Detail kurzu

Metoda Život Jako Hra 1

Metoda Život Jako Hra 1

28 hodin živého tréninku

7 týdnů x 4 hodiny lekce

Počet hodin praxe po absolvování

50 odkoučovaných hodin (prokázání pomocí coaching logu)

Podmínky pro získání absolventského certifikátu

Průměrný počet 50 bodů na každé herní kartě kurzu

50 hodin praxe

Docházka min. 50% účast živě (prokázání pomocí klíčových slov)

Tréninkové kredity pro certifikaci:

14 CCEU – tj. 14 hodin ICF akreditovaného výcviku

Mám zájem

Každoroční vzdělávání

Neomezené opakování tréninku
Bez dalších poplatků

Metoda Život Jako Hra 1

Cesta každého kouče začíná jeho vlastní hrou. Jak bys mohl učit vyhrávat ostatní, kdybys sám nebyl hráčem? Metoda život jako hra je akreditovaný výcvik profesionálních koučů, který dává strukturu koučovací koverzaci.

Z pracovníka hráčem

Předtím
Zaškrtáváš splněné úkoly, aby sis pak mohl užit chvíli odpočinku.

Poté
Hraješ s ostatními. Podílíš se na vítězstvích i prohrách. Každý den hraješ plný energie.

Z manažera koučem

Předtím
Kontroluješ pracovníky, aby dělali práci správně a dodržovali termíny.

Poté
Motivuješ a inspiruješ hráče. Hraješ společně se svým týmem. Tvoříte smysluplné výsledky.

Změna životní hry

Během programu změníš svá přesvědčení a zvyky. Díky tomu budeš cítit každý den radost ze hry. Ráno se budeš probouzet s nadšením.

Metoda

Metoda Život Jako Hra tě vybaví znalostí herní metodiky, která tvým hráčům pomůže měnit jak osobní, tak pracovní život. Budeš jim pomáhat dosahovat trvalých a opakovatelných výsledků. To vše formou, která vás všechny bude bavit.

Kroky metody

 • Definování účelu a smyslu hry
 • Tvorba vyhratelné hry
 • Hra jako cesta k výsledkům
 • Postavení se výzvám
 • Zhodnocení pokroku
 • Flow koučovací konverzace
 • Tvorba herních plánů

Velká hra

Být koučem svého týmu je velká výzva. Postav se jí. Budeš pro ně pozitivní hnací silou. Dříve než se jí staneš, budeš hrát vlastní hru.
Když budeš hráčem, zjistíš, co od koučování můžeš čekat a zažiješ změnu na vlastní kůži.
Až tvůj výcvik skončí, budeš skutečně inspirativním lídrem svého týmu.
Koučování se stane tvým nástrojem.

Reference

Díky opakování kurzu se mi vytvořily nové souvislosti

Bylo super si tréninkem projít znovu. Některé věci si sedly a ujasnily se, přišly nové souvislosti a propojení. Myslím, že tento kurz nakopnul moje koučování směrem k lepšímu.

Jakub Novotný, profesionální kouč

Nikdy jsem nezažila tak efektivní vzdělávání

Z každé lekce si něco odnáším, nenudím se, dává mi to smysl. Je to úplně jiná dimenze vzdělávání, než se kterou se v naší republice setkáváme. On-line prostředí jsem se bála, ale má plno benefitů. Například při nácviku koučování je top. Plusem je velikost skupiny, myslím si, že 10 lidí je ideál. Největší radost mám ale z toho, že jsem do tréninku šla. Změnil mi pohled na koučování. A rozhodně změnil mojí životní hru – je zábavnější, užívám si ji!

Hana Mezerová, profesionální koučka

Tato metoda je pro mě jako pro kouče stavebním kamenem

Tento trénink vnímám jako stavební kámen mé dosavadní koučovací praxe. Přinesl mi metodu a strukturu koučovací hodiny. Konkétnost a hloubka s jakou se probírala daná témata, mi přinesly uvědomění o významu a důležitosti této metody pro hráče.

Michaela Vránová, profesionální koučka

Trénink změnil mé vnímání leadershipu a jeho druhé úrovně 

Dokážu získat souhlas k vedení, aniž bych ho někomu nutil a aniž by mi to dalo nějakou práci. Prostě jsem to zařadil do svého života a je to zábava pro všechny. Díky tréninku dosahuji neustále úspěchů v tom, že posunuji své lidi vpřed a oni s tím souhlasí. Trénink Metoda Život Jako Hra mění život, zvedá sebevědomí a mně přinesl jedno další velké poučení v učení 🙂 Chceš-li se opravdu něco naučit, okamžitě to používej. To je něco, co má pro mě a moji firmu obrovskou hodnotu. Řekl bych, že tento zážitek je pro mě extrémně poučný právě proto, že jsem si vše rovnou vyzkoušel.

Viktor Mejzlík, majitel firmy

Metoda je hodnotná pro začínající kouče i pro osobní život

Přináší začínajícímu kouči vhled do koučovací profese, ucelenou metodu, ve které se rychle a dobře orientuje, a která je vodítkem pro správný koučovací styl a proces. Přináší spoustu uvědomění a zajímavých myšlenek. Je hodnotná i pro osobní život každého z nás, protože se z koučinku můžeme sami hodně učit. Líbí se mi díky této metodě přistupovat k životu s hravostí, zvídavostí, získávat profesionalitu, potkávat zajímavé lidi z řad koučů i hráčů.

Valerie Tošerová, profesionální koučka

Víc si užívám života a ostatním pomáhám plnit jejich sny 

Metoda je pro mě základ, který mi dává sebedůvěru při koučování. Metoda mi dává smysl i pro osobní život a líbí se mi propojení jednotlivých kroků. Získal jsem větší jistotu a větší klid při koučování. Trénink doporučuji, protože je to transformace osobnosti pomocí malé revoluce. Víc si užívám života. Je skvělý pocit se sebevzdělávat a zároveň díky tomu pomáhat ostatním plnit jejich sny.

Aleš Kohoutek, profesionální kouč

Metoda se postupně stává přitozenou součástí koučovacích rozhovorů

Hodnota a přínos tréninku je právě v Metodě, na kterou se zaměřuje a umožňuje pomocí praktikování a sdílení dostat ji pod kůži tak, že se postupně stává přirozenou součástí koučovacích rozhovorů. Tím přináší lehkost do každé další hry. Zároveň si uvědomuji, že je stále co objevovat!

Lenka Krajhanzlová, profesionální koučka

Nemít strach ze špatné odpovědi je velmi osvobozující

Kurz bych doporučila, protože je opravdu skvěle strukturovaný a učení se najednou stává zábavou. Trénink je nastavený tak, že vštěpuje informace do hlavy, aniž bychom si uvědomovali, že se vlastně intenzivně učíme. Vyhovuje mi, že trénink tvoří názory všech a každý má prostor se vyjádřit. Nemít strach ze špatné odpovědi je oproti výuce ve škole velmi osvobozující a každý by si to měl zkusit.

Michaela Militká, profesionální koučka

Praktikování je nejlepší cesta

Trénink mě naučil, že koučování je disciplína, ve které se každý stále učí něco nového a nikdy nebude vědět vše, ale i přesto je nejdůležitější začít, praktikovat a makat na sobě. Dokázal mi, že praktikování je nejlepší cesta, že lze v každé situaci vidět výzvu a je zábava je vyhledávat. Velký přinos vidím i v individuálním přístupu.

Petr Florián, kouč ve výcviku

Nemít strach ze špatné odpovědi je velmi osvobozující

Díky tréninku jsem získal ucelený soubor koučovacích metod, které používám v praxi. V každé lekci jsem praktikoval s koučovacím partnerem, což mi dalo možnost si všechny metody vyzkoušet a nezůstávat jen u teorie. V tréninku jsem pocítil zlepšení svých komunikačních dovedností a také jsem si zbořil pár limitujících přesvědčení. Atmosféra při tréninku je uvolněná, chrlí z ní i porce zábavy a já teď navíc mnohem lépe vidím cestu za naplněním lidského potenciálu.

Tomáš Wolfschläger, kouč ve výcviku

×

  Kontakt

  Mám zájem o informační balíček, tady je můj kontakt: