Detail tréninku

MentorCoaching Group

Mentor Coaching Group

15 hodin živého mentoringu pro kouče

6 týdnů x 2,5 hodiny lekce

Podmínky pro získání absolventského certifikátu

Docházka 100% účast živě (prokázání pomocí klíčových slov)

Průměrný počet 50 bodů na herní kartě kurzu

Tréninkové kredity pro certifikaci:

7,25 hodin Mentor Coaching

Mentor Coaching Group

Každý kouč se dostává do mnoha situací, které jsou pro něj nové. Proto nestačí pouze absolvovat trénink. Hlavním zaměřením tohoto tréninku jsi ty a tvé dovednosti.

Od trenéra / certifikovaného kouče na úrovni PCC nebo MCC získáš nové úhly pohledu, osvědčené postupy a alternativy, které ti usnadní tvé koučování. Probíráme zde 10 kompetencí kouče z praktického pohledu. V této skupině bude maximálně 10 studentů, takže dostaneš prostor na všechny tvé otázky.

Příklad: Jdeš na setkání s hráčem, který nemá uspokojivé výsledky. Jak to změníš? Jak nenechat tvou frustraci proniknout do vaší konverzace? Kouč se dostává do mnoha obtížných situací, kdy často neví, jak dál. V každé situaci existuje lepší cesta. Dostaneš mentorskou radu zkušeného profesionála.

Získej nadhled a perspektivu

Trénink základních koučovacích dovedností ti pomohl začít s koučováním. Mentorcoaching ti tvoji úroveň posune o několik úrovní výše. Nebudeš se už domnívat jak skvěle koučovat, protože budeš vědět jak na to.

10 kompetencí kouče – prakticky

  • Příprava na ICF ACC
  • Osvědčené postupy
  • Porozumění procesu certifikace
  • Příprava na nahrávku pro certifikaci
  • Jak hravě zvládat i ty největší výzvy s klienty

Reference

Získala jsem nové obzory

Jsou to pro mě nové obzory, kam bych chtěla jít a těším se na to. Možnost dlouhodobého, vlastně nekonečného procesu učení, vývoje, zlepšování pro mě znamená velké vnitřní uspokojení. Když o tom tak přemýšlím, tohle jsem celý život hledala. 

Dagmar Zorková, koučka ve výcviku

Děkuji

za nové úhly pohledu, za lehkost a jednoduchost a hlavně za tvůj smysl pro humor. Byla to krásná a smysluplně strávená odpoledne s velkým přínosem.

Silvie Ptašková, kouč ve výcviku

Každá lekce

mi pomáhá ujasnit kam směřuji a na co je důležité se teď zaměřit ve své koučovací praxi. děkuji

Markéta Semerádová, koučka ve výcviku

Dostal jsem víc, než jsem čekal

Upřímně nenapadá mě jak toto ještě vylepšit. Pro co jsem si přišel, jsem skutečně dostal a dokonce to i přesáhlo mou potřebu. Bylo to inspirativní a posunulo mě to hodně dopředu. Začal jsem o koučování přemýšlet jinak.

Martin Karafiát, kouč ve výcviku

×

    Kontakt

    Mám zájem o informační balíček, tady je můj kontakt: