Detail kurzu

Metoda Síla prostředí

Metoda Síla prostředí

24 hodin

12 týdnů x 2 hodiny lekce

Počet hodin praxe pro absolvování:

50 odkoučovaných hodin

Podmínky pro získání absolventského certifikátu

Docházka min. 80% účast živě (prokázání pomocí klíčových slov)

Tréninkové kredity pro certifikaci:

24 CCEU – tj. 24 hodin ICF akreditovaného výcviku

Mám zájem

Každoroční vzdělávání

Neomezené opakování tréninku
Bez dalších poplatků

Metoda Síla prostředí

Naučíte se, jak získat prostředí na stranu hráčů, aby inspirovalo jejich osobní evoluci. Pokud trénujete hráče, ale neměníte jejich prostředí, děláte jen polovinu práce.

Naučíte se, jak s hráčem spoluvytvářet mocenské vzorce a následně tento vzor zopakovat v každém z devíti prostředí.  Jedná se o zábavný a vysoce kreativní proces. Naučíte se také, jak identifikovat a posunout disonanci jazyka vzorců v každém prostředí.

Reference

Získala jsem opěrný systém v koučování

Začala jsem likvidovat tolerance v prostředích, ujasnila jsem si své hodnoty a víc si všímám, co je a co s nimi není v souladu. Začala jsem víc vnímat, co mi dělá a co mi nedělá dobře (např. jídlo, styl komunikace, teplota v místnosti …). Jazykové vzorce, tolerance, a vliv prostředí na hráče přináším do všech konverzací, a konverzace jsou nyní hodně o tom, jak se hráči v situacích cítí a jaký je ideální stav. Metoda je pro mě další velký opěrný systém v koučování a přináší mi větší jistotu, protože portfolio mých znalostí, zkušeností a dovedností se díky tomuto tréninku znásobilo.

Lenka Šmidová, profesionální koučka

Naučil jsem se likvidovat tolerance

Trénink mě naučil identifikovat tolerance v mých prostředích, likvidovat je a tvořit mou akademii úspěchu ve všech mých prostředích. Díky tomu jsem získal spoustu energie. Jako kouči mi trénink dal silný nástroj, jak ještě efektivněji pomoci mým hráčům, jak zefektivnit celý koučovací proces a pomoci jim přetvářet jejich prostředí tak, aby změny, které chtějí, byly udržitelné.

Jakub Novotný, profesionální kouč

Moje prostredie ma podporuje oveľa viac

Počas týchto 4 mesiacov prešli moje prostredia obrovskou úpravou a vyskúšala som veľké množstvo experimentov. Teraz ma moje prostredie oveľa viac podporuje a pomáha mi stať sa tým kým chcem. A to nekončím 🙂

Radka Lalíková, profesionální koučka

Nastavujeme podporující prostředí

Trénink mi dal nástroje, jak hráči pomoct dosáhnout udržitelnějších a větších výsledků skokově i z dlouhodobého hlediska s menším úsilím. Hráči často bojují s větrnými mlýny skrze svou omezenou dávku síly vůle na každý den, díky metodě situaci rozeznáváme a jednáme, aby po cestě za výhrou neztráceli zbytečně energii a naopak měli takové prostředí, které je v hraní podporuje.

Roman Förster, profesionální kouč

Trénink mě naučil hrát se strachem

Trénink mě zbavil pochybností o mě, o mých schopnostech v tom, stát se skvělým koučem a jít cestou růstu, hledat nové cesty a být akční. Vidím kolem sebe mnoho nových příležitostí nejen v podnikání, ale hlavně v rozhovorech s hráči, lépe formuluji sdílení i otázky, jdeme víc k jádru věci.

Helena Seifertová, profesionální koučka

Přenastavil jsem své prostředí

Přenastavil jsem své vlastní prostředí. Díky tréninku vím, jak nastavovat a důsledně dodržovat hranice ve vztazích.

Aleš Kohoutek, profesionální kouč

Trénink mě naučil hrát se strachem

Díky tréninku jdeme s hráči do jejich prostředí, identifikujeme, co je potřeba pro jejich vítězství změnit, zachovat, nebo vylepšit.

Blanka Trávníčková, profesionální koučka

Kurz pomáhá objevovat

Trénink bych doporučil proto, že dává nekonvenční úhel pohledu na známé věci a pomáhá objevovat nové věci tam, kde si myslíme, že už všechno známe.

Martin Kolář, profesionální kouč

×

    Kontakt

    Mám zájem o informační balíček, tady je můj kontakt: