, přicházejí zásadnější uvědomění. Navíc mám v rukou nástroj, kde mohu využívat své silné stránky ve prospěch hráče.

Simona Talabová, profesionální koučka

Největší posun v mých dovednostech

Tento trénink vnímám jako doposud největší pokrok v rámci koučování. Začínám vnímat rozdíl v nově příchozích hráčích, kteří už za mnou chodí sami od sebe.

Miroslav Kubíček, profesionální kouč

Cítím se jako kouč hodnotnější

Jdu více do hloubky a uvědomuji si více souvislostí. Jsem více nehodnotící a nepřebírám zodpovědnost za hru hráčů. Baví mě provokace a zvídavost – obě dovednosti se v mých konverzacích objevují častěji a častěji. Cítím se pro hráče hodnotnější.

Jiří Svoboda, profesionální kouč

Přestala jsem na hráče tlačit

Po absolvování kurzu PROFDOV si více věřím, jsem víc sama sebou, nebojím se následovat svou intuici, víc respektuju hráče i sebe, přestávám na hráče tlačit abychom dosáhli pokroku a roste moje důvěra v proces koučování.

Jitka Trmalová, profesionální koučka

×

  Kontakt

  Mám zájem o informační balíček, tady je můj kontakt: